|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nisem mogla biti tiho
10.8.2009 18:28:57   
Čebel@
sva z možem šla v hipermarket mercator v domžalah,in sva parkirala spodaj v garaži.....no in sva šla mimo ženske v enem luksuznem avtomobilu ki je parkirala na mestu za invalideuser posted image .....pa se nebi utaknila,če nebi bila na sproti 2 parkinga frejuser posted image .....in sem ji rekla da če ji zdi lepo,da tam pusti avto,2 metra stran sta pa 2 frej parkinga......se je samo nasmehnila in šla v trgovinouser posted image .....ko sva prišla nazaj ni bilo več avtomobila,ampak ni 2x za rečt da ji nebi popraskala avtomobila če bi še kar tam staluser posted image .......imam prijatelja ki ima CP in vem da bi bil vesel samo ene ure da bi lahko hodil(invalid od rojstva) ona na ne more 2 koraka več stopituser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 18:38:03   
Pika Zoja
Ona je primitivna da je parkirala na invalidih (jaz ne tezim nikomur, grem na informacije in povem, pa jih je potem sram, ko po celi trgovini odmeva njihova registrska stevilka in jim na obrazu pise, da je njihov avto), ti pa tudi se malo zamisli, nad idejo, da bi praskala avto. Ni tvoj problem, tvoja naloga je edinole, da javis na informacije hiper oziroma kateregakoli drugega marketa. Ce pa bi videla kaksno frajlo praksat avto, tudi na invalidih, bi pa takoj poklicala policijo.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 20:26:51   
lukec
Ne avtomobilov praskat, če bi te jaz pri mojem dobila se ne bi dobro končalo, je pa res, da nikoli ne parkiram na P za invalide.
Fajn je poklicat policijo in jim pol ni samo nerodno ampak plačajo še kazen.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 20:50:53   
Anonimen
jaz ne tezim nikomur, grem na informacije in povem, pa jih je potem sram, ko po celi trgovini odmeva njihova registrska stevilka in jim na obrazu pise, da je njihov avto.


user posted image user posted image
Lusna ideja. Bi dodala se kaksen modni opis gospe ali gospa user posted image .

(odgovor članu Pika Zoja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 21:25:28   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

sva z možem šla v hipermarket mercator v domžalah,in sva parkirala spodaj v garaži.....no in sva šla mimo ženske v enem luksuznem avtomobilu ki je parkirala na mestu za invalideuser posted image ....


a ti je prej padlo v oči, da je avto luksuzen ali to, da nima nalepke?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 21:29:08   
Anonimen
jst tud zanč nisem mogla bit tih...en zajeten možakar je kr čez dva parkirplaca za invalide parkiral( mi ni jasno, že tko so široki, pa še un pas je vmes, modelu je uspelo se čez vse to sparkiratuser posted image ) pa grem mim in pravim ja gospod, vi si boste mogli pa tablco zrihtat. pa prav kako tablco? in jst ja tisto za invalide. pa najbolš da si kr dve, če zmeri čez dva placa parkirate! in grem dalje, pa je še neki lajal za mano, klel itd. ( gospod z fancy terencem, v obleki in debelo ketno okol vratu, hja). verjetno je mnenja, da sm jst čudnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 21:35:07   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst tud zanč nisem mogla bit tih...en zajeten možakar je kr čez dva parkirplaca za invalide parkiral( mi ni jasno, že tko so široki, pa še un pas je vmes, modelu je uspelo se čez vse to sparkiratuser posted image ) pa grem mim in pravim ja gospod, vi si boste mogli pa tablco zrihtat. pa prav kako tablco? in jst ja tisto za invalide. pa najbolš da si kr dve, če zmeri čez dva placa parkirate! in grem dalje, pa je še neki lajal za mano, klel itd. ( gospod z fancy terencem, v obleki in debelo ketno okol vratu, hja). verjetno je mnenja, da sm jst čudnauser posted image


tega bi morala vprašat le, če tudi seksa tako kot parkira...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 21:42:03   
Freycha
jaz nisem NIKOLI tiho... vedno rečem kaj. Če mi gre človek zelo v nos, mu razložim, da ta parking ni namenjen za mentalne invalide. Če je pa kaka glupača, pa vem, da prej napisanega stavka ne bo razumela, pa ji rečem, da parking ni namenjen za kokoši....

enkrat sam čakam, da jih dobim po gofli, sam jaz res ne morm bit tiho....

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 21:53:06   
Splišni
Samop je pa res, da če je čisto vse zabasano u nulo, da enih par parkingov za invalide je vedno praznih. Po mojem skromnem mnenju jih je preveč.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 21:55:12   
caillou
Jaz sicer gledam, da ne parkiram na prostoru za invalide, drugih pa v resnici sploh ne porajtam kje parkirajo.  

