|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne spi
18.3.2009 21:10:00   
drevozivljenja
naša 5 dni starauser posted image   ne spi cel dan...skoz bi samo jedla..sem kupila aptamil ker sem mislila da imam preslabo mleko..dobila je danes 2 obroka,ostalo dojena..ampak ne zaspi..če spi 10 minut je dobro.niti skuhat ne morem.ko je na rokah je dobra,al pa na dojki-potem zaspi..prejšnjo noč je spala sedaj ne vem kako bo..imate nasvet?user posted image a je možno da je sprememba sedaj ko ni več v bolnici?išče tolažbo?nebi rada da se takole navdi...samo na rokahuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne spi
18.3.2009 21:22:01   
Anonimen
naša 5 dni starauser posted image   

..imate nasvet?user posted image  


Potrpezljivost.
Pa saj je stara samo pet dni.Prisla je na