|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nemirno spanje ponoči - POMOČ
4.4.2008 20:34:49   
maja24-2
Mi smo stari 20 dni prve dni sploh nismo vedeli da mamo malega škratka sedaj pa se nam že več kot teden dni dogaja da podnevi spi kot da ga ni, ko pa je noč pa se začne napenjat in potem ga matrajo vetrovi, sicer se mi zdi, da on spančka samo midva pa nikakor ne morva saj je to napenjanje in stokanje res zelo glasno vmes pa še malo pojoka je 5 min tiho pa spet.
Mi lahko prosim katera pove kaj se dogaja in če je katera imela to izkušnjo.
Ali mu lahko dam malo čaja za dojenčke se pa drugače polno dojiva

Najlepša hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nemirno spanje ponoči - POMOČ
4.4.2008 20:51:22   
Lolypop
Možno da je zamenjal noč za dan? Pa ga provaj čez dan budit, bo ponoči bol spal, da si ritem uredi. Pr nas je pomagalo. Alpa poskusi pred spanjem dat kapljice proti krčem, nam so pomagale sab simplex.
Moja se tud včasih ponoči zbudi in začne jamrat pa ji sam dudo popravim in takoj zaspi nazaj.


_____________________________

Carpe diem.

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nemirno spanje ponoči - POMOČ
4.4.2008 21:23:05   
Lunc_a
Lolypop zakaj bi otroka mogla zbujat.Saj otrok spi user posted image
pač zvečer so bolj na udaru koliki in tukaj ne moreš nič.Daj sirup proti krčem iz Ljubljanskih lekarn-notri je janež,kumina itd. vse kar potrebujete da zrakec v prebavilih gre ven user posted image
sab simplex je pa kemija,tako da,boljše je te naravne sirupe ;)
Izbira je pa vaša seveda

(odgovor članu Lolypop)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nemirno spanje ponoči - POMOČ
4.4.2008 21:36:24   
wing
IZVIRNO SPOROČILO: Lunc_a

Lolypop zakaj bi otroka mogla zbujat.Saj otrok spi user posted image
pač zvečer so bolj na udaru koliki in tukaj ne moreš nič.Daj sirup proti krčem iz Ljubljanskih lekarn-notri je janež,kumina itd. vse kar potrebujete da zrakec v prebavilih gre ven user posted image
sab simplex je pa kemija,tako da,boljše je te naravne sirupe ;)
Izbira je pa vaša seveda


Čez dan ga zbujat...jp, morda je res zamenjal dan in noč. Btw-v katerih kapljicah pa ni prav nobene kemije??? Misliš, da so ti sladkorji in arome naravni? Daleč od tegauser posted image

(odgovor članu Lunc_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nemirno spanje ponoči - POMOČ
5.4.2008 6:43:14   
anju
IZVIRNO SPOROČILO: maja24-2

sicer se mi zdi, da on spančka samo midva pa nikakor ne morva saj je to napenjanje in stokanje res zelo glasno vmes pa še malo pojoka je 5 min tiho pa spet.



kaj pa če ga ponoči prestavita, da ga bosta slišala šele ko bo jokal za lakoto? če imata možnost pred sobo pa vrata odprta, tako da ne bosta slišala vsakega stoka...

(odgovor članu maja24-2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nemirno spanje ponoči - POMOČ
5.4.2008 8:34:56   
mateyka
ne ga zbujat čez dan, če ponoči spi (tud če stoka). ne vem no, men je pa tok too much otroka silt da je pokonc ta prvi mesec.. bogi pikec
naša je ful zraka pojedla med hranjenjem prve mesece, ko je bla še tok mala (šlampast je jedla k user posted image ) in je mela tud nemirno spanje + skoz je neki godla ponoč, ko je spala. pa tud mal je smrčala - tak mini smrč user posted image

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nemirno spanje ponoči - POMOČ
7.4.2008 8:28:04   
Maksma
maja24-2 nič se ne sekiraj, ravno tako je bilo pri nas. Maks je zelo nemirno spal že ene 14 dni po rojstvu. Proti jutru je bilo pa sploh hudo. Pa sem nekje brala da je to pri dosti dojenčkih, do 3.meseca, ker imajo tisto REM spanje zelo dolgo in tam se baje odraža vse kar sanja. Pa še malo g aje napenjalo in je od 5h naprej samo renčal, stokal, brundal in se pretegoval. On je seveda spal, midva pa čisto nič. Jst sm ga skos ven jemala in ga dojila, ker sm mislila da mu kaj ni prav. To sva zdržala ene 3 tedne, pol sva pa rekla dovolj in sva ga prestavila v svojo sobico pri mesecu in pol starosti. Seveda je sobica čisto zraven najine in imava odprta vrata. Od takrat naprej spimo super celo noč, od 8h zvečer do 5h ali 6h zjutraj. zdaj pri 3-tjem mesecu tega brundanja ni več in lepo spančka.

lp

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nemirno spanje ponoči - POMOČ
7.4.2008 10:44:01   
goga79
pri nas je bilo isto  niso ji pomagale kapljice proti krčem kadar se začela napenjat in stokat in spuščat vetrove sem jo slekla in ji zmasirala trebušček skoraj vedno se mi je zraven še pokakala in potem je lepo zaspalauser posted image

(odgovor članu Maksma)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?