|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nepravilno sesanje
11.8.2005 11:06:05   
anckabancka
Naš Aljaž je začel nepravilno sesat, ko se dojiva. To pa izgleda tako, da ga moram kar naprej na novo pristavljat, ker začne kaj kmalu vlečt samo bradavico in seslja kar tako brezveze, kot bi sesal dudo. Bradavice so me bolele že prej zdej je pa še huje. Kaj naj storim?

Dude skoraj ne uporabljamo, razen, če smo kje zunaj in ga z njo zamotim, da ne znori. Po flaški tudi ne pije, razen ene parkrat, ko sem si izčrpala mleko, da sem malo prišparala bradavice, pa še to ne več kot enkrat, dvakrat na dan, nazadnje v ponedeljek zjutraj. Od včeraj pa tako trapasto seslja, da ne vem kaj naj storim. Se mi zdi, da se tudi naje ne tako kot je treba.

Z dojenjem bi rada nadaljavala, ker mleka je za izvoz... :zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   nepravilno sesanje
11.8.2005 11:09:25   
smrka
nam so svetovali, da otrokom sploh nedajemo dude na zacetku, ker to so dve razlicne metode sesanja duda - bradavica.

Ce se moja poigrava z bradavico tako kot si ti napisala jo jest samo obrnem in dam na drugo - potem je boljse. Probaj tako. Ce pa dude noce mu jo rajsi ne sili, naj se navadi pravilno sesat bradavico.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   nepravilno sesanje
11.8.2005 13:37:40   
rainbow
Kaj pa če ni tak strašno lačen??Morda počakaš malo pa mu malo kasneje ponudiš; moja je tudi imela tako fazo;
ali pa probaj kako drugo lego (sede/leže), meni je na začetku, ko sem včasih dojila sede, ni prav lepo prijela.

pa pridno si maži bradavice z kremo Lanolin, po vsakem podoju!!!!!!!!

jaz sem to delala ena dva meseca, in zdaj ni problemov.

pa uspešno:rozica:

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   nepravilno sesanje
12.8.2005 0:36:26   
smrka
ce te bradavice bolijo cim manj kemije na bradavice!!!! Stisni mal svojega mleka in razmazi po bradavici.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Branje knjig na dopustu
Michonne RR

Ali bereš na dopustu knjige?

Da (67%)

Ne (33%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!