|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroško kolo
10.1.2011 9:58:23   
biba26
Rabim nasvet
,kupujemo 16 colsko kolo za naši punci pa ne vem katerega.
Najbolj mi je všeč Schwinov,ker pa ne kupujemo koles samo zaradi lepote se obračam na vas,ki jih že imate.
Ta otroška kolesa se mi zdijo ful težka,ta schwinov je nekje 12,5 ali 13 kg.
Katerega mi priporočate?

Tudi za velikost se ne morem prav odločit ali 14 colskega ali 16?
Stari sta 3 leta in pol,veliki 100cm.
Da bi se letos vozili brez koles mi ni niti neki cilj,ker še imata Kettlerjeve 12 colske  poganjalce
in ravno zaradi tega se ne morem odločit glede velikosti kolesa,
ker ga nebi rada kupila samo za kakšno leto - saj so cene kar zasoljene!

Hvala za pomočuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroško kolo
10.1.2011 11:02:25   
mišk
Naša starejša je stara 3 leta in tri mesece, visoka okol 102 cm in ima 12 colskega Schwinna Tigress. To je njeno prvo kolo, poganjalca prej ni imela. Letos poleti je začela sama pedalirat, seveda s pomožnimi koleščki.
Tudi meni se zdi to kolo full težko, a ko sem potežkala kolegičino kolo, ki je neke druge firme ni blo neke velke razlike. Mi smo zadovoljni, saj je kolo zelo lepo in kakovostno, do sedaj še ni bilo težav.

Glede velikosti bi po moje pri vas bilo dovolj veliko 14 colsko kolo, a moram priznat, da se niti ne spoznam na te "kolesne proporce".user posted image
Letos bo naša še imela tega 12 colskega, potem pa bomo po moje šli na 14 col. Tega pa bo dobila njena mlajša sestrica.

(odgovor članu biba26)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroško kolo
10.1.2011 11:03:37   
mišk
Aha, naša soseda je istega 12 colskega Schwinna Tigra vozila do 5 leta, potem pa šla direktno na 16 colskega.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroško kolo
10.1.2011 11:08:17   
viledka
mi smo iz poganjalcka presli na 12 colsko schwinnovo kolo - tigres. JE tezko za nosit, ampak za vozit pa OK. ce je imela prej poganjalcek, naj preide na kolo brez pomoznih kolesck. Moj otrok je pri 3 in pol letih tako presel in se isti dan zvozil. Dejansko pa je, da lahko vzames 14 colsko (jaz ga nisem dobila), ker 12 colsko mu je ze mal majhno.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroško kolo
10.1.2011 20:35:55   
livia
Schwinn je kvalitetno, a zelo težko kolo. Mi imamo 12 colskega, sedaj kupujemo 16 colskega, pa tudi še ne vem katerega bi.
Tudi jaz ti priporočam, da če vozita poganjalca, da jima ponudiš kolo brez koleščk.
Glede velikosti moreš kar probat. Mi smo kupili 12 col za 3 rojstni dan, 16 col bomo pa za peti. Če dosežeta tla na 16 colskem, jima kupi to, drugače manjšega.
Schwinn ima tudi bremzo na nogo. Odvisno kaj bi radi. Večina ostalih ima obe bremzi na roko.
Pokliči malo v Bauer (tam imajo več znamk, pa ti kar objektivno povejo).

(odgovor članu viledka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroško kolo
10.1.2011 21:26:07   
Adelina
Naša bo stara 4 leta in velika 106cm, pa ji je kolo 16 col še preveliko-tla doseže samo s prsti, tako da ne vem, ali bo dobila 14colskega ali pa bo letos še na poganjalcu, čeprav ga je imela že lansko leto in bi pomoje zvozila brez koleščkov. Res pa ima Schwin baje manjše proporce in bi ji bil morda prav, ampak so pa res tako težka (se dobijo lažja otroška kolesa, pa ne aluminij), da ga ne gremo niti probat. Pa bremze nam tudi ne odgovarjajo na pedalu. Smo pri sinu imeli 12colskega Schwina, pa smo ga prodali še predno ga je prerasel in kupili poganjalca, nato pa je šel na 16colsko kolo in zvozil brez koleščk.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroško kolo
11.1.2011 20:44:23   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Naša bo stara 4 leta in velika 106cm, pa ji je kolo 16 col še preveliko


naš je pri svojih 102 cm lepo dosegel do tal 16 col Schwinnu, pri katerem drugem kolesu ni bilo osnovnih možnosti user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroško kolo
12.1.2011 7:21:28   
ksenjak
Sin ima od četrtega leta naprej 16-colskega Schwinna (prvi dan, ko ga je dobil, smo dali dol pomožna koleščka in v pol ure je znal voziti), hči pa ima od dveh in pol let 12-colskega Tigress in smo prav tako zelo zadovoljni.

lp

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroško kolo
12.1.2011 10:27:23   
Adelina
Saj sem napisala, da bi ji bil Schwinn verjetno prav, a se nam zdi pretežek, zato smo tudi 12 colskega prodali. Tudi zavora na pedalih sinu ni odgovarjala, čeprav je kasneje na pogonjalcu zelo lepo uporabljal zavoro na krmilu.

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroško kolo
13.1.2011 9:31:20   
Aja1
Naša je dobila Schwina 16 colskega lani spomladi, ko je bila stara 3 leta in pol. Takrat ji ni potegnilo, ker je imel pedala, se ni hotela z njim vozit user posted image . Je celo poletje furala poganjalčka. Jeseni se je pa sama odločila (stara 3 leta in 10 mesecev), da gre na kolo in ga takoj speljala brez pomožnih kolesc. Je pa ravno dosegla do tal, visoka cca 105 cm.

_____________________________




(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroško kolo
13.1.2011 10:50:42   
biba26
Mislim,da se bomo kar za 16 colskega odločiliuser posted image

hvala

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?