|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obuvala_naročanje po spletu
13.2.2011 22:18:54   
pupa_b
Jaz bi pa rada kak naslov spletne strani, kjer je na izbiro ful čeveljčkov za malčke user posted image  Enkrat ste pisale o eni iz tujine (nemški se mi zdi), pa več ne najdem tega ... Predlogi? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obuvala_naročanje po spletu
13.2.2011 22:25:51   
Anonimen
Next ima ful hude cevlje za mulcke. Nasa jih ima precej od tam. Postnina je pa neglede na velikost paketa samo 5€.

(odgovor članu pupa_b)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obuvala_naročanje po spletu
13.2.2011 22:28:07   
zaspancek1
Jaz sem naročila prvič iz Avstrije (Preschoolians):
http://www.liebeskind-shop.at/index.php?seo=preschoolians

Potem pa še dvakrat kar direkt iz ZDA (je prišlo ceneje):
www.preschoolians.com

Obakrat zadovoljna - čevlji so bili super, svetovanje tudi dobro -sem našla modele, ki so bili res za široko in visoko nogo.user posted image




(odgovor članu pupa_b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 8:25:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obuvala_naročanje po spletu
14.2.2011 8:26:28   
Anonimen
http://www.nextdirect.com/si/en/shopping/shoes#LID=01_02_05

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
14.2.2011 8:33:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obuvala_naročanje po spletu
14.2.2011 12:31:11   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Next ima ful hude cevlje za mulcke. Nasa jih ima precej od tam. Postnina je pa neglede na velikost paketa samo 5€.


Next = user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: obuvala_naročanje po spletu
14.2.2011 14:38:17   
zaspancek1

IZVIRNO SPOROČILO: niia

zaspancek, ko si naročila iz ZDA si plačala tudi carino in DDv?


Ne, nič ni bilo potrebno plačat, čeprav sem računala, da bo treba (pa bi bilo še vedno ceneje kot preko posrednika iz Avstrije) user posted image .
Nisem sigurna, če je znesek še pravi - pošiljke blaga do skupne vrednosti 150 EUR so oproščene uvoznih dajatev, blago do skupne vrednosti 22 EUR pa tudi DDV (sicer pa plačaš DDV, ki ga obračunajo od vrednosti pošiljke in poštnine).

Drugače pa sem našla tole (nekateri se dogovorijo s trgovcem, da jim pošlje blago kot fizična oseba):
Pošiljka, ki jo iz tretje države pošilja fizična oseba drugi fizični osebi, ki živi na območju Skupnosti, je oproščena plačila uvoznih dajatev, če je občasna, vsebuje blago, namenjeno izključno osebni uporabi prejemnika ali njegove družine, narava in/ali količina blaga ne kaže na komercialni namen, skupna vrednost blaga ne presega 45 evrov in je poslana brezplačno, še dodajajo na Carinski upravi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?