|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška kolesarska čeleda
17.4.2007 14:41:47   
tinkatonka
Kje ste jo kupili, koliko ste plačali, na kaj je treba bit pozoren????

Sem opazila, da so večinoma od 51cm naprej. Aje to kaj narobe, če ima moj sin šele 48cm obseg glavice, najbrž ni preveč dobro, da mu je čelada prevelika, ampak vseeno pa boljše, da nekaj na glavi ima.  a ne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška kolesarska čeleda
17.4.2007 15:05:05   
MLIN
Mi smo jo lani kupili v Hervisu, bila pa je takrat 4.000 SIT (okoli 16,50 €). Mi imamo zadaj lučko in jo zavrtimo in se čelada zoža, da se lepo prilega glavi - je nastavljiva od toliko do toliko centimetrov. Mi je tam prodajalec lepo pokazal kako jo nastavimo na čelo in zavrtimo in smo res zadovoljni.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška kolesarska čeleda
17.4.2007 17:20:41   
dskubin
Pelji ga s sabo, da boš videla, če se dovolj zoža, da mu lepo stoji na glavi. Tist gumb odzadaj je res fajn, se hitro da prilagodit velikosti glave. Pa fajn je tudi, da ima pod luknjami mrežico, da med kolesarjenjem ne more not zait mrčes (če gre muha, je že v redu, čebele ipd. znajo bit pa hudič).

(odgovor članu MLIN)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška kolesarska čeleda
17.4.2007 22:33:35   
frutka_
Mali je star 3leta in ima že 3.čelado. Komaj pri 3. sem ugotovila, da se lahko kupijo čelade, ki jih zadaj reguliraš po obsegu glave!
Torej, če boš kupovala išči takšne, ki se nastavljajo. Imaš jih z nastavkom na ježke in  z nastavkom na vrtljivi gumb.
Držijo jih v Hervisu, Giga sportu in Intersportu.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška kolesarska čeleda
18.4.2007 13:00:47   
honey
Ja, mi imamo tudi čelado, ki se da nastavit, sicer ne vem točno, od koliko do koliko cm, ampak glede na to, da mu drugače nagaja in mu pada na očke, mu dam pač kapco s šiltom in je čelada fiksirana. Malo eksperimentiraš, pa rata.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška kolesarska čeleda
18.4.2007 13:23:28   
mml
Mi smo kupili čelado MET, ki se da prilagajati obsegu glavu (mislim da je od 46 do 52 cm...ali nekaj podobnega), cena mislim, da je bila 25 €. Zaenkrat se dobor obnese.

Tukaj je še nekaj info o čeladah http://kolosi.tripod.com/id55.html

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?