|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oh teli atiji
10.7.2008 20:56:27   
deja27
ali ima še katera kakšne izkušnje glede tega, kako vaš user posted image ,napravlja otročke?mene je včerej kar mal...oz.nisem vedla ali naj se smejem ali kaj.moj dragi pride z tamavčkom k men v službo,že na deleč sem videla,da je mali v gatah,pa sem ga vprašala,če ga niti časa ni imel napravt,pa mi moj reče,oh jaz sem mislu,da so kratke hlače.madona no,res,da je imel boksarce,k sem mu jih že jaz oblekla,ampak no.dejte mi reč,da tudi vaši user posted image ,kakšno biksejo,da ni samo moj takuser posted image user posted image .ker za tamavčka res dobro skrbi,pol pa ena takauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:03:06   
Marogica
user posted image user posted image

Se zgodi. Moj ponavadi vse barve pomešaa. Npr. črna majica in temno modre kavbojke...v tem stilu. Pa v vsakem vremenu bi naj otroci imeli "šildkapo". Pa če je sonce ali ne....

Tako, da tvoj dragi ni nikakršna izjema. Tvoj otroček je vsaj imel gate...to je pa tudi nekaj...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:05:26   
MALINČICA
Moj user posted image  je enkrat otroku dal premajhne čevlje gor, ker mu nisem lih točno povedala kje so tisti tapravi in mu je dal ene zimske že v pomladnem času.
Madona, da mu ni kapnilouser posted image



_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:09:30   
Jančika_
Moj heroj je takrat 2,5-letniku oblekel majico od takrat 6-mesečnega bratca. Pa se mu ni čisto nič čudno zdelo, da mu je komaj šla čez glavo in da je imel rokave do komolcevuser posted image .

(odgovor članu MALINČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:10:11   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Moj heroj je takrat 2,5-letniku oblekel majico od takrat 6-mesečnega bratca. Pa se mu ni čisto nič čudno zdelo, da mu je komaj šla čez glavo in da je imel rokave do komolcevuser posted image .


user posted image user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:13:37   
Šarki
ja mi2 mava dve punčke, pa jima je enkrat žabe napravlal (vsaki ob drugi priložnosti) pa je dal dve črte spredajuser posted image je mislu da mamo ženske žabe narejene po stilu moških gatuser posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:14:04   
Jančika_
Aja, pa ko sem šla prvič rodit, sem mu na listek napisala, katere cotke naj prinese za malega za domov. Na seznamu so bile tudi hlače (take čisto navadne, zgoraj luknja za pas, dve hlačnici, na vsaki luknja za nogice, skratka HLAČE) . Pa prinese en kup cot in ga vprašam, če je prinsesel tudi hlače. "Ne, hlač pa nisem prinesel." Prebrskam kup in najdem hlače in mu jih pokažem. Pa reče: "a to so so hlačeuser posted image "? O madona, nouser posted image .

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:15:02   
Anonimen
Vcasih za en v kaksno pizamo.

Vec pa ne z(vem) user posted image .

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:20:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Zdaj sm se pa nasmejala pr vseh zgodbah, ki ste jih napisale. Adijo pamet.user posted image

Jaz se še danes spomnim, kak me je ata oblekel pred 13imi leti, ko se je rodila sestrica- šekasto majico in pikaste hlače. Je mojo mamico takrat skor kap zadela. Še mamo slike doma.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:24:10   
deja27
mi je kar mal odleglouser posted image ,sej jaz tud marsi kej ne vem, kako in v kaj je oblečen,pa kot sem včerej vidla,boljš zame,da ne vemuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:40:52   
Naja30
Včeraj - dam tamali jogurt za jest, sedi v svojem stolčku in je. Grem ven perilo iskat in rečem dragemu, naj vrže oko na njo, čeprav zelo lepo sama je in ni bojazni, da bi padla. V glavnem, ju poslušam med pobiranjem perila s štrika, kako se pogovarjata, še smejala sem se, ko je pomavljala besede za njim. Edino to se mi je zdelo čudno, da nekam dolgo ni rekel "ne", da kaj ne sme. No in pridem not - ona vsa od jogurta namazana po rokah do ramen, po obrazu in laseh, miza cela od jogurta... on pa v banji sedi in se kopa.user posted image  (kopanico imamo čisto zraven kuhinje, tak da sama teoretično ni bila)

user posted image

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:51:40   
Blejka26
moj bi otroke kar nage vozil okrog,ker vedno pravi da nič ne ve kje imajo kaj za oblečtuser posted image

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:52:37   
Vrtnica79
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem se nasmejala vsem prigodam vaših partnerjev. Ampak da ne boste mislile da je moj izjema.

No ena dogodivščina se je zgodila eno popoldne. Jaz sem bila v službi moj pa je seveda bil doma z tamalo. In jo "skrbno čuval". Pa prideta po mene v službo in pogledam malo pa se mi zdi nekam čudna. Ga vprašam če sta bila pri frizerju. In on meni reče; ne, samo počesal sem jo in ji naredil nov čop. Dobro, si mislim. Saj je bila že tema pa pač nisem videla dobro.
Ko pa pridemo domov pa se mi je spet zdelo kot da bi imela špice postrižene. In grem k kopalnico pa me kar vleče da pogledam v koš. In valda- polno las! Me je skoraj kap!!!!! Ampak mala si jih je tako specialno ostrigla pa vse pospravila za sabo.

