|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odgovor komisije
14.5.2007 13:05:25   
natalija
Pozdravljene.
Punce, zopet se oglašam z vprašanjem. Sicer tudi jaz spadam pod julijke, ampak sem bolj neaktiven član ringaraje. Vem, ni pohvalno. Sproti vas berem, pišem pa bolj redko. No, moje vprašanje je sledeče. Kako dolgo ste čakale na odgovor komisije za podaljšan bolniški stalež? Zanima me, kdaj lahko pričakujem pošto, če sem oddala papirje pri osebnem zdravniku v četrtek, torej 10.5. in sem v bolniški do 16.5.. Kaj pa potem, če ne dobim odgovora v tem roku? Ima katera izkušnje z tem? In kakšna je možnost, da ne podaljšajo?user posted image
Najlepša hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odgovor komisije
14.5.2007 13:15:54   
zalbi
pozdravljena!

meni je komisija poslala odločbo po datumu, ko mi je že potekla bolniška, mislim da tam nekje okoli 5 dni. ti se ne sekiraj, pa le počakaj, ker itak ti si pri delodajalcu 30 delovnih dne na bolniškik, to pa si mogla oddati 30 navadnih dni-tako da imajo čas.

veliko sreče!


_____________________________

26. 4. 2007 - postala mami našmu sončku Sari in 16. 12. 2009 smo dočakali drugega sončka Žaneta.

(odgovor članu natalija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odgovor komisije
14.5.2007 13:21:28   
natalija
Hvala!

(odgovor članu zalbi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odgovor komisije
14.5.2007 13:40:49   
sonchek
tudi jaz sem dobila odgovor šele 14dni po prenehanju bolniške (uradno)...in sem pač ostala doma...pol sem pa dobila šele odgovor,...pomoje ni nobene panike...sploh pa če sta se tako dogovorili s osebno zdravnico...
l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu natalija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odgovor komisije
14.5.2007 13:49:35   
Anonimen
nič se ne sekiraj. Meni je zrdavnica pozabila poslati list na komisijo. TAko, da sem  3 tedne po preteku vprašala zakaj še nisem dobila odgovora. In potem sem dobila odgovor, ko se je že skoraj iztekel ta drugi rok user posted image

(odgovor članu sonchek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odgovor komisije
14.5.2007 14:02:14   
Dejča
Meni ponavadi pošljejo v 3-4 dneh, tudi navadno kak dan ali dva po prenehanju bolniške.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odgovor komisije
14.5.2007 18:50:51   
ikonca
Meni je bilo rečeno, da naj čim prej oddam izvid svojemu zdravniku, zaradi katerega me je moj G dal na bolniško, ker on to oddaja naprej v začetku meseca za pretekli mesec. Običajno se čaka od 7-10 dni, lahko pa je že prej.

Predlagam da pokličeš najprej k svojemu zdravniku in ga povprašaš o tem (imaš pravico vedeti kje hudiča so pairji- saj gre zate), no in čejih je oddaj nato pokličeš na ZZZS.

Držim pesti da bo šlo čez komisijo, ker so nekje baje prav pasji.

Jaz sem na bolniški od 7. marca in s tem nisem imela problemov. Isto sem julijka in sem jo odbila do konca.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odgovor komisije
14.5.2007 21:52:53   
ronja
Dokler ti ne odgovorijo si lahko na bolniški. Zdaj se je malo zamaknilo zaradi praznikov, tudi meni niso pravi čas poslali. pa ne sekiraj se, veš, da ti bojo odobrili! Bolj komplicirajo nekateri ginekologi, tam na ZZZS pa ne!

(odgovor članu natalija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odgovor komisije
15.5.2007 10:20:00   
Sončni žarek
Natalija - jaz sem na bolniški od 10.12.2006. Razlog - rizičnost zaradi ščitnice in terensko delo.user posted image  Ko sva se z G pogovarjali, če obstaja verjetnost da bi mi zavrnili na komisiji, je rekla da ne rabim biti v skrbeh, ker nosečnicam ne zavračajo.
 
Tako, da se nič bat user posted image . Odločbo pa jaz vedno dobim nekaj dni po izteku prejšnje, podaljšajo pa mi od 4-6 tednov.

Uživaj. 

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Kupovanje hrane
Michonne RR

Kje kupite večino hrane?

V trgovinah (85%)

Na tržnici (0%)

Pri kmetih (8%)

Pridelamo sami (8%)


Število vseh glasov: 26

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!