|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne vem več kako naprej
13.6.2008 11:05:53   
kklara
Na vas sem se orbnila po nasvet.

Približuje se 1.roj. dan našega punčke.
Ampak jaz sem čisto obupanauser posted image

Zadnje 3 tedne je malčica čisto spremenjena. Če prav pomislim od tistega časa, ko je bila bolanauser posted image  
Prej je bila vesela malčica, nasmeja, igriva...in bi lahko naštevala. Redkokdaj je jokala. Če je jokala, je to pomenlo da ji nekaj manjka(lačna, žejna, vroče), ali da se ne počuti dobro(bolana).

Sedaj je zdrava. Ampak večino dneva je še vedno ful jokava. Prav trmasta je postala, ipična če lahko tako napišem. Nič ji ne odgovarja! Le joka, pravzaprav kriči, da je je že modra v obraz in polna rdečih flekcov. Nikakor je ne moremo pomirit ali pa je zamotit s čem. Ona kar joka in kriči daljeuser posted image user posted image

Meni je že prav hudo,ker me s tem jokom spravlja do mej...čist sem že znervirana...po 3 tednih poskušanje s vsem mogočim sem že čist na koncu s svojimi živci in obupana...ne vem več kako naprej...

Prej ji tega nisem dala čutit...sedaj po 3tednih pa sem že enostavno preutrujena in ne znam tega skrit pred njo in imam občutek, da čuti mojo živčnost in še bolj joka.

Moram poudarit, da je sedaj čisto zdrava...ampak kot zgleda v taki fazi odraščanja.

Je bilo pri vaših tudi tako?

Kako ste ve to rešile?

Prosim pomagajte mi s kakšnim nasvetom.

Hvala.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne vem več kako naprej
13.6.2008 11:24:06   
timika
Moja izkušnja - pride in mine.

Pri nas je bilo tako tam okoli 18., 19. meseca, pa morda že prej kdaj, samo potem pozabiš. En dober mesec mi je sine, ki je sicer res dobrovoljen, vesel in potrpežljiv otrok, samo nekaj jamral, stokal, nergal, tečnaril za vsko malenkost,....skratka, kot da ni moj. Sem sumila zobke, ker sta mu manjkali še spodnji trojki, pa se mi je zdelo, da traja predolgo - vendarle ni, ker je v zadnjem tednu le pokukako ven, kar ga je tako dolgo matralo. Pa je vse zobe dobil relativno brez težav, za 4ke sploh nisem vedela, kdaj so mu zrasle.
Potem, kot bi odrezal, je bil naš mulček nazaj z dobrim razpoloženjem.

Lahko da je kaj podobnega, lahko faza v razvoju, okoli leta se jim dogaja ohoho stvari, opazuj jo in poskušaj ohranit mirne živce. Če ne gre drugače, naj ti jo za 10 min. popazi kdo drug, ti se pa pojdi malo ohladit. Poznam, občutek, ko se ti zdi, da ti bo pokrov s piskra odneslo.... S tem boš največ naredila za obe.
Upam pa, da čimprej mine.


(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne vem več kako naprej
13.6.2008 11:27:52   
sandra85
kaj me še čaka user posted image
user posted image upam, da mine tudi pri vas!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne vem več kako naprej
13.6.2008 11:36:18   
kklara
Zobki mislim, da to niso, ker že malo predolgo traja in tudi ni nikjer nič videt, da bi ven lezlo.

Kar se pa tiče tega, da bi jo skušal kdo drug pomirit, smo že tudi poskusli.
Ampak je enaka...se tudi joka in kriči...pa je lahko to ati, babica, dedi ali bilokdo drugi.

Tudi jaz sem mnenja, da mora biti to neka faza v njenem razvoju. Ker je začela sedaj v bistvu dojemat svet okoli sebe. Ampak takšnega joka in trma za zdaj še nekako nisem pričakovalauser posted image

Ko je že čisto brez glasu, se začne že kar trest in skoraj pozabi dihat. že večkrat sem ji mogla prav pihnit v obraz da je prišla malo k sebi. Ampak je nažalost za tem že tud nadaljevala z jokom.




(odgovor članu timika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne vem več kako naprej
13.6.2008 11:40:06   
TRIŠ
Tipičen primer otroške trme.Pri nas je mala vedno bruhala tako se je drla in vedla je da smo bili takrat vsi okrog nje.Dokler ni enkrat dobila po riti in od takrat se je to nehalo.Upam da čimprej mine ti pa ohrani mirne živčke ker s tem otrokom samo škodimouser posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil TRIŠ -- 13.6.2008 11:41:22 >

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne vem več kako naprej
13.6.2008 11:52:39   
mateyka
ej TRIŠ kako veš ali se odločiš, da jo/ga mal po riti usekaš? mislim, ne mislim zdej tle debate okol tega kaj je primerno in kaj ne zganjat (da se ne bi slučajno katera na to obesila) - samo zanima me, kdaj cirka potegneš črto in rečeš zdej je pa dost in jo mal po plenici. ker sej veš, mame smo tako hitro popustljive, da se včasih sprašujem a mi mala glumica glumi ali je res kaj narobe in potem mi lahko trmari do nezavesti, men se pa zmeša zraven user posted image user posted image user posted image sej mi še nismo tam, samo dobro je pa bit mal pripravljen user posted image  

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne vem več kako naprej
13.6.2008 11:56:37   
sonček85
ne vem ker nimaotrok ,sam je mogoče da pa zdaj malo izkorišča ,ker se ji je vse pustilo ko je bila bolana in misli da bo sedaj tudi tako.kaj več pa nebi vedela poveat ,saj še sama nima otrok.pa s stem nisem milila nič slabega.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne vem več kako naprej
13.6.2008 13:06:42   
kklara
Punce hvala za vaše odgovore!

Da bi sedaj to izkoriščala, ker se ji je, ko je bla bolna vse pustlo...ne bi rekle!
Ker je takrat večino dneva prespala ali se pa cartala..je bla res čist fertik od vročine...sploh ni mela volje za kaj...tak da se ji ni niti melo kaj več za pustituser posted image
Če razumete kaj se mislila zdaj napisat.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne vem več kako naprej
13.6.2008 14:43:11   
mateyka
drugače pa, če je čisto zdrava (in ni neka trma), se meni zdi da je pač treba to fazo skoz dat. naša je bla tud en teden cmera in nismo vedeli zakaj, potem pa ugotovim, da ma otečene dlesni - pa noben zobek ni potem ven prišel. samo po moje se premikajo skozi dlesni in to boli/srbi itd. kaj pravite, bi lahko bilo kaj takega?

(odgovor članu kklara)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




noge
Lelly28 RR

Kako uredite dlačice na nogah med poletjem?

grem k kozmetičarki (0%)

brijem doma (29%)

z epilatorjem (29%)

z voskom/ depilacijskimi trakovi doma (14%)

sem šla na trajno odstranitev (7%)

pustim dlake (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!