|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška sončna očala
9.4.2010 12:05:19   
Julija08
Mene pa zanima kje bi se dalo dobiti kvalitetna sončna očala za 2 leti starega otroka. Baje obstajajo taka, da se ne dajo razbiti in da se lahko zvijajo....

Ker sicer ne vem, če jih bo hotel nositi, ampak ima ful probleme s soncem, ker če mu sveti direkt v oči mu kar solze tečejo ven in začne jokati.

Slišala sem sicer, da jih imajo v vseh optikah ampak me zanima konkretno če jih ima katera in kako je kaj zadovoljna.
Seveda me pa zanima tudi cena.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 12:24:55   
kasso
moja hči jih je dobila za RD Julbo...bile so 35 eur. V PO jih imajo v Optiki v Sparu.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 12:36:23   
Anonimen
Mene pa zanima, al morajo biti ta očala res malo dražja, da so ok ... ker zadnjič sem v Pikapolonici videla nekaj otroških sončnih očal (sicer ne na elastiko zadaj) ampak tak abol frajerska, sploh za punčke so bila pa 7€ in sem vprašala prodajalko, če so ta očalo bol za šminko, al so dejansko ok ... no pa je rekla, da imajo vsa ta očala leče z zelo vredu zaščito ... samo sem zdaj kar v dilemi, ker je kart malo razlika če ne bo hotela nosit očal za 30€ al za 7€ ... sam na račun njenih učk apa tut nebi rada šparala ...

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 12:50:17   
Julija08
Sem klicala v Clarusa pa so rekli, da so Julbo okoli 60 €...to je pa kr razlika od 35 €. A je samo Clarus tolk dražji?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 13:05:46   
thaiss
Julija mislim da ste se narobe razumeli, nemogoče da je ta cena.
Jaz sem bila pri njih v BTCju, cena je bila ista kot drugod, ampak očal niso imeli na zalogi, naj bi jih dobili v roku 8-10tednovuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 13:08:18   
Julija08
Jaz sem klicala v Clarusa tudi v BTC in mi je rekla, da naj bi prišle v sredo, tako da...ne vem pa kdaj si bila ti tam...
Ker 2 meseca je pa mal huda za čakat...

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 13:12:50   
koala
Moj sin ima Julbo junior in ji rad nosi. Kupili smo jih v Iglu sportu v MB in smo za njih člani dali 25 evrov.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 13:15:42   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Sem klicala v Clarusa pa so rekli, da so Julbo okoli 60 €...to je pa kr razlika od 35 €. A je samo Clarus tolk dražji?

haloo, prejšnji teden so bile v PO po 35 eur za hči staro 4 leta. Pred dobrim letom pa sem dala za velikost od 6 do 18 mesecev okoli 25 eur.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 13:19:38   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

Jaz sem klicala v Clarusa tudi v BTC in mi je rekla, da naj bi prišle v sredo, tako da...ne vem pa kdaj si bila ti tam...
Ker 2 meseca je pa mal huda za čakat...

meni se je to lani dogajalo. Enkrat maja meseca smo bili v LJubljani pa sem se pozanimala če je možno da mi jih pošljejo v poslovalnico v koper, in je rekla naj jo pokličem naslednji teden ko jih dobi. No, ta naslednji teden ko sem klicala mi je gospa povedala, da jih uvoznik še nima, da jih dobijo čez 8-10tednov, kar mi je bilo malo too-much.
Pa kdaj se kupujejo sončna očala...julija-avgustauser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 13:21:35   
thaiss
aja, nato sem jih kupila v optiki Lah http://www.optiklah.si/
in moram povedat da so bili zelo prijazni, pa še gotovinski popust so daliuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 13:29:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mene pa zanima, al morajo biti ta očala res malo dražja, da so ok ... ker zadnjič sem v Pikapolonici videla nekaj otroških sončnih očal (sicer ne na elastiko zadaj) ampak tak abol frajerska, sploh za punčke so bila pa 7€ in sem vprašala prodajalko, če so ta očalo bol za šminko, al so dejansko ok ... no pa je rekla, da imajo vsa ta očala leče z zelo vredu zaščito ... samo sem zdaj kar v dilemi, ker je kart malo razlika če ne bo hotela nosit očal za 30€ al za 7€ ... sam na račun njenih učk apa tut nebi rada šparala ...

