|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   norci na ac..............
25.8.2008 11:31:41   
ključek
http://www.24sata.hr/video/ludaci-ostavili-mozak-kod-kuce-i-sjeli-za-volane-/73175/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: norci na ac..............
25.8.2008 11:37:06   
Lara Croft
In muzika iz risanke A je to! 

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: norci na ac..............
25.8.2008 12:02:36   
Carovnica Mica
sej to pri nas ni možno- to delajo le v ljepi njihoviuser posted image

(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: norci na ac..............
25.8.2008 18:27:02   
Anonimen
To se dogaja tudi pri nas.

Meni nic se avto nemskih registracij ustavi na AC (tisti del pred Lescami, kjer se potekajo dela), ven izstopi mozakar, umakne stozce, ki delijo obe strani AC, se vsede nazaj in zapelje na drugo stran AC.

(odgovor članu ključek)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: norci na ac..............
25.8.2008 20:27:25   
RoZala
Pred enim mesecem, ko je bila toča in sem se vozila po štajerski AC, je kar nekaj bedakov ustavljalo pod podvozi, nekdo je celo ustavil na sredini izvoza, ker je bil pač tam podvoz. Mislim... res bedaki. Da ne omenjam tistega, ki se je ustavil na DESNEM pasu, ker je bil ostavni pas že zaseden z drugimi bedaki.

Ne morem, da jih ne bi poimenovala bedaki. Pri 24 ur je bilo povedano, da bodo tiste, ki so se ustavljali v tunelih, ko je bila toča, kaznovali. Upam, da jih bodo fejst udarili po žepu in da jih bo izučilo, da bodo drugič raje pomislili na lastno življenje in na življenja drugih voznikov kot pa na kup pločevine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: norci na ac..............
25.8.2008 20:28:36   
zvesta
http://24ur.com/novice/slovenija/plocevina-pomembnejsa-od-zivljenj.html

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: norci na ac..............
26.8.2008 8:22:34   
puncica
Pa jst ne vem a veste kako grozn občutek je ko se po cesti pelješ in ti potem bobni po avtu, ne vem no, sploh pa na avtocesti, jaz sama toče še nisem doživela, sem pa doživela grozn naliv, ko se je oblak strgal in so se na lokalni cesti avtomobili ustavljai, ker preprosto nisi videl meter pred sabo, pa čeprav so ti brisalci delal ko nori, pa še cesta je bila popolnoma v vodi in so se ustavljal, sama sem se sicer peljala naprej, kokr počas se je dalo po moje sem se peljala enih 10-20 km na uro. Sploh pa če ti pada na avto toča velika kot oreh in si predstavljate da ti na avtocesti razbije zadnjo ali bohnedaj sprednjo šipo, pa čeprav bi se sam 50 km na uro peljal, mene bi verjetno kap trofla in v tisti paniki bi verjetno še kako neumnost naredila, sej pa to tud ni varno no. Jaz bi se verjetno ustavla na odstavnem pastu ampak kot sem slišala je tud to kaznivo..

Sicer pa grozno je tole vreme in upam da je letos mimo.



_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: norci na ac..............
26.8.2008 20:58:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

http://24ur.com/novice/slovenija/plocevina-pomembnejsa-od-zivljenj.html


Me prav zanima, ce bodo dobili poloznice.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?