|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otipala sem bulo...
27.5.2011 19:44:59   
titania
na vratu - včeraj zvečer, sedaj se pa že cel dan sekiram kaj je to.. je pa tak pol cm premera pa pod kožo, pa se zdi, kot da se premika.
Ko sem malo bolj opazovala sem videla, da se tudi vidi, če vrat nagnem na levo ( je na desni strani vrata).. mal paničarim sej vem, sam vseen, a se kateri kej sanja kaj bi to lahko blo??


_____________________________

Only God can judge me :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 19:47:34   
Freya88
Kje na vratu?
Lahko bi bila bezgavka...

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 19:51:19   
Freya88
Lahko je tudi lojnica...

Kakorkoli ze, ob povecanih bolecinah (ce so prisotne), poecanju bulice in ce v roku enega oz. dveh tednov ne izgine... zdravnik

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 19:54:13   
titania
Na vratu od zatilja malo desno.. :S ne vem kak naj povem..
Zaenkrat ne boli, razen če jo dlje časa žokam (ful me nervira).. Ja sm že jst tut o zdravniku razmišlala, po tem ko mi je sestra ful prestrašeno rekla kaj pa če je tumor.. :S Ehh pa sj sam paniko furam, ju3 bom že tak pozabla na to :)


< Sporočilo je popravil titania -- 27.5.2011 19:55:25 >


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 19:55:42   
titania
Pa hvala za odgovor :)


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 20:10:47   
Doll
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:R8HPLTJjBNkJ:vizita.si/clanek/bolezni/vsaka-bula-se-ne-pomeni-nujno-raka.html+bula+na+vratu&cd=1&hl=sl&ct=clnk&gl=si&source=www.google.si

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 20:31:26   
eva1
Če se premika pod nivojem kože, da jo lahko malo sem in tja požokaš, potem je skoraj zagotovo bezgavka! Opazuj kakšen mesec, če ne zgine pa k zdravniku!

(odgovor članu Doll)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 20:34:35   
titania
Zej bom verjetno ful butasto izpadla, sam kaj nej, če neznam biologije - a bezgavka je lahk tut tak odzadi na vratu?? od zatilja mejčken desno?


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 20:36:06   
titania
hvala :)


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 20:52:30   
pelin
Sicer sem popoln laik , pa vendar...da, tudi tam je lahko bezgavka...jo je ravno zadnjič imela sodelavka in ker je bila na tako čudnem koncu smo vse pritiskale nanjo, da naj se čim prej spravi k zdravniku...tam ji je povedal , da je to  bezgavka....Drugače pa te bule na vratu niso vedno nedolžne, zato bi se sama ,če ne zaradi drugega, zaradi lastnega duševnega miru kar  odpravila k zdravniku...

< Sporočilo je popravil pelin -- 27.5.2011 20:53:51 >

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 20:56:29   
eva1
Ja ja seveda, tudi zadaj so, ne čisto na sredini ampak kak cm levo in desno na vsaki strani..ene so bolj skrite, druge manj(pri mojem tretjkem otroku, jih z lahkoto tipljem), dokler se premikajo, niso večje kot 2x1 cm, je vse ok! Lahko pa se malo povečajo pri vsaki virozi(prehladu...)

(odgovor članu titania)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 21:01:37   
eva1
http://www.umm.edu/imagepages/9833.htm
evo tukaj se vidi kje so bezgavke(tiste bulice)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otipala sem bulo...
27.5.2011 21:41:44   
titania
:) hvala :)


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?