|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   noče spat zaradi obračanja! pomoč
7.11.2008 18:48:01   
maktub
zdravo!

A mi lahko kdo pomaga kajti sicer se nam bo zrolalo!
Naš sonček ima 7 mesecev in je zelo zelo živahen celo ponoči ko spi nima mira. Enostavno ko ga dam spat mi v rokah lepo zaspi  ko pa ga položim v posteljico čez 5 min že joče na ves glas kajti se preobrne na trebuh  na katerem noče in noče spat... tako da moje noči so samo obračat otroka na bok in hrbet in to vsake 15 min... zato je siten saj tudi on nemore v miru spat...
enostavno nevem več kaj naredit.... podložim ga iz vseh strani da je samo na boku ali pa na hrbtu ampak vseeno se preobrne...

KAJ NAJ NAREDIM?
Čez cel dan mi spi po 10 min,. ponoči se zbuja vsake 15 min... nemorem več! Smili se mi saj vidim da se mu zelo zelo spi ampak nemore...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: noče spat zaradi obračanja! pomoč
7.11.2008 19:46:18   
gajči
Brez veze je otroka zalagat. Najprej se zbuja, ker se obrača, potem, ker se useda, potem ker vstaja... Kaj pa če spi s tabo?

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: noče spat zaradi obračanja! pomoč
7.11.2008 19:47:05   
Tisana
Ravno pred par dnevi je bilo kar nekaj napisanega o nemirnem spanju (2. stran). Mogoče najdeš kaj uporabnega: http://www.ringaraja.net/forum/Nemiren_spanec/m_3338006/tm.htm

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu gajči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: noče spat zaradi obračanja! pomoč
7.11.2008 20:18:18   
Naja31
Pri nas je obratno.Spi na trebuščku in se zbudi,ko se obrne na trebuh. Zbuja se tudi na pol ure. Ko spi pri meni,je zgodba ista. Na žalost nimam rešitve.
Sem tudi sama včasih že obupana. 

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: noče spat zaradi obračanja! pomoč
7.11.2008 20:20:59   
piko12
Meni je to zelo znano in spomladi enkrat sem jaz tud spraševala kaj naredit. Vsakič, ko je padel na trebuh se je drl, po kakem mesecu pa se je začel še plazit v rikverc. Kar glava me je bolela, ko sem pomislila na to, kaj bo, ko bo stal in hodil. In to kaka dva meseca je bilo zbujanje non stop, zaspal nazaj pa je v mojem naročju. Potem sem ga pa enkrat pustila tulit kakih 20 minut in nato je zaspal na trebuhu. Naslednjič je zaspal v 5 minutah, od takrat naprej pa najrajši spi na trebuhu pa še z ritko v luftu. Ne bom pa priporočala taga kot edino možno pot, ker me bodo nekatere napadle, da puščam otroka tulit, samo v svojo posteljo jemat in spat z njim v naročju pa se mi zdi čist mimo. Rzen, ko je res bolan seveda. To je pomoje ena taka faza, ko odkrijejo nekaj novega, pol pa še ponoči probavajo, da ne bi pozabli.;) Kriza vem, ampak mine.:)

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: noče spat zaradi obračanja! pomoč
7.11.2008 20:46:07   
@neri
joj punce sem vesela,da sem našla to temouser posted image ..sama imam isti primeruser posted image ..od 3,5 meseca pa do 5,5 meseca je moj sinko spal od 21h zvečer do osme zjutrajuser posted image ..sem bila najbolj spočita mamica vesela da tako lepo spiuser posted image ampak kar naenkrat pa šok..zbujanje na 1 uro..takrat sta silila ven prva dva zobkauser posted image ..en dan pred šestim mesecem je dobil prvi zobek-potem jih je do osmega meseca dobil osemuser posted image ,,

in še zdaj spi zelo zelo nemirno-js ne vem več kaj je spanjeuser posted image ..podnevi mi spi enkrat in sicer od 30-45minut..je ves dan siten ker se ne naspiuser posted image

punce js vas čisto razumem,da ste nervozne in da je res hudo ker se ne naspijo ne malčki in ne me mamiceuser posted image

js se tolažim s tem da enkrat bo boljeuser posted image


(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: noče spat zaradi obračanja! pomoč
7.11.2008 20:54:40   
inesc
Tudi naš ima 7m in se zbuja zaradi obračanja na trebušček. Vstajam, ga obračam nazaj, dudo v usta, se uležem nazaj in čez pol ure ista pesem. Potem imam vsega dovolj, ga vzamem k sebi v posteljo, da vsaj nekaj časa spimo. Potem je itak čas za dojenje in ga dam nazaj v posteljico, vendar bi on potem kako uro še glasno debatiral. Tako da tudi jaz bolj malo spim. Sedaj je pa še nekaj nahlajen in se ob vsakem kašljanju zbudi. Jaz pa itak spim samo z enim očesom in poslušam, če je vse ok.

Sem pa čez dan poskusila tudi kar je predlagala piko12, vendar sem zdržala poslušat jokanje cca 1 min, potem pa sem dirjala v sobo in ga obrnila na hrbet. Mislim, da to pri meni ne bo šlo. Upam, da gre za prehodno fazo in da bo kmalu spoznal kako fino je spat na trebuščkuuser posted image

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?