|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški dodatek
6.10.2010 23:00:10   
Spark
Zdej sem pa čisti odklopuser posted image . V odločbi mi piše da imamo odobren otroški dodatek do 30.09.2010. Zdaj pa ne vem a sem zamudila rok za oddajo vloge za odobritev otroškega dodatka, da bom prejemala dodatek redno. Ali bom če sedaj oddam vlogo za dodatek, dobivala dodatek redno, ali bom ostala en mesec brez?
In ali v vlogo vpišem znesek ki je pod dodatek ali znesek ki je pod osnovo? Sej ne morem verjeti, kot da prvič vidim obrazec, grozna sem. user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški dodatek
6.10.2010 23:07:29   
eva1
1 mesec ne boš dobila

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški dodatek
6.10.2010 23:11:49   
Spark
Se mi je zdelo. Hvala.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 8:51:41   
Drejcica
ja en mesec boš brez

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 9:13:32   
špelin@
Madona, jaz sem pa jezna, ker sem ravno tako imela odločbo za OD do 30.9. in sem novo vlogo oddala že takoj na začetku septembra, ampak še nimam odločbe. Bom jutri zatežila, ko so uradne ure, saj menda zdaj ne štrajkajo več user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 9:20:37   
blazka
Mislim, da je tko, če oddaš pravočasno ti dajo tut za nazaj, ko dobiš odločbo. Se mi zdi.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 9:21:39   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: blazka
Mislim, da je tko, če oddaš pravočasno ti dajo tut za nazaj, ko dobiš odločbo. Se mi zdi.

Drži.

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 9:32:16   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Madona, jaz sem pa jezna, ker sem ravno tako imela odločbo za OD do 30.9. in sem novo vlogo oddala že takoj na začetku septembra, ampak še nimam odločbe. Bom jutri zatežila, ko so uradne ure, saj menda zdaj ne štrajkajo več user posted image

Pri meni je bil podoben primer - pa sem klicala, kaj je zdaj - pa so rekli, da saj je še čas do 15, ko se OD izplača. user posted image  Drugače pa ti bodo morali seveda dati za nazaj, ker si pravočasno oddala vlogo - kot že itak sama veš. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 9:35:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Madona, jaz sem pa jezna, ker sem ravno tako imela odločbo za OD do 30.9. in sem novo vlogo oddala že takoj na začetku septembra, ampak še nimam odločbe. Bom jutri zatežila, ko so uradne ure, saj menda zdaj ne štrajkajo več user posted image

Pri meni je bil podoben primer - pa sem klicala, kaj je zdaj - pa so rekli, da saj je še čas do 15, ko se OD izplača. user posted image  Drugače pa ti bodo morali seveda dati za nazaj, ker si pravočasno oddala vlogo - kot že itak sama veš. user posted image

Hehe, sem si takoj, ko je bilo spomladi izdano, da ne bodo več obveščali o izteku odločb, napisala na koledar, da ne smem pozabit user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 10:01:22   
PapuaNG
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Madona, jaz sem pa jezna, ker sem ravno tako imela odločbo za OD do 30.9. in sem novo vlogo oddala že takoj na začetku septembra, ampak še nimam odločbe. Bom jutri zatežila, ko so uradne ure, saj menda zdaj ne štrajkajo več user posted image



itak ni panike, ker se dobiva za en mesec nazaj. Torej oktobra dobiš septembrski OD, do katerega si upravičena še po stari odločbi. Oktobrskega dobiš pa novembra, tako da je za odločbo časa še pa še user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 10:11:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Madona, jaz sem pa jezna, ker sem ravno tako imela odločbo za OD do 30.9. in sem novo vlogo oddala že takoj na začetku septembra, ampak še nimam odločbe. Bom jutri zatežila, ko so uradne ure, saj menda zdaj ne štrajkajo več user posted image



itak ni panike, ker se dobiva za en mesec nazaj. Torej oktobra dobiš septembrski OD, do katerega si upravičena še po stari odločbi. Oktobrskega dobiš pa novembra, tako da je za odločbo časa še pa še user posted image


Aja, saj res, hvala.

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 10:31:41   
enea
Kar jaz vem, moraš oddati vlogo v mesecu, ko ti preteče, se pravi ti si imela do 30.9.10, do takrat bi morala oddati, sedaj, ko je ta rok potekel boš "menda" en mesec brez, to je kar jaz vem, če pa se od občine do občine razlikuje pa ne vem,...user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 11:08:59   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: enea
Kar jaz vem, moraš oddati vlogo v mesecu, ko ti preteče, se pravi ti si imela do 30.9.10, do takrat bi morala oddati, sedaj, ko je ta rok potekel boš "menda" en mesec brez, to je kar jaz vem, če pa se od občine do občine razlikuje pa ne vem,...user posted image

OD nima veze z občino, ker ga izplačuje CSD. Ja - kot smo že ugotovile - bo Spark en mesec brez, ker je prepozno oddala (oktobra še dobi za sept., nov. pa za oktober ne, nato pa spet decembra za november).

Špelin@ je pa oddala pravočasno in samo čaka celo večnost na odločbo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 11:36:54   
špelin@
Ko sem že nekaj jamrala: ravnokar dobila odločbo user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 17:23:53   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: enea
Kar jaz vem, moraš oddati vlogo v mesecu, ko ti preteče, se pravi ti si imela do 30.9.10, do takrat bi morala oddati, sedaj, ko je ta rok potekel boš "menda" en mesec brez, to je kar jaz vem, če pa se od občine do občine razlikuje pa ne vem,...user posted image

OD nima veze z občino, ker ga izplačuje CSD. Ja - kot smo že ugotovile - bo Spark en mesec brez, ker je prepozno oddala (oktobra še dobi za sept., nov. pa za oktober ne, nato pa spet decembra za november).

Špelin@ je pa oddala pravočasno in samo čaka celo večnost na odločbo.



vem da nima veze z občino kot ustanovo, mislila sem na občino kot kraj, ali kako bi to razložila,...user posted image .
in ja mene tudi dostikrat zavede, ker imamo CSD na občini, kot objekt.user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroški dodatek
7.10.2010 20:06:31   
Spark
Ja hvala punce sem ornk zaj... Sam kaj čem.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?