|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 17:46:56   
lea23
sem iz njihovega kataloga Naš dojenček za tamalo naročila dve dvodelni pižamici. po treh tednih sem ju končno dobila. sem ful razočarana nad njimi in definitivno ne naročim ničesar več!!! pa niti nista bili poceni, vsaka 15€. izgledata pa kot že čisto preprani, znucani in razvlečeni. jim bom poslala nazaj in denar zahtevala nazaj. user posted image
nevem kako si sploh upajo ljudi vlečt za nos. sem tako jezna da bi se kr usedla v avto, šla do njihove stavbe v maribor in jih postrelila vse user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 17:58:26   
katica27
ciao!

Pa sej lohk vrneš, meni se je tudi že zgodilo, da mi kaj ni bilo všeč in denar preverjeno vrnejo! Sam morš met tisti račun in zadaj ti tudi piše zakaj vračaš in ali želiš denar ali zamenjavo blaga... tko da kr vrn!

lp

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 17:58:43   
benika
Jah ne vem no Lea, mi smo za našega naročili kr precej cunjic iz Neckermanna tako za dojenčka, kot potem, ko je malo zrasel, pa smo bili z vsem zadovoljni. Mogoče si imela pa ravno smolo in si naletela na res katastrofalen izdelek. Se pa strinjam s tabo, da cene niso ravno nizke.

lp

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 18:52:17   
Anonimen
Mene je tudi mikalo, da bi za svojega user posted image  naročila par stvari (npr. kompletek za domov iz porodnišnice, spalno vrečo itd), sem že izpolnila naročilnico, potem pa sem se premislila. V katalogu vse tako lepo izgleda. Vem, da lahko vrneš, ampak ni to to. Bala sem se kaj bom dobila in ne verjamem, da bom sploh kaj kdaj naročila preko katalogov.
A ni lepše iti v trgovino in stvari dejansko prijeti v roke in jih videti na lastne oči, preden jih kupiš?
Še tako včasih falimo. user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 19:10:36   
blue sky
Zato pa jaz nikoli ne naročam iz katalogov, ampak raje kupim v trgovini, kjer sama vidim, kakšen je material in kakovost cotke.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 19:22:06   
lea23
jaz sem že enkrat naročila pri quelle in so bile čisto uredu cunjice! tam bom še naročala. tale neckermann me je pa razočaral na celi črti. ja, račun imam in pižamici jim bom poslala nazaj, ampak učimo se iz svojih napak user posted image

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 19:37:08   
PBJ
Zato pa jaz nikoli ne naročam iz katalogov, ampak raje kupim v trgovini, kjer sama vidim, kakšen je material in kakovost cotke


Jaz tudi ne, ker vidim, ko tašča naročuje in potem skoraj vedno nazaj vrača, ker ji je enkrat premalo, pa preveliko, pa preveč slaba kvaliteta. Ampak ona se ima čas s tem zafrkavati, ker je v penzijiuser posted image user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 19:52:17   
ciciban
Jaz sem 2x narocila pri njih in me je izočilo.Enkrat šolsko torbo od Lega in voziček od Zapfa.Obakrat dobila čisto drugo,kot je bilo na sliki.Prek kataloga ne naročim nič več!!!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 19:54:11   
Anonimen
A ima katera katalog doma? sem ga ravno danes v koš zalučala pa rabim eno šifro, če mi kdo pogleda, prosim user posted image

(odgovor članu ciciban)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 19:57:20   
lea23
paštetov kruh, jst ga imam!! kr povej kaj želiš vedet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 19:59:00   
Anonimen
une roza sobne copatke za ženske, ki zgledajo kot balerinke. zraven teh otroških so


http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2168348

jih ne najdem na njihovi spletni straniuser posted image

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:05:54   
ona
kar ne morem verjet,ko tole beremuser posted image
jaz sem v neckermannu že dostikrat naročila oblačila za celo družino in bila vedno zadovoljna in vse nosim.Otrokom sem tudi vzela za oblečt in so bile vse cunjice lepe,mojemu dragemu sem tudi vzela 2 majici in trenirko in je tudi uredu,edino parkrat sem zamenjala velikost in to je touser posted image
verjetno je kot naletišuser posted image
sem pa v quelle vzela dvoje jogging hlače,ki so po pranju iz dolgih ratale kratke in šiv je šel postrani,da jih ne morem sploh ne nosit,ne skrajšat,ker so deformiraneuser posted image
je pa res,da je bolje it v trgovino,samo mene kar premami kaj v katalogu,pa vzamem in res ni bilo problema!
pa še kopalke sem si dvojne vzela letos in jih gurala celo poletjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:10:19   
tjaga
Ravnokar imam oblečene ene jogging hlače, ki sem jih naročila pri Neckermannu. Oprala sem jih že neštetokrat in so še vedno čist ok.
Tudi druge stvari, ki sem jih tam kupila so dobre, nič jim ne manjka.
Pošlji nazaj in napiši, da nisi zadovoljna s tem kar si dobila, denar ti bodo povrnili ali pa zamenjali. Vse po tvoji želji.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:10:48   
MAJDA22
IZVIRNO SPOROČILO: PBJ

Zato pa jaz nikoli ne naročam iz katalogov, ampak raje kupim v trgovini, kjer sama vidim, kakšen je material in kakovost cotke


Jaz tudi ne, ker vidim, ko tašča naročuje in potem skoraj vedno nazaj vrača, ker ji je enkrat premalo, pa preveliko, pa preveč slaba kvaliteta. Ampak ona se ima čas s tem zafrkavati, ker je v penzijiuser posted image user posted image


Enkrat sem naročila pulover. Po dveh pranjih je bil širši kot daljši, od začetka je bil pa super. Pa tudi prala sem ga samo na 30.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:20:57   
lea23
paštetov kruh, iz katerega kataloga pa?

(odgovor članu MAJDA22)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:22:47   
lea23
ne najdem jih v katalogu jesen zima 2007/08, niti v dojenčkovem katalogu!

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:23:48   
lea23
a v neckermanu al quelle??

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:32:18   
lea23
da se nisi slučajno zmotila in so v kakšnem drugem katalogu! ker v neckermannu jih jst ne najdem user posted image user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:34:59   
Anonimen
Iz tega zadnjega. Sem ti zgoraj dala en link. Zraven teh otroških so. Spodaj so otroške nogice, zgoraj pa mamine nogoce s tistimi roza balerinkami. Pa copati imajo še pentljico. Prav fletni so. Pa perejo se lahko na 30 se mi zdi user posted image

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:35:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lea23

da se nisi slučajno zmotila in so v kakšnem drugem katalogu! ker v neckermannu jih jst ne najdem user posted image user posted image


Nimamo drugih katalogov user posted image

(odgovor članu lea23)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:36:57   
madela
Ene so na strani 195,slikane so skupaj s temi,ko so v linku.
KOda328/863aa

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:37:53   
madela
Aja,cena je pa 24.99€
A mislim tole taprave??

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:40:47   
Anonimen
328/863aa


u f...na spletni strani mi jih ne vrže ven, če dam not šifro. user posted image  Piše, da ni na voljo na spletu. A jih lahko kdo prosim pofotka, preden naročim napačne user posted image

(odgovor članu madela)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:41:28   
Anonimen
madela in lea 23 hvala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: neckermann-nikoli več!!!!
30.8.2007 20:41:36   
madela
Ti jih bom slikala,pa dam slikco gor,če bom vedela user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




termometer
Admin

Kateri termometer uporabljate?

digitalni za pod pazduho (33%)

ušesni (17%)

čelni / brezkontaktni (50%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!