|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 15:18:13   
Ula3
Danes ugotovim, da sem krepko v minusu in ker mi user posted image  ne da miru, se odpravim na banko, kjer  mi prijazna gospa da izpisek. Pred morjem sem šla na banko po tujo valuto za dopust in v istem dnevu mi je nekdo dvignil iz kartice 200€?!? Kako je to možno?
A je možno, da bi ta bančna uslužbenka takoj ko sem jaz zapustila banko dvignila iz mojega odprtega računa? Pa saj je videla, da sem dvignila vse, pustila sem samo 80 €? Kartico sem imela pri sebi ves čas, nikjer nisem bila, mož mi ne krade denarja, ker ga ima na računu dovolj in imava konec koncev skupen denar, številke ne ve nihče razen jaz...
Zanima me, če katera ve kakšen je postopek naprej! Hvala in prosim za odgovore.

user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 15:22:58   
Vrtnica79
Ojoj, na banki ti naj dajo izpisek vseh dvigov ali nakupov.................



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 15:23:20   
Jessy
Ojoj, to pa res ni prijetno! Zahtevaj najprej izpisek tvojega bančnega računa, saj mora gor točno pisati, kje je bil denar dvignjen. Dvomim, da bi to storila uslužbenka.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 15:25:40   
Mešamdrek
Mogoče so ti na banki kaj trgali(obresti...).

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 15:25:42   
sunny24
V zadnjem času se je to zgodilo veliko ljudem, tudi mojemu fantu. Zanimivo je to, da vsem manjka točno 200E. Menda je šel sistem na nekaterih bankah mal v tilt...Povprašaj na banki!

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 15:50:11   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

V zadnjem času se je to zgodilo veliko ljudem, tudi mojemu fantu. Zanimivo je to, da vsem manjka točno 200E. Menda je šel sistem na nekaterih bankah mal v tilt...Povprašaj na banki!



Ja, čez par let bodo pa v Hollywoodu nartedili film o tipu ali uslužbenki, ki sta si bajni denar nakradla z nakazili 200 E --- zamisli, po resnični zgodbi...user posted image


Resno, štala, točno naj ti napišejo, kam (komu) je šel ta denar, se mora videti s številke transakcije....

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 16:04:17   
TONČI.
Katera banka?

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 16:06:43   
sunny24
Ti kar, je pa dejatvo, da je sistem šel v tilt, so na banki povedli. Pol pa naj kar film posnamejo, bo imel POP kaj predvajat.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 16:48:50   
Anonimen
na kateri banki?

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 17:26:36   
sunny24
moj je na abanki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 17:42:18   
Rubin.
Mojemu se je enkrat zgodilo, da je imel 13 dvigov po 100 €, pa sploh opazila nisva, dobiva domov izpisek, me je skoraj kap, no drugi dan pa so mu že nazaj nakazali. Pomota v banki.

Vse je možno, najbolje pa je da greš na banko.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 18:43:59   
Ula3
Sem šla na banko (banka Celje) in je bil dvignjen denar iz moje kartice nekaj časa po tistem, ko sem jaz bila na banki?!? Vložila sem zahtevek za preverjanje...izvem v prihodnjih dneh kaj je to, ali je kakšna pomota ali zloraba kartice. Kartico imam pri sebi, ni nič poškodovana in jo imam zraven, tudi med tem časom, ko smo bili na dopustu!
NIMAM POJMA kajuser posted image  je to!

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 18:45:27   
HuAnita
Ej, to je pa res ful ful čudno?????!!!!

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 21:01:27   
SILVA
Saj imajo v banki kamere, pa naj pogledajo

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 21:06:34   
Lilu23
če je bil na banki dvignjen denar naj ti pokačejo dvižni listek pa podpis primerjaj s tvojim.

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 21:26:57   
gumbek
No meni se je to zgodila na sparcasse in to je bila razlika za 1000€ pa sem šla naslednji dan nazaj in se je izkazalo da mi je napisala napačno stanje ampak opravičila se pa ni za napako.

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu Lilu23)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 22:14:50   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Ula3

Sem šla na banko (banka Celje) in je bil dvignjen denar iz moje kartice nekaj časa po tistem, ko sem jaz bila na banki?!? Vložila sem zahtevek za preverjanje...izvem v prihodnjih dneh kaj je to, ali je kakšna pomota ali zloraba kartice. Kartico imam pri sebi, ni nič poškodovana in jo imam zraven, tudi med tem časom, ko smo bili na dopustu!
NIMAM POJMA kajuser posted image  je to!