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 22:14:53   
kaya2007
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

sva z možem šla v hipermarket mercator v domžalah,in sva parkirala spodaj v garaži.....no in sva šla mimo ženske v enem luksuznem avtomobilu ki je parkirala na mestu za invalideuser posted image ....


a ti je prej padlo v oči, da je avto luksuzen ali to, da nima nalepke?



točno to sem hotela tudi jaz vprašat.

sicer res ni lepo parkirat na prostoru za invalid, se pa tudi strinjam s splišni, da je včasih ogromno prostorov za invalide-praznih, normalnega prostora pa nobenega. v takem primeru se vedno vprašam, če bo ravno zdaj prišlo 20 invalidov naenkrat user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 22:20:47   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

jaz nisem NIKOLI tiho... vedno rečem kaj. Če mi gre človek zelo v nos, mu razložim, da ta parking ni namenjen za mentalne invalide. Če je pa kaka glupača, pa vem, da prej napisanega stavka ne bo razumela, pa ji rečem, da parking ni namenjen za kokoši....

enkrat sam čakam, da jih dobim po gofli, sam jaz res ne morm bit tiho....


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 23:18:08   
Katjusa
men grejo tud ti "invalidi" na živce.... sicer jih puistim na miru sam grdo se mi pa ful zdi....
so pa v celju v city centru zdej dal pred vsakim parkingom za invalide tablico, ki je ne moreš zgrešit. že če se mimo pelješ kaj šele, da tam parkiraš in na njej piše nekaj v smislu (točno si nisem zapomnla).... parkirali ste na moje mesto ali prevzamete tudi mojo invalidnost? v glavnem se mi zdi učinkovito ker so sedaj ta mesta bolj prazna....

res je, da nikol ne pride na enkrat toliko invalidov sam pač po zakonu je določeno koliko parkirnih mest more bit za invalide

jst mislim, da bi mogu vsak tak center imet svoje redarje, ki bi pisal listke vsem tistim ki parkirajo na mesta za invalide in izven parkirnih mest (pred vrata), ali čez 2 placa... oz za vsa nepravilna parkiranja....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nisem mogla biti tiho
10.8.2009 23:29:55   
rija
če sem bila pri volji, sem jim prijazno rekla, da tukaj redno listkajo  ne-invalide...

pa so šli še vsi stranuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 8:11:31   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

sva z možem šla v hipermarket mercator v domžalah,in sva parkirala spodaj v garaži.....no in sva šla mimo ženske v enem luksuznem avtomobilu ki je parkirala na mestu za invalideuser posted image ....


a ti je prej padlo v oči, da je avto luksuzen ali to, da nima nalepke?

do sedaj sem še vedno videla razne terence ki so pač veliki ,parkirane na tistih parkingih......verjetno je bilo "gospe" lažje parkirati ker so toliko širši,sej pravim,ampak nasproti sta bila 2 parkinga skupaj frej

glede tega da se na infu pove:dol visi folku ki to delajo in se jim še fajn zdi da je nekgdo uporajtal......v city parku vem da hodijo redarji,tukaj pa ne in nobena stvar ne zaleže(so zaposleni en čas dajali opozorila za brisalce)

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 8:11:57   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: rija

če sem bila pri volji, sem jim prijazno rekla, da tukaj redno listkajo  ne-invalide...

pa so šli še vsi stranuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 8:23:46   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

men grejo tud ti "invalidi" na živce.... sicer jih puistim na miru sam grdo se mi pa ful zdi....
so pa v celju v city centru zdej dal pred vsakim parkingom za invalide tablico, ki je ne moreš zgrešit. že če se mimo pelješ kaj šele, da tam parkiraš in na njej piše nekaj v smislu (točno si nisem zapomnla).... parkirali ste na moje mesto ali prevzamete tudi mojo invalidnost? v glavnem se mi zdi učinkovito ker so sedaj ta mesta bolj prazna....

na žalost so bili v nedeljo samo v pritličju, v 3 nadstropju še ni teh tabl. ne vem pa kako je v 1 in 2 nadstropjuuser posted image
pa verjetno  ti mentalni invalidi sploh ne vidijo, da imajo eno tablo pred nosom

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 8:39:04   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

sva z možem šla v hipermarket mercator v domžalah,in sva parkirala spodaj v garaži.....no in sva šla mimo ženske v enem luksuznem avtomobilu ki je parkirala na mestu za invalideuser posted image ....


a ti je prej padlo v oči, da je avto luksuzen ali to, da nima nalepke?



točno to sem hotela tudi jaz vprašat.

sicer res ni lepo parkirat na prostoru za invalid, se pa tudi strinjam s splišni, da je včasih ogromno prostorov za invalide-praznih, normalnega prostora pa nobenega. v takem primeru se vedno vprašam, če bo ravno zdaj prišlo 20 invalidov naenkrat user posted image


In mene skozi bolj ima, da bi na teh placih lepo parkirala. Ma če je vse polno, 4 prostori za invalide pa prazni ... saj še nikoli nisem, sam sem pa vedno jezna in enkrat bom res po moje.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 8:58:01   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

sva z možem šla v hipermarket mercator v domžalah,in sva parkirala spodaj v garaži.....no in sva šla mimo ženske v enem luksuznem avtomobilu ki je parkirala na mestu za invalideuser posted image ....


a ti je prej padlo v oči, da je avto luksuzen ali to, da nima nalepke?



