|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nočno previjanje
27.11.2007 19:45:41   
Laubica
Mene pa nekaj zanima-večji del so mi tukaj vsi svetovali naj ponoči ne previjam ,kar mi mali pol težko nazaj zaspi.Samo mi imamo en problem-on se namreč po vsakem dojenju pokaka in ko se drugič je že polna mera za plenico in ga MORAM previt,se mi je pa že večkrat zgodilo da se je takoo polulal da je bil cel moker in spet ga moram celega preoblečt,tak da ni šans da mi ponoči nebi previjaliuser posted image kako pa ve prakticirate?Moj niti niče spat ko je pokakan ,tak da ni šans da ga pustim v dreku-revčka posranegauser posted image Imam pa Milerjeve pleničke ki so do zdaj vedno funkcjonirale zdaj pa smo že cel teden imeli ponoči skozi kolulanega ali pa pokakanega-ima 4.724g in imamo plenice do 6 kg -ali so že premale ali preslabe?Ali imajo kakšne plenice samo za ponoči ki so bolj vpojne??????

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 19:49:36   
Anonimen
ja js sem tavečjo ponoč previjala če je bla pokakana, ker mi enostavno ni da bi celo noč v dreku ležala. tut sama bom zelo vesela če bom kdaj nepokretna da me naujo v dreku pušal celo noč. tko da...previj pač če je pokakan al pa če je nabitolna plenica. sploh če pol brez problema nazaj zaspi ne vidm problema. ti že veš kako je prav.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 19:50:58   
*lenc@*
če se pokaka, ga previj, na hitro, v temi, brez pogovarjanja.Loh maš tud že plenice do 9kg.

če se otrok konkretno pokaka, je ni plenice , ki bi to vse zadržaa k pol bi vsi kupval sam eno firmo plenic ne pa vse kar je na trgu.moje skromno mnenjeuser posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 19:52:32   
Laubica
Misliš da tiste do 9kg ne bi bile prevelike?

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 19:57:21   
Anonimen
Jaz ga nisem nikoli ponoči previjala, če je bil pokakan, mu je bilo pač še bolj lepo toplo.user posted image  Je bil prav zadovoljen. Verjetno, kaj pa vem.user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 19:57:38   
Anonimen
Jaz sem ga previjala le, ko je bil pokakan.. Ko je bil polulan, redkokdaj... Kot je rekla predhodnica, v temi ( toliko, da vidiš ), brez govorjenja, ... 

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 19:58:17   
ALEKSA13
Moj fantek ima 5 slabih 5 kg, pa imam zdaj plenice od 4-9 kg in so zaenkrat ok.lp

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 19:59:50   
Laubica
Hvalauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 20:07:03   
PAJO
milerjeve planice so drugac fullll slabe vsaj zame,nas je bil skoz moker
ponoc ko smo jih uporabljal.jz svoga previjam ponoc pa on spi sploh ne ve da
ga previjam ,spi kot top....seveda star je 11 mesecev,probej zamenjat planice


je kmalu bo 1 leto


papa,ana&blazuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 20:17:06   
kawasakica
midva imava Lidlove plenice, pa se tud morava ponoči 1 x previt, ker drugače je zjutraj skozi polulan. Nič se ne pogovarjam z njim tud če vriska in se smejčka....priznam, da ga polubčkam. Potem pa ga dam še malo na ziz in hitro pade v komouser posted image

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 20:17:45   
kšpela
jaz mojo ce jo moram ponoci previti jo v temi in sem cist tiho pa zelo na hitro.ce ti cez te planice vse cez pride probi vecje al pa kaksne druge.jaz sem z pamperskami activ fit ful zadovoljna.ma pa moja 5500g in imam st.3 planice.

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 20:35:40   
januška78
Jaz sem jo previjala ponoči samo, ko je bila pokakana. V enem obdobju se je dogajalo, da je plenica premočila, pa sem ji potem zamenjala za večjo številko, pa je bilo spet OK. Sedaj za ponoči uporabljam Pampers baby dry (nemške) in mi do sedaj po 12, včasih 13 urah niso premočile.