če je bil iz banomata, so ponavadi tam kamere...preveri


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
31.7.2008 22:19:46   
RoZala
Meni se je tudi to zgodilo. Šla sem na banko urejat zavarovanje kartice. Drug dan preko spletne banke ugotovim, da naj bi prejšnji dan dvignila na banki 286€. Ker na banki nikoli ne plačujem računov, sem šla takoj na banko in povedala kaj se je zgodilo. Ker so bili izpiski še na banki, smo pogledali in ugotovili, da podpis nikakor ni moj.
Zaključek: ko sem odšla iz banke je za mano prišla ena punca, ki je imela račune za plačat. Uslužbenka na banki ni zaprla mojega računa in odprla njenega ampak je kar nadaljevala delo na mojem računu. Trajalo je 5 dni, da so s pomočjo kamer ugotovili, da res nisem jaz dvignila oz. plačala nobenega računa ampak je bila to stranka za mano.
Tista podružnica naj bi bila najbolj leva, zato se jo in se jo bom še na daleč izogibala, čeprav je zelo blizu službe.

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
1.8.2008 10:07:11   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Ula3

Danes ugotovim, da sem krepko v minusu in ker mi user posted image  ne da miru, se odpravim na banko, kjer  mi prijazna gospa da izpisek. Pred morjem sem šla na banko po tujo valuto za dopust in v istem dnevu mi je nekdo dvignil iz kartice 200€?!? Kako je to možno?
A je možno, da bi ta bančna uslužbenka takoj ko sem jaz zapustila banko dvignila iz mojega odprtega računa? Pa saj je videla, da sem dvignila vse, pustila sem samo 80 €? Kartico sem imela pri sebi ves čas, nikjer nisem bila, mož mi ne krade denarja, ker ga ima na računu dovolj in imava konec koncev skupen denar, številke ne ve nihče razen jaz...
Zanima me, če katera ve kakšen je postopek naprej! Hvala in prosim za odgovore.

user posted image user posted image user posted image


če si pustila gor samo 80 € ti pač nihče ni mogel kasneje dvigniti še 200 €?


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
1.8.2008 10:14:25   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Ula3

Sem šla na banko (banka Celje) in je bil dvignjen denar iz moje kartice nekaj časa po tistem, ko sem jaz bila na banki?!? Vložila sem zahtevek za preverjanje...izvem v prihodnjih dneh kaj je to, ali je kakšna pomota ali zloraba kartice. Kartico imam pri sebi, ni nič poškodovana in jo imam zraven, tudi med tem časom, ko smo bili na dopustu!
NIMAM POJMA kajuser posted image  je to!


Jaz bi kartico TAKOJ preklicala. Ali pa če počakaš, če bodo še kaj dvignii ....

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
1.8.2008 13:51:39   
Ula3
če si pustila gor samo 80 € ti pač nihče ni mogel kasneje dvigniti še 200 €?


Seveda mi je, ker je vzel še del limita (  user posted image  frdamani)

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
1.8.2008 13:53:42   
Ula3
Jaz bi kartico TAKOJ preklicala. Ali pa če počakaš, če bodo še kaj dvignii ....


Danes dobim izpisek točne ure in kraja dviga, potem pa naprej veselo gledat video posnetek... Kartica je prazna, limita ni več, tako da čakamo kaj bo v prihajajočem tednu, potem pa sigurno prijava in preklic-banka in vodstvo te banke je seznanjena z zadevo.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
1.8.2008 14:56:51   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Ula3

Jaz bi kartico TAKOJ preklicala. Ali pa če počakaš, če bodo še kaj dvignii ....


Danes dobim izpisek točne ure in kraja dviga, potem pa naprej veselo gledat video posnetek... Kartica je prazna, limita ni več, tako da čakamo kaj bo v prihajajočem tednu, potem pa sigurno prijava in preklic-banka in vodstvo te banke je seznanjena z zadevo.


Aha, potem je stvar najbrž pod kontrolo, O.K.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Ula3)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
1.8.2008 15:05:00   
sazi
Lahko da si bila žrtev teh ali pa kakih drugih Bolgarov ali pa falotov kake druge narodnosti...

Novogoriški policisti so prijeli dva od štirih Bolgarov, ki so z različnimi ponarejenimi bančnimi karticami na bankomatu v središču Nove Gorice dvigovali denar. Preden so jih policisti ujeli, so uspeli dvigniti več kot 5.000 evrov.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: nekdo mi je vzel 200 €!
1.8.2008 15:11:09   
Blink1
Pa še tole se je pravkar dogajalo:

KLIK



_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Datum poroda
endrina

Kako je prišlo do datuma poroda?

rodila sem ko sem dobila svoje popadke (68%)

porod je bil sprožen zaradi medicinske indikacije (25%)

porod je bil sprožen na mojo željo (7%)


Število vseh glasov: 331

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!