|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nosečnost- nova služba
24.5.2008 9:57:00   
Anonimen
Zanima me kaj se zgodi, če med delom za določen čas zanosiš?
Recimo, da imaš pogodbo za 6 mesecev in nekje na sredini zanosiš in moraš zaradi rizične nosečnosti na bolniško.Ali ti pogodbo lahko prekinejo in ali ti lahko po 6 mesecih dajo knjižico?
Najlepša hvala za odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nosečnost- nova služba
24.5.2008 11:07:03   
bodoča
Kolk jaz vem ti pogodbe zaradi tega, ker bi šla na bolniško ne smejo prekinit, po preteku pogodbe ti pa verjetno ne bodo podaljšali in ti po zakonu niti ne rabijo.

Ti samo skrbi zase in za svojo pikico, zdaj služba ni na prvem mestu. user posted image

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nosečnost- nova služba
24.5.2008 11:33:32   
LunaLuna
Pogodbe ti ne smejo prekinit, niso ti je pa dolžni podaljšat.

_____________________________

Ni me strah.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nosečnost- nova služba
24.5.2008 16:00:42   
Dashenka
Če si sklenila pogodbo za 6 mesecev, potem ta velja pač 6 mesecev - nič več in nič manj. Ne glede na to, ali si medtem zanosila.

Po 6m pa delodajalec ni dolžan skleniti nove.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nosečnost- nova služba
24.5.2008 17:16:44   
amaya
Ja res je tako. Lahko pa se s tvojim delodajalcem zmeniš, da ti jo podaljša, pa si do konca na bolniški: itak dobi on vse povrnjeno: plačo in prispevke (od socialne)

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nosečnost- nova služba
24.5.2008 21:58:42   
sanwebdra
Se je meni enako zgodilo, razen bolniške ... pa so mi šli na roko in podaljšali, da sem dobila polno porodniško ... saj veš 12 mesecev prej plačan starševski dodatek ....user posted image

Ko pa je potekla pogodba pa hop po delovno knjižico in zdaj že aktivno iščem službo, ker bo september kmalu tu!user posted image

< Sporočilo je popravil sanwebdra -- 24.5.2008 21:59:39 >


_____________________________

Ko te dete vpraša, čeprav nikoli nismo doma imeli prižganega Big brotherja: "Mami, si jedla sir?"



(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nosečnost- nova služba
24.5.2008 22:23:57   
Naja30
Lahko ti podaljšajo, ni jim pa treba. Meni niso. V 7m so mi dali knjigo in čao. Poznam jih pa mnogo, katerim so podaljšali in jim tako šli na roko.

(odgovor članu sanwebdra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?