Ja, moški......... pomoje on niti nebi vedu če mu nebi pokazala pol njenih las................




_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:55:13   
Rubin.
Marogica in Jančika user posted image .

Jaz se spomnim samo da smo zadnjič šli od doma, mala oblečena v roza majčko in roza hlače ati pa bi ji obul oranžne sandale, še dobro da sem bila zraven user posted image .

Če pa sta sama doma, pa ponavadi nastavim, kaj naj ji oz. si sama obleče in se raje izognem barvni katastrofi. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:58:34   
Nončika
Moj dragi vedno mali zarobi vsako majčko v hlače. pol ji pa še hlače potegne vse do pod pazduho. potem pa ima hlače prekratke. vedno mu govorim tega naj ne dela, a vedno znova in znova. zdaj je že hčerka tako pametna in zadosti velika, da si sama ven potegne brez tega da bi očija gnjavila naj ji to on napravi.

skratka, super so tile naši dragi moški. user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 21:59:08   
Blejka26
vrtnica79user posted image user posted image user posted image user posted image mene bi kap..samo da ni opazil tega...ej ej..kaj pa je pol komentiral ko si mu lase pokazala?

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:19:01   
Vrtnica79
Ja nič, rekel je da zdaj pa nebomo rabli it k frizerju. Je pa bilo las v košu kar dosti, videlo pa se ni tako fejst. Saj pravim, lepo si je postrigla samo špiceuser posted image . Še dobro......... mogoče pa bo frizerkauser posted image user posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:30:34   
Marogica
Mogoče še to....V večini primeror moj mož čevlje kupuje. Se prej dogovoriva, potem pa je on tisti, ki nakupuje. Pri obeh otrocih VEDNO PONAVLJAM, da naj kupuje čevje na ježke, saj si jih celo ogledava skupaj v kakšnem katalogu. NE, on vidi "boljše" in kupi z vezalkami.

Nazadnje me je vprašal, katere čevlje naj zopet kupi in sem imela vsega dovolj, pa sem mu rekla, da naj me ne sprašuje, katere, ker tako ali tako vedno po svoje kupi. "Pa daj reči, no" mi je rekel. "Meni je vseeno, katere, samo, da NE BO VEZALK", sem mu odgovorila.

Vam moram napisati, kakšne čevlje je kupil?user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:31:50   
Anonimen
Vam moram napisati, kakšne čevlje je kupil?user posted image


Za v morje user posted image .

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:39:39   
yaris
Ja moj user posted image me je tudi zadnjič presenetu. Ko sem šla v trgovino je čuval tamale. In ko si je tamali dal pleničko dol (star je 2 leti in ima 15 kg)mu je hitro dal drugo pleničko.Prvo,ki jo je najdu v predalu. Ko sem prišla domov nisem mogla verjet. Tamalemu je dal pleničko (dvojkico) ki jih uporabljamo za našo user posted image . Pa sem mu rekla da to niso pleničke od tamalega ampak od user posted image pa je reku da to ni pomembno. Reku mi je: da je važno sam to da ima tamali pleničko da se nebi kje polulal,če pa ga mal tišči pa ni pomembno.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:42:07   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Vam moram napisati, kakšne čevlje je kupil?user posted image


Za v morje user posted image .


user posted image user posted image

Ne reči...če bi imeli te na vezalke, sploh ni debate, katere bi kupil...user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:43:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Vam moram napisati, kakšne čevlje je kupil?user posted image


Za v morje user posted image .


user posted image user posted image

Ne reči...če bi imeli te na vezalke, sploh ni debate, katere bi kupil...user posted image


Da ipak pogledam, ce majo kje kaksne user posted image ?

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:44:30   
Rubin.
Marogica, ampak priznaj da so tisti na vezelke lepši. user posted image

user posted image


ali pa

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:45:07   
hugolina***
Ko sem bila drugič v porodnišnici sem mu pripravla vse cotke v torbo kaj mi bo prinesu, ko bova šla z malim domov.
No in torbe menda ni našu nikjer v stanovanju, ker je tok pospravljal, da jo je nekam založu. Pol mi je pa prinesu cel ruzak cotk, ki jih je sam izbral iz omare, ki je bila pripravljena za dojenčka. Vzel je pa same cotke od 4meseca naprej pa take barvne kombinacije da..........me je bilo sram otroka pred cimrama oblečt. Mel je pa kapico popolnoma preveliko ostalo je pa vse tudi kar viselo na njem o barvah pa rajši nebiuser posted image pa o tem kako mi je bilo fajn, ko sta me cimri spraševali, če prej nisem nič pripravla tudi neuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: oh teli atiji
10.7.2008 22:46:23   
Marogica
Rubin, ne kaži mi vezalk, ker dobim alergijouser posted image  Ko pa vidim še roza barvo, je pa kar dvojnauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?