|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 13:03:32   
Nacka
Prebrala sem vaše mnenje glede previjanja ponoči-tudi mi se namreč ne previjamo ponoči že od začetka. Zanima pa me, koliko ur je pri vas otrok v isti plenički? Naš je namreč zaspan že okrog 6h, 7h zvečer-takrat se previjemo nazadnje. Potem spi do 4h, 5h zjutraj - takrat ga nahranim, potem pa zaspi še za kakšno uro ali dve. Poskušala sem ga previjati okrog 5h, pa se je tako zbudil, da ni več zaspal nazaj. Torj naš otrok večkrat ni previt 14,15 ur. Ali se vam to zdi normalno??? Zadnje čase imamo malo rdečo ritko, pa ne vem ali je od tega ali pa od hrane. Pa še povejte, kaj je najboljše za rdečo ritko. Mi mažemo z bepantenom. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 13:06:05   
Volga
Ponoči se otroka previje edino, če se podela.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 13:10:47   
Nacka
Pa sej to mi je jasno, ampak kaj pomeni ponoči je relativno. Eni grejo spat ob 10h, pa spijo do 6h. Pri nas pa je to 14 ur. Sam to me zanima, če je to normalno???user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 13:15:13   
benika
Naš 3-mesečnik je previt okoli 21h, naslednje previjanje je pa okoli 8 ure zjutraj. Pa se mi zdi, da mu do sedaj prav nič ne faliuser posted image

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 13:16:03   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Nacka

Pa sej to mi je jasno, ampak kaj pomeni ponoči je relativno. Eni grejo spat ob 10h, pa spijo do 6h. Pri nas pa je to 14 ur. Sam to me zanima, če je to normalno???user posted image


A je moker zjutraj po bodiju pa po postelji? Ni. Torej, je normalno.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 13:23:26   
Ninica
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Ponoči se otroka previje edino, če se podela.


enakouser posted image

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 13:29:22   
POLAND
Kaj je normalno in kaj ni je relativno.Važno je,da plenička ni tako polna urina oz.blata,da zaradi tega ne draži občutljive ritke.Ponoči naj se otrok ne bi motilo z previjanjem.Jaz ga previjem le v primiru,če je pokakan.Saj vidiš zjutraj,če je plenička zelo polna,potem lahko,da ima zaradi tega rdečo ritko ni pa nujno.Bebantnen jaz uporabljam le takrat,ko je koža zelo razdražena,drugače uporabljam mazilo za ritko pa še to bolj poredko,ker ni potrebe potem.Ritke ni potrebno mazati po vsakem previjanju,če ni rdeča,saj se drugače lahko preveč razvadi pa je potem še bolj občutljiva.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 13:45:36   
anny1
Pozdrav,pri nas je vadno previjanje ob 20-22h potem pa zjutraj od 6-8h, vendar je plenička vedno suha ali pa samo 1*polulanauser posted image . Če pa se pokaka pa jo takoj zamenava ne glede na urouser posted image .

(odgovor članu POLAND)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 13:58:49   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Nacka

Pa sej to mi je jasno, ampak kaj pomeni ponoči je relativno. Eni grejo spat ob 10h, pa spijo do 6h. Pri nas pa je to 14 ur. Sam to me zanima, če je to normalno???user posted image


A je moker zjutraj po bodiju pa po postelji? Ni. Torej, je normalno.


Se strinjam. Pa jaz ga nisem previla niti takrat, če je bil pokakan ... Ko je pa tako lepo spal, pa še patronažna mi je rekla, da niti slučajno ni potrebe. Pa nič ni imel rdeče rite.

Po moje ima tvoj rdečo rito od kakšne nove hrane. Najbolj pomaga Praška pasta pri takih stvareh.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 14:25:28   
petrcamg
Tudi mi se nazadnje previjemo okoli 6h, potem pa je v isti plenički do 7h-8h zjutraj. Previjem ga samo kadar je pokakan ali pa če mu premoči.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 14:58:13   
klara2007
mi jo nazadnje previjemo ob 10 zvečer, nato pa ko se zbudi- to je tam nekje od 8-10 zjutraj.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 15:33:43   
kristinaj
jaz sem našo ponoči previjala samo če je bila pokakana. to traja samo 1m potem pa nehajo kakat ponoči, vsaj naša.
za rito uporabljam pasto di fissan, ki je bila preizkušena že na moji riti.

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 15:59:47   
sandra85
IZVIRNO SPOROČILO: anny1

Pozdrav,pri nas je vadno previjanje ob 20-22h potem pa zjutraj od 6-8h, vendar je plenička vedno suha ali pa samo 1*polulanauser posted image . Če pa se pokaka pa jo takoj zamenava ne glede na urouser posted image .


koliko pa je star tvoj user posted image , če lahko vprašam? je že mal starejši če samo 1x polula pleničko ponoči?


moj spi ponoči 12 ur ( z seveda 1 dojenjem ob 6h) to pomeni, da je 12 ur v isti plenički. je pa zjutraj tako težka in polna lulanjauser posted image


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu anny1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 17:57:15   
suzanamai
naša tudi spi brez previjanja 12 ur. Ji pa dam večjo pleničko za ponočiuser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 21:19:14   
nian
mi tudi ne previjamo. itak spi od 20-7 in je plenička zjutraj skoraj suha. pomoje 1-krat polulana, max 2-krat.