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroška sončna očala
9.4.2010 13:57:31   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Mene pa zanima, al morajo biti ta očala res malo dražja, da so ok ... ker zadnjič sem v Pikapolonici videla nekaj otroških sončnih očal (sicer ne na elastiko zadaj) ampak tak abol frajerska, sploh za punčke so bila pa 7€ in sem vprašala prodajalko, če so ta očalo bol za šminko, al so dejansko ok ... no pa je rekla, da imajo vsa ta očala leče z zelo vredu zaščito ... samo sem zdaj kar v dilemi, ker je kart malo razlika če ne bo hotela nosit očal za 30€ al za 7€ ... sam na račun njenih učk apa tut nebi rada šparala ...

user posted image


ops, smo pozable nateuser posted image

kaj jaz vem, vseeno bolj zaupam optiku.
Za mnenje sem sicer vprašala okulista ko je imel tamali kontrolo, in nam je svetovala naj se odločimo za kakovostna očala in ne za nekajsamo da je....
zdej pa vediuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroška sončna očala
10.4.2010 14:17:44   
Julija08
No, tako. Sedaj sem mu kupila očala (Julbo Luping 3) ampak zaenkrat jih tud pod razno noče imeti gor. Ima katera kako idejo kako naj ga navadim. Sicer ga bom probala postopoma ko bo sonce, pa bo mogoče videl, da je bolje, da se mu ne blešči in tako....

Hmmm, upam da jih nisem kupila brez veze. Ampak saj, če bi jih pa moral imeti bi se jih tudi moral navaditi.
Sem pa zadnjič pri P videla enega fantka (cca. 1 leto star) in je imel tudi že očala. Pa sem se prav vprašala kako za hudiča pri tako majhnem otroku ugotovijo da slabo vidi oz. kako mu določijo dioptrijo????user posted image user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroška sončna očala
12.4.2010 8:11:42   
barni
Nasi sem najprej kupila KIDZBANZ, pa jih nismo nikoli nosili. Potem sem ji kupila Julbo Looping 2 in jih najprej tudi ni marala.
Potem pa je bilo sonce, ki jo blazno moti (modre oci) in zdaj sama prosi, naj ji dan ocala. Nekako lani poleti jih je zacela bolj nositi. Pozimi sploh ni sla na sneg, ce ni imela ocal, tako da so ves cas aktualna.

Meni so tele Julbo fajn, k jih lahko da sama gor in je vseeno kako jih obrne, pa se nelomljive so.

Jaz sem jih kupila v optiki, ki je cisto na zacetku HALE A zgoraj v BTC, ce gres iz smeri TRznica. Kako se ji pa rece, sem pa pozabila, niti ne vem ce je se tam, k se stacune tko hitr menjajo. So ble pa cca. 30E.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroška sončna očala
8.8.2012 0:12:24   
tinka55
Kaj pa mislite o teh očalih: http://vimeo.com/45504725

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroška sončna očala
8.8.2012 9:15:05   
livia
Julbo, definitivno. Dobiš jih skoraj v vseh optikah, Iglu športu,...

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroška sončna očala
8.8.2012 23:51:57   
tinka55
Meni so Julbo precenjene. Jaz sem se potem odločila za RKS očala. Bom povedala kako se obnesejo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroška sončna očala
9.8.2012 7:25:20   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: tinka55
Meni so Julbo precenjene.

Meni pa ne ... so zakon!

(odgovor članu tinka55)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroška sončna očala
9.8.2012 17:05:14   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: tinka55

Meni so Julbo precenjene. Jaz sem se potem odločila za RKS očala. Bom povedala kako se obnesejo.


Zanimivo....meni so pa ravno Julbo očala eden tistih izdelkov, kjer je cena poštena in odraža kakovost.

(odgovor članu tinka55)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?