|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 11:11:26   
MarijaPo
Živjo Punce,

konec maja bom rodila in me zanima, ali imam kaj šans, da gremo še isto poletje na morje za kakšnih 14 dni v kamp - imamo prikolico, tako da se da kuhat, imet hladilnik,...
Kaksne so vaše izkušnje? Ali je dojenček takrat še premajhen za na morje?

Hvala!

Marija
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 11:21:09   
Anonimen
Po mojem sploh ne. Mi imamo dobre izkušnje. Nečakinja je rojena 20. maja in so bili tisto poletje z nečakinjo 3-krat na morju. Moj je rojen 20. marca in tudi tisto prvo poletje sploh nismo vedeli, da ga imamo. V kampu (imamo tudi prikolico) so se vsi čudili, kje da imamo mi že tistega dojenčka spravljenega?user posted image
Je pa seveda odvisno tudi od tega, če imate prikolico v senci, ker tista pretirana vročina jih pa zna motiti. Ali pa če lahko vsaj izberete čas, ko ne bo ravno kakšne tropske vročine, kot se zna zgoditi za kakšne 14 dni zadnja poletja.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 12:03:30   
blazka
Jaz sem lani junija rodila, pa smo šli avgusta že na morje, v kamp. Res da smo bili le štiri dni, a če bi vedeli, da bo mali tako užival, bi ostali še dlje (pač smo imeli planirano le 4 dni). Je pa blo lansko poletje bolj hladno, tako da sem ga ponoči pokrivala in šlatala, če je mrzel, on je pa spal kot top.
Mislim, da je s 2-3mesečnim dojenčkom še najlažje it na morje (če res ni prevroče, ali pa prehudega sonca), sam joško moraš met sabo. Priporočam, da greste na morje.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 12:54:07   
Anonimen
vprvo sem rodila sred julija pa nismo šli. smo mel namen septembra pa pol ni blo nobenga vremena. letos bom rodila začetk maja in gremo definitivno na morje!

(odgovor članu blazka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 14:08:01   
Anonimen
Najboljši dopust je z doječkom, ki se še doji user posted image  Sploh nimaš problemov, no, razen. če je res hudo vroče.
Gašper je rojen 2.7., na morje (v prikolico) smo šli pa 4.9., pa je bil september zelo vroč (tam okoli 30stopinj)

Jaz sem za user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 15:22:17   
Alina_alin
Naša je junijska in smo tudi bili na morju. In to čez najbolj vroči vikend  v celem poletuju. Naj te ne bo strah. Samo res, da sem jo imela skoz pomalem na zizi, da ne bi dehidrirala. In ni blo nobenih problemov. Razen pripomb kakih drugih turistov, na katere se ne oziraj. Ti poskrbi da bo dovlolj jedla - pila in za senco.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 18:32:30   
cicido
Midve z naso Ulo sva sle na Pag v prikolico, ko je bila stara 5 tednov. Bilo je cist OK, sam ko so napovedali temperature do 38 stopinj, sva popokali domov.
Ce je otrok dojen pa je se lazje.

(odgovor članu Alina_alin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 18:45:46   
Katrin
Naša user posted image  se je rodila marca in sva bili praktično od junija do septembra v prikolici. Bilo je super !!!

Vi kar pojdite, če se boste samo dojili, ti bo še toliko lažje!

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu cicido)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 18:47:44   
lelaval



Rodila sem junija in 1. smo šli z mesec in pol staro na morje za 3 tedne - v prikolico. Sem samo dojila in je bilo BP, potem pa smo šli še septembra za en teden - zopet BP. Ne študiraj -če imaš možnost - pojdi.



J

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: novorojenček in poletni dopust
7.1.2006 19:20:53   
Marogica
NAš ta večji se je rodil 29.4 in smo šli sredi julija na dopust, v prikolico(star torej 2,5 meseca) Ostali smo samo 3 dni, ker je bilo enostavno prevroče, tako majhneg dojenčka pa ne moreš vsako uro tuširat. Temperature pa še ne znajo sami uravnavat.
Vrnili smo se septembra-takrat pa je bilo super. Torej je bil problem samo vročina, vse ostalo je odvisno od vas, koliko ste zahtevni/nezahtevni.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?