_____________________________

7. 12. 07 smo dobili Aljo
4.8. 10 smo dobili Meto

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 21:32:50   
KT
IZVIRNO SPOROČILO: Nacka

Pa sej to mi je jasno, ampak kaj pomeni ponoči je relativno. Eni grejo spat ob 10h, pa spijo do 6h. Pri nas pa je to 14 ur. Sam to me zanima, če je to normalno???user posted image


Vse normalno - naša frajlica gre spmat ob 20.00 in se zbudi ob 9.30 do 10.00, vmes pa ji ne menjam plenic in jo tudi ne mislim zbujati zato, da bi ji zamenjala plenico. Do sedaj še nismo imeli pleničnega izpuščaja in nikakršnih drugih težav (trkam na les kot nora user posted image ).

< Sporočilo je popravil KT -- 9.4.2008 21:35:17 >

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 21:37:08   
StBarbara
Jaz našega nisem nikoli previjala ponoči. Nazadnje sem ga okrog 10h zvečer previla in je bil sigurno vsaj do 8h zjutraj v isti plenici; to govorim za novorojenčka.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 21:43:28   
annie
Naš gre spat med 20 in 21h, med 7 in 8h zjutraj pa ga previjem.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
9.4.2008 23:10:18   
sandra85
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma mene pa zanima, kako da imajo vaši doječki skoraj da suho pleničko zjutraj??? kaj nič ne pijejo? js mojega previjam na 3 ure (razen ponoči) in je vsakič polna plenica lulanja (včasih ga previjem na 2 uri)



_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu annie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
10.4.2008 8:24:24   
Talika19
Koliko je mokra plenica, je odvisno od tega koliko pije ponoči. Naš se ponoči še ful dostikrat doji in ima plenica po 12h skoraj 1kg.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

25.8.2007 Mark
26.9.2009 Zala

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
10.4.2008 8:29:55   
Padme
Naš gre spat med 20.00 in 20.30 in vstane med 9.00 in 9.30, se pravi cca. 13 ur, pa ga nikoli ne previjam in še nismo imeli rdeče ritke ...

(odgovor članu Talika19)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
10.4.2008 11:44:19   
Pinkyca
IZVIRNO SPOROČILO: sandra85

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma mene pa zanima, kako da imajo vaši doječki skoraj da suho pleničko zjutraj??? kaj nič ne pijejo? js mojega previjam na 3 ure (razen ponoči) in je vsakič polna plenica lulanja (včasih ga previjem na 2 uri)




Naš ima plenico od 19ih do 8ih zjutraj. Včasih je polulana precej, včasih malo, včasih je tudi pokakan. Dojiva se včasih tudi še ob 6ih ali 5ih pa brez previjanja takoj spat nazaj. Tudi če je malo moker. Previjanje ga načeloma zbudi zato ga če je res nujno pač preijem pa še malo podojim da zaspi nazaj.
Po moje je vse stvar navade.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
10.4.2008 12:17:54   
emaa
Naša 16 mesečnika ponoči ne pijeta (nikoli nista), noč je za spanje, ampak čez dna toliko spijeta, da je plenica zjutraj čisto polna. In v isti plenici sta od 18:30 do 7:00, razen če se zbudita, ker sta pokakana. Čez dan pa ju previjem na tri ure, če veliko pijeta, še večkrat, ker se sploh Luka zna takoj čez polulat. 

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
10.4.2008 12:56:46   
frufru
IZVIRNO SPOROČILO: emamair

Naša 16 mesečnika ponoči ne pijeta (nikoli nista), noč je za spanje, ampak čez dna toliko spijeta, da je plenica zjutraj čisto polna.
Se podpišem

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: neprevijanje ponoči-koliko ur
10.4.2008 15:23:19   
vaney
mi čez dan previjamo pred hranjenjem, če je potrebno tudi večkrat, zvečer pa okrog 21h zadnjič (po kopanju in pred hranjenjem) in tam nekje do 6h, 7h zjutraj, ko se zbudi. Prva 2 meseca smo ga tudi ponoči ob vsakem hranjenju, pa smo to opustili zadnji mesec. Ga pa tudi čez dan raje previjam prevečkrat kot pa premalokrat.

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Kako dolgo ste imele boleče bradavice?
endrina



sploh nisem imela bolečih bradavic (30%)

en teden (15%)

dva tedna (18%)

tri tedne (7%)

en mesec (13%)

več kot en mesec (17%)


Število vseh glasov: 325

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!