|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oTROŠKA MIZICA IN STOLČEK
29.8.2006 12:13:04   
Tracy
Sedaj se obračam še na vas. Rada bi kupila Mizico in pa dva stolčka, za mojo princesko. V IKEI ( http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15567&catalogId=10103&storeId=8&productId=15601&langId=-21&categoryId=15668&chosenPartNumber=87474709 )je zelooo ugodna cena takega kompleta (cca. 25€- 30€), drugje so vsi dražji. Spraševala sem v Lip Poljčane ( http://www.lip-poljcane.si/index.php?lang=si&page=proizvod&categorie=5&id=30 ), kjer tak komplet stane cca. 20 000 SIT, Tisti iz akcije BC mi ni všeč. Zato vas sprašujem, če mogoče poznate kakšnega privatnika ki dela to pohištvo oz taka igrala. Pripravljena sem dati tam cca 10 000 za vse skupaj. user posted image  Pomoje je dovolj. Mislim, za to ceno se mi ga splača kupit v Sloveniji. Sicer pa bi šla v Ikeo.
Če ima katera kakršno koli informacijo, naj mi jo prosim posreduje.

LP


_____________________________

Če ste sklenili da nekaj zmorete, potem imate zagotovo prav.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oTROŠKA MIZICA IN STOLČEK
29.8.2006 12:15:35   
jagoda
Mi imamo ta komplet iz Ikee in smo zelo zadovoljni!

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oTROŠKA MIZICA IN STOLČEK
29.8.2006 12:20:37   
Maxica
Mi imamo tak stolček
user posted image
in mizico za zraven
user posted image ,
vendar pride pa precej dražje, kot ti želiš.
Si morda kaj gledala na Neckermanovi strani, tam se tudi kdaj kaj podobnega dobi?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu jagoda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oTROŠKA MIZICA IN STOLČEK
29.8.2006 12:31:00   
Bubamaraa
Meni je glih BAGI pripeljala iz IKEE tale kompletek Svapa in je super.......Zdej ga bomo samo poštrihali in kej narisali pa bo super........Tko, da je resnično vreden teh 25eur........Pa resnično je super....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oTROŠKA MIZICA IN STOLČEK
29.8.2006 12:38:02   
gamini
Zadnjič sta bila stolčka+mizica v Lesnininem katalogu, full lep komplet, cena pa tudi izjemno ugodna 10.000 SIT, kaj pa, če pokličeš tja, žal kataloga ne najdemuser posted image  , da bi ti lahko napisala
kaj več.

                    LP


P.S. Mi smo naši pikici kupili rabljeno, toda odlično ohranjeno mizico+2 stolčka prek Oglasnika, plačali pa smo 3000 SIT.  

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oTROŠKA MIZICA IN STOLČEK
29.8.2006 21:47:02   
Ezi
Mi mamo tudi takšno mizico in stolčkauser posted image

(odgovor članu Tracy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oTROŠKA MIZICA IN STOLČEK
5.4.2012 13:23:11   
caramel
Mene pa zanima, če ima katera mogoče otroško sedežno garnituro Max, ki je v zadnjem Lesnininem katalogu. V kompletu je miza+2 stola+klopca. Zanima me, kako se obnese.

Bila bi vesela tudi kakšne info o cenovno dostopni garniturici (vsaj miza + stolček). Zaželeno v barvi bukve/ smreke ali beli barvi. V Ikeo v bližnji prihodnosti na žalost ne gremo...
Če pa slučajno katera proda/ odda rabljeno, pa sem tudi zainteresirana za ponudbo.
Hvala!

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?