|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   opica po kateri se riše (iz reklame)
21.12.2011 16:15:18   
ČebelicaMaja
Gotovo katera ve... moja ta velika je v reklami na TV videla plišasto opico, po kateri rišeš z nekim svinčnikom in pušča svetlobno oz. ne vem kako naj napišem fluoroscentno sled...zdaj si le to strašno želi, pa me zanima, če katera ve, kako se to kaj obnese v praksi, kje se kupi in koliko stane... igrač, ki nam obležijo v kotu imamo pa itak za izvoz... sem ji mislila kupit nekaj drugega, ampak zdaj ima res dve tako specifični želji, da je že pri babi, pri nas in pri moji mami napisala Božičku enake želje...pa nekje že morajo bot uslišane, a neuser posted image

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: opica po kateri se riše (iz reklame)
21.12.2011 16:24:18   
**Tinkara78**
Pred časom sem videla v Kiku, da je ena gospa pred mano kupila opico ali medveda- ne vem točno in so sprobavali če dela. Je pa bilo pred cca. 4 tedni. Cene se pa ne spomnim.

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: opica po kateri se riše (iz reklame)
21.12.2011 17:00:20   
Binny
najbrž je tole
http://www.babyland.si/e-trgovina/igrace-in-knjige/puncke-in-plisaste-igrace/plis/zaspancek-sleepy--kuzek
kako se pa obnese pa ne vem...

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: opica po kateri se riše (iz reklame)
21.12.2011 17:44:07   
SMT3
V Interšparu jo imajouser posted image

(odgovor članu Binny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: opica po kateri se riše (iz reklame)
22.12.2011 7:30:19   
ksenjak
Tudi Baby center.

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: opica po kateri se riše (iz reklame)
23.12.2011 23:16:51   
ČebelicaMaja
Sem jo v sredo kupila v Direndaju v CP (20€)...kako se bo pa obneslo, bomo pa videli...hvala.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?