|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nujno rabim odgovor
22.9.2006 8:19:07   
mirjanajelenko
zanima me ali katera ve
v prometni nesreči je umrl znanec, ni glih kolega ampak moj kolega mu je očim, starejši ljudje paravijo, da prinaša to nesrečo na otroka če se pogrebala ali bedenja, škropljenja žare udeleži nosečnica

kaj vete o tem čez dobro uro bi morala na to žalostno pot, nevem kaj naj naredim

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 8:24:16   
mika
Kot user posted image  sem bila na pogrebu, ko je od prijatelja umrla babica. niti na misel mi ni prišlo, da bi izzvalo nesrečo. Imam zdravo punčko. Za user posted image  ni dobro, če bi se na pogrebu preveč razburila, če pa čustveno nisi toliko vezana in bi rada pokazala, da družini stojiš ob strani, pa le pojdi.

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 8:32:02   
LuLu
Čisto vraževerje. Ne vidim nobene logične in realne povezave tvojega otroka s pogrebom neke osebe. Medicinci je po moje tudi ne. Stres in črne misli pa slabo vplivajo na bebico. To je sigurno. Če si vraževerna, in prepričana, da to prinaša nesrečo, ne idi, ker boš nesrečo sama priklicala, ko boš študirala o tem in se sekirala. Lahko pa taki larifari pozabiš, ker nesreča se je tak že zgodila z smrtjo te osebe... Ne biti tako raspoložena, ko si noseča. Vse to slabo vpliva na bebico. Ne verjet takim vražam oz. samo lepim verjami. user posted image  Jaz osebno ne hodim na pogrebe, ker se mi zdi, da pač slabo vplivajo na mene. Noseča ali pa ne. Pa miren dan tebi in bebici.

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 8:32:10   
Vilma
Vraže delujejo toliko kot v njih verjameš.
Če si že zdaj v dvomih, potem je bolje, da nas ostale sploh ne sprašuješ.
In če tega človeka bežno poznaš, potem je to še razlog več, da ostaneš doma.

Sama sem bila na pogrebu  očeta dobre prijateljice pred dvema mesecema. Trenutno sem v 28. tednu in mi še nič ni. In prepričana sem, da tudi otrok zaradi tega ne bo imel nesreče user posted image

Veš, rojstvo kot tudi smrt sta del življenja! Tako kot rojstvo ne prinaša nesreče, je tudi smrt ne more user posted image  

Ne hodim na pogrebe vsevprek, če pa gre za mojo dobro prijateljico, starše ali pač nekoga, ki mi veliko pomeni, potem me zdrava nosečnost ne bo zaustavila, da se pogreba udeležim!

< Sporočilo je popravil Vilma -- 22.9.2006 8:35:35 >

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 8:40:47   
Marogica
Joj, kakšne vraže ljudje "pobirate" in celo v njih verjamete.... Kar pojdi na pogreb, zaradi tega se tvojemu otročku nima kaj zgoditi. Zaradi tega sigurno ne.....

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 9:01:11   
mirjanajelenko
hvala vsem skupaj za pomoč,
sem že oblečena za na pot...

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 9:03:48   
ribica.
......in potem svizec zavije čokolado v folijo...

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 11:41:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Joj, kakšne vraže ljudje "pobirate" in celo v njih verjamete.... Kar pojdi na pogreb, zaradi tega se tvojemu otročku nima kaj zgoditi. Zaradi tega sigurno ne.....


Se strinjam,...oprosti, ampak ko sem to prebrala, da greš dejansko vprašat,...ajoj no user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 12:47:45   
mirjanajelenko
ok sory
nisem vedela da nesmeš vprašat na forumu kaj te zanima

če bi tebi nekdo  dejansko te pripričeval celo uro to ne smeš....... pa še starejši  od tebe 30 let  bi se tud vprašala zakaj to govori .... ker pa ni moj ožji sorodnik  sem dvomila zakaj  bi šla kaj če je pa vse to res s čem drugim povezano, nisem  pomislila da je mogoče vraževernost...
če bi bil ožji nebi spraševala


bila sem  sem že doma


vidim da naslednjič  nebom raje na forumu spraševala

< Sporočilo je popravil mirjanajelenko -- 22.9.2006 12:50:19 >


_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 13:12:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mirjanajelenko

ker pa ni moj ožji sorodnik  sem dvomila zakaj  bi šla kaj če je pa vse to res s čem drugim povezano, nisem  pomislila da je mogoče vraževernost...
če bi bil ožji nebi spraševala


Poglej in v čem bi bila razlika, če je povezano s čim drugim?  Ali je bližnji sorodnik ali pa ne, pogreb je pogreb, če bi bil bližnji bi te edino še bolj prizadelo. Tako, da tisto je še huje.

