|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oblačila za obilnejše nosečke
24.5.2010 19:14:06   
prvicka
Punce, a ima katera kakšno informacijo, kam po kakšne nosečniške hlače večjih številk, 48 ali 50?
Mogoče Avstrija, Italija ...?
Pri nas je zelo ubogo!
Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 6:50:41   
josephine27
Ne vem kaj naj napišem. jaz sem nosila št.48 pa mi ni bilo nikoli težko dobiti nosečniških hlačuser posted image . S katerega konca pa si?

_____________________________



(odgovor članu prvicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 6:52:28   
josephine27
aja Italije ne priporočam - vsaj jaz tam nisem nič pametnega našla, sam cene so še bolj navite.
za Avstrijo pa nimam pojma ker tud drugače ne hodim gor nakupovat.


_____________________________



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 8:43:46   
Lenca78
Lepo pozdravljene

Jaz sem si kupila večino nosečniških stvari v avstrijskem H&M in pa v Zagrebu v trgovini Nova mama, aja pa nekaj tudi v C&A v Ljubljani in v Zagrebu

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 11:06:36   
prvicka
Iz Ljubljane sem in sem včeraj našla le ene 3/4 hlače 48 št.

(odgovor članu Lenca78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 11:17:22   
Anonimen
Jaz sem nosila 46-48 zadeve pa sem vse v C&Aju in H&Mu na Rudniku dobila ... pa kako tuniko v Takkotu in sem bila prav fletna nosečka user posted image

(odgovor članu prvicka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 11:20:57   
DanijelaNeli
Pozdravljena...

Jaz bi ti priporočala Takko ali pa Kik.V slednji bi dobila razno razne tunike in majice.
Glede hlač pa mislim,da je v BTC-ju ena nova trgovina za nosečnice.
Poglej še na Modni klik za hlače....

(odgovor članu prvicka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 11:22:18   
prvicka
46 imajo kar izbire, v eni in v drugi trgovini, 48 pa sem dobila ene, ko sem že skoraj obupala.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 11:29:53   
eva1
Jaz sem kupovala v h&M in C&A pa popek nekaj...očitno si imela smolo, ker moraš pa v teh trgovinah res trofit, da dobijo robo..

(odgovor članu prvicka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 11:31:25   
prvicka
No, to sem tudi hotela slišat, sem pomislila na to, da mogoče tistih nekaj kosov, ki jih dobijo, hitro zmanjka.
Hvala vam!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 13:19:55   
Marčevka2010
Krasne kavbojke, ki jih največ nosim, sem dobila v Popku v BTC v Diamantu, št. 48, se dobi tudi 50. Pa še ene dva, tri modele so imeli večje cifre. Sicer so bile 59 €, ampak so vredne vsakega centa.

Ene sem dobila v C&A vendar niso tako fajn, saj jih nosim, ampak mi niso tako ljube kot prejšnje. So bile pa 45 €.

Pa še dvoje lanene sem dobila v tovarniški trgovini Leny v Tržiču, link: https://www.leny.si/hlace-za-nosecnice-nosecniske-hlace-c-23.html?osCsid=d559065j4lh1oineai9vce0gi5

Za 39 €, so tudi super, sedaj, ko se je ogrelo jih bom lahko nosila. Jih je pa treba sprobat, ni kar za po netu naročat. So zelo dolge, tudi skrjšajo po potrebi. Meni so bile kot ulite, sem visoka. Pa še popust sem dobila na količino, je še fant vzel kavbojke. Imajo res poceni robo in kvalitetno, ker sami šivajo. Če vam ni predaleč se gor zapeljat, se pa hitro najde.

Pa tudi v H&M se dobi velike cifre.

< Sporočilo je popravil Marčevka2010 -- 25.5.2010 13:21:16 >

(odgovor članu prvicka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
25.5.2010 14:18:54   
aleunam
Kaj pa 3/4 pajkice, krilca? Sedaj bo čas za to. user posted image  Se mi zdi, da najdeš precej poletnih kril že v osnovi na gumico. Pri tunikah pa verjamem, da ni nekega problema.

Jaz se držim načela, da so zadeve dokaj oprijete. Široke majčke mi dodajo 15 kil (tolažba) user posted image , sicer pa bušija z veseljem pokažem, medtem ko sem prej gledala, da glih ne pokažem vsake svoje deke. user posted image

Konkretno, kot so ti že odgovorile, priporočam tudi jaz H&M, C&A in Kik. Ni bog ve kaj roba v Kiku, ampak za to prehodno obdobje bo. user posted image

(odgovor članu prvicka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
26.5.2010 9:57:23   
prvicka
Marcevka2010, hvala za super informacije!
Meni se je že a priori zdelo, da kakšen Popek pa že ne bo imel takih številk zame :)
Bom šla ob priložnosti pregledat.
Tudi Tržič ni daleč ...

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: oblačila za obilnejše nosečke
26.5.2010 15:52:29   
Marčevka2010
Ni za kaj.

Tudi jaz sem bila presenečena, da sem v Popku dobila cifro zame in še krasno se nosijo.

Sedaj sem začela še te Leny lanene nosit in so super, sedaj, ko je topleje.user posted image

(odgovor članu prvicka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Ime
honey_bee

Izbrala bi... :)

Nuša (26%)

Neža (38%)

Maša (36%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!