(odgovor članu kšpela)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 20:59:13   
r.sanela
Tudi pri nas je bilo tako, da naenkrat ponoči pleničke niso več zdržale...se je zbujal moker, vendar sem ugotovila, da ni fora v teh ali onih plenicah(sem probala zamenjati), temveč v tem, kako ga poviješ. Moraš namreč lepo "objeti" predel okrog bokov in kar močno zategniti(v meji normale seveda)...in potem je bilo ok.

Kaka pa naš ne ponoči, bi ga pa previla, če bi. Ga ne bi mogla pustiti pokakanega.

(odgovor članu januška78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 22:02:09   
BaByGiRl
Jaz uporabljam Active.fit-mullerjeve. Pa zdržijo celo noč. Zjutraj je kar tri kg težjauser posted image  Če bi pa kakala, bi jo pa previla. Sigurno. Mullerjeve pleničke pa nama niso zdržale čez noč.user posted image

(odgovor članu r.sanela)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nočno previjanje
27.11.2007 23:54:09   
Anonimen
Jaz sem obvezno previla, če sta bila ponoči pokakana (no, tamalemu se še zdaj to kdaj zgodi). Ni varijante, da ga tako pustim, pa tud če mi zato malo kasneje zaspi nazaj.

(odgovor članu BaByGiRl)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
27.11.2007 23:55:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nočno previjanje
28.11.2007 0:41:08   
Anonimen
Ne vem, če se je kdaj pokakala ponoči...? Se mi zdi, da sploh ne.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nočno previjanje
28.11.2007 8:00:01   
aluš
Jaz ta velikega nisem ponoči previjala, ni bilo potrebe. Je pri 2 mesecih nehal jesti in spal ponoči. Previjal smo ga ko je bil star eno leto, ker je ponoči tolk čaja popil, da je sicer zjutraj teklo od njega. Ampak kar v posteljici med spanjem.

Tamali, pa je ponoči papcal, in skoraj vsakič, ko sem ga dvignila iz posteljice je bil skoz polulan, ker so nam enostavno vse plenice premočile. To je bilo sicer skoraj 4 leta nazaj, takrat še niso imeli pri nas Active fit. Ko je bil star en 6 mesecev se spopmnim, da sem začela v Dm kupovat ene boljše, ki so zdržale celo noč. Tako da smo se prvih par mesecev ponoči tudi po 2x previjal in preoblačil.user posted image user posted image . Sem zjutraj večkrat imela že ko sem vstala od nočnih preoblačenj za en stroj žehte. Jaz ga nisem mogla polulanega oz. po možnosti še pokakanega nazaj spat dat. Sem pa previjanje (in hranjenje) izvajala v poltemi, pa brez govorjenja, samo kakšna pomirjujoča beseda, če je kaj začel "čivkat". Tako da je v glavnem po hranjenju in prvijanju ves zadovoljen zaspal nazaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nočno previjanje
28.11.2007 9:51:47   
Pikička
Mi smo ponoči previjali le prvi mesec, ker je bila kar naprej pokakana. Od takrat dalje ne previjamo več. Uporabljamo pa najboljše plenice ta hip: Pampers aktiv fit (nemške, kupljene v Avstriji), ki imajo mrežico, skozi katero gre večina drekca in ima ritko skoraj čisto.

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nočno previjanje
28.11.2007 10:32:26   
Laubica
Torej sem ugotovila da delam tako kot ve-ga previjem ker je vedno ponoči pokakan-in to v temi in tišini,plenice bomo pa poskusli z večjo št. pa ene aktiv za ponoči in da vidimo,nocoj smo spet se 2x previjali 1-je bil pokakan
2-skozi polulan in jaz tudi imam zjutraj toliko polulanih in pokakanih cot da lahko vsak dan perem-ne lahko-kar vsak dan peremuser posted image


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Pikička)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?