točno to sem hotela tudi jaz vprašat.

sicer res ni lepo parkirat na prostoru za invalid, se pa tudi strinjam s splišni, da je včasih ogromno prostorov za invalide-praznih, normalnega prostora pa nobenega. v takem primeru se vedno vprašam, če bo ravno zdaj prišlo 20 invalidov naenkrat user posted image


In mene skozi bolj ima, da bi na teh placih lepo parkirala. Ma če je vse polno, 4 prostori za invalide pa prazni ... saj še nikoli nisem, sam sem pa vedno jezna in enkrat bom res po moje.
lej jaz se raje še 2 krogapeljem in slej ko prej gre ziher nekdo ven iz parkinga......mi je vseeno če boš tam parkirala(upam da dobiš potem listek) ampak če bi poznala kakšnega ki je dejansko invalid in bi vedela da ni luštno če je na tistem parkingu avto nekoga ki se mu ne da narediti 2 koraka več,bi verjetno drugače razmišljala-upam da ti nikoli ne bo treba tam parkirati z nalepko na šipi!

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 9:02:30   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

sva z možem šla v hipermarket mercator v domžalah,in sva parkirala spodaj v garaži.....no in sva šla mimo ženske v enem luksuznem avtomobilu ki je parkirala na mestu za invalideuser posted image ....


a ti je prej padlo v oči, da je avto luksuzen ali to, da nima nalepke?



točno to sem hotela tudi jaz vprašat.

sicer res ni lepo parkirat na prostoru za invalid, se pa tudi strinjam s splišni, da je včasih ogromno prostorov za invalide-praznih, normalnega prostora pa nobenega. v takem primeru se vedno vprašam, če bo ravno zdaj prišlo 20 invalidov naenkrat user posted image


In mene skozi bolj ima, da bi na teh placih lepo parkirala. Ma če je vse polno, 4 prostori za invalide pa prazni ... saj še nikoli nisem, sam sem pa vedno jezna in enkrat bom res po moje.
lej jaz se raje še 2 krogapeljem in slej ko prej gre ziher nekdo ven iz parkinga......mi je vseeno če boš tam parkirala(upam da dobiš potem listek) ampak če bi poznala kakšnega ki je dejansko invalid in bi vedela da ni luštno če je na tistem parkingu avto nekoga ki se mu ne da narediti 2 koraka več,bi verjetno drugače razmišljala-upam da ti nikoli ne bo treba tam parkirati z nalepko na šipi!


Ja, tudi jaz upam, da ne.

Govorim pa o taki situaciji, ko je parkirišče popolnoma polno, še po travi in ovinkih in bankinah tam okoli, prostori za invalide so pa 4 prazni. Ne gre za to, da mi se ne bi dalo narediti 2 koraka več. Gre za to, da se mi zdi, da je za invalide preveč parkingov.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 9:10:35   
Čebel@
po zakonu mora biti toliko parkingov za invalide in nimamo tisti ki jih ne rabimo(HB) kaj naredit

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 9:35:40   
Anonimen
Jaz bom samo to rekla. Bodite srečni, da ste zdravi, da so zdravi vaši najbližji, predvsem pa vaši otroci. Ker debata se bo spet razvila tako, kot se je pred kakšnim mesecem. Ko se je tolklo vse povprek.

Sem pa že takrat omenila, da jaz, pa čeprav imam invalidnega otroka rajši parkiram kje drugje, seveda, če je možno. Ker jaz otroku lahko nudim pomoč, nekdo, ki je pa sam , pa veliko bolj potrebuje to invalidno mesto. Ki mu vsaj približno olajša dostop do določene ustanove,...

(odgovor članu Čebel@)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 9:42:56   
Splišni
Jaz govorim o primerih, ko je veliko parkingov za invalide praznih.

A vam se pa ne zdi tako? Pa ne bit zdaj užaljene pa se počutiti kaj napdene ali kaj takega. Jaz samo pravim, da se vedno čudim, pa kako je lahko tako veliko parkingov za invalide, pa so vedno vsi prazni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 9:49:57   
rija
Splišni, jaz se isto sprašujem v BTC MS.....user posted image  Mislim, da je preveč teh parkingov, pa nobenega za mamice z otroki...

Kaj veš, mogoče so šteli zraven še blondinke....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nisem mogla biti tiho
11.8.2009 9:50:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Jaz govorim o primerih, ko je veliko parkingov za invalide praznih.

A vam se pa ne zdi tako? Pa ne bit zdaj užaljene pa se počutiti kaj napdene ali kaj takega. Jaz samo pravim, da se vedno čudim, pa kako je lahko tako veliko parkingov za invalide, pa so vedno vsi prazni.



Pred trgovskimi centri jih je res dosti, ni nikoli problema. Vendar zato ti še nimaš pravice, da parkiraš tam. Pa, da ne boš mislila, da leti samo nate osebno. Leti na vse tiste, ki brezobzirno parkirajo na tem mestu.

Problem se pa pojavi v centru mesta, kjer je pa teh mest za invalide občutno premalo.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?