|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   obstaja isofix 9-36?
10.2.2010 7:35:40   
Kasija
zanima me, če katera ve, če obstaja avtosedež 9-36kg, ki ima isofix? evolva 123 ga nima ali se motim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: obstaja isofix 9-36?
10.2.2010 7:57:05   
majita
Romer kidfix. Šparamo pri čem drugem, pri avtosedežih ne.

LP

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: obstaja isofix 9-36?
10.2.2010 8:02:32   
Mici7
Kidfix je 15-36 kg.....drugače pa nisem še slišala, da bi obstajal tudi 9-36 z isofix-om

Evolva pa nima isofix-a


http://www.britax-roemer.de


lp


< Sporočilo je popravil Mici7 -- 10.2.2010 8:04:36 >

(odgovor članu majita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: obstaja isofix 9-36?
10.2.2010 8:27:14   
zaspancek1
Mislim, da ni sedeza 9-36 kg, ki bi imel isofox sistem. Sicer pa je taksen nacin pritrjevanja primeren samo do teze 18 kg, za vecjo tezo pa mora biti otrok obvezno pripet z avtomobilskim varnostnim pasom, isofix pritrjevanje pa potem sluzi predvsem temu, da je sedez pritrjen tudi, ko otroka ni v njem, sedeza pa tako ni treba pripeti z avtomobilskim pasom. No, seveda je z dodatnim isofix pritjevanjem (poleg avtomobilskega pasu) se malce stabilnejsi in varnejsi.
Mi imamo Recaro Young Sport in moram priznati, da se tudi s pasovi da res trdno fiksirat, je pa seveda odvisno od avtomobila (in tudi sedeza).

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: obstaja isofix 9-36?
11.2.2010 17:24:32   
Kasija
hvala za odgovore!

(odgovor članu zaspancek1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: obstaja isofix 9-36?
12.2.2010 7:36:50   
barni
Ni 9-36 isofix. Sem iskala. Potem sem vzela Evolvo. Za drug sedez je cist ok.

Za prvega mamo Duo plus isofix 9-18. Nadaljevanje imamo Cybex solution tudi isofix 15-36. Jaz prisegam na isofix in mi je prav zal, da ga evolva nima.

Duo plus je tko fiksiran, da ga ne premaknes niti malo. Evolvo pa sicer mocno pripnes s pasom, samo to se zdalec ni primerljivo z isofixom.

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: obstaja isofix 9-36?
12.2.2010 23:32:39   
Kasija
ja, se strinjam da z isofix ni primerjave. tudi imam maxi cosi podnožje za lupinico isofix in romerja 9-18 za starejšega z isofixom. aha, potem pač pri kombiniranih ni isofixa. bo treba pogruntat tapravo varianto. tili sedežki so cela znanost ;)

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Ime za deklico?
kr_ena2

Katero ime bi izbrali za deklico?

Lana (45%)

Ajda (35%)

Iris (20%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!