Pa oprosti, da se mi tvoje vprašanje zdi neumno, ampak sem letos pokopala svojega fanta pa nisem niti trenutek razmišljala če bi šla na pogreb ali ne, pa če bi bila v 9. mesecu.user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: mirjanajelenko
vidim da naslednjič  nebom raje na forumu spraševala


Kakor hočeš.

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 14:35:04   
mirjanajelenko
ok nisem ti hotela dobesedno reči
če bi bil moj user posted image , ali moji starši niti nebi imela časa razmišljati ok
kako pa to da si ti vprašala kako se čutijo popadki,
vsaka nosečnost je drugača.....
ok nisem z tem namenom tuki da bi se po forumih kregala, če je zame kako vprašanje nepomembno ne odgovarjam nanj tu smo kot si opazila pred mesci ter zdaj da si izmenjujemo mnenja ter pomagamo, ne pa očitamu drug druzmu



_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 17:54:55   
sonchica
sam res ,za brezveze delate iz muhe slonauser posted image ...veš kaj so vse men govorili o tem kaj nesmem pa še sedaj mi govorijo da nesmem  vozeka pustit dolgo zunaj,  pa oblačil od malega ponoč nesmem sušit ker baje nebo spau .... pa se ne obremenjujem stem...

mirjanajelenka ti se tud ne obremenjuj stem ....
lep pozdrav in lep porod ti želim


_____________________________



(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 19:45:32   
Tamala82
"mirjanajelenko" je napisal/a:


kako pa to da si ti vprašala kako se čutijo popadki,
vsaka nosečnost je drugača.....

Ok to dvoje ne da primerjat.
Oprosti ampak ja, vsaka prvič noseča ženska se sprašuje kako se čutijo in občutijo popadki.

To, da pa povprašaš ali se gre lahko na pogreb ali ne.. Stvar osebne presoje. Nekateri bodo rekli da ne iti, drugi pa da to ni nič narobe za plod.
Odločitev je na koncu le posameznikova.
Kajne?!

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 20:31:19   
mirjanajelenko
ene bodo rekle da tak čutijio popadke ene pa drugače

lahko prosim nekdo spremeni temo

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Tamala82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 20:33:11   
mirjanajelenko
alo jas se ne obremenjujem ampak sem želela vedeti  zakaj naj nebi šle na pogrebe, ampak do zdaj še nisem dobila odgovora
jas sem pa tak naredila po svoje vaše mnenje mi je pa pomagalo

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Tamala82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nujno rabim odgovor
22.9.2006 20:40:33   
Tamala82
Moja zdrava logika pravi, da morda zato, da ne bi zaradi morebitnega živčnega šoka prišlo do kakšnih napak, ampak če nosečnost poteka normalno ne vidim problema.
Je pa res, da so raznorazna vraževerja in če res močno verjameš v to, se boš dejansko podzavestno pripravila do tega, da se bo ravno to kar se bojiš, zgodilo.

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nujno rabim odgovor
23.9.2006 12:12:19   
Zasanjana
Ah, punce, dejte no.Saj je prav, da vpraša.Mene bi tudi mučili dvomi, če bi mi nekdo eno uro tumbal v glavo, da ne smem na pogreb.user posted image

(odgovor članu Tamala82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Asociacije pri imenih
buči

Ali pri izbiri imena pomislite na ljudi, ki jih poznate s takim imanom?

Da, če mi je oseba ljuba/simpatična, mi je ima še toliko bolj. (25%)

Da, če ima tako ime znana oseba, je to še toliko bolje za otroka. (1%)

Da, če poznam koga, ki mi je nesimpatičen/zoprn, ne bi otroku dal-a nikoli takega imena. (49%)

Ne, vseeno mi je, važno je, da je ime všeč meni. (19%)

Ne, tudi če dam otroku ime, ki ni najbolj "človeško", važno je, da je meni všeč. (3%)

Ime je pač ime. (4%)


Število vseh glasov: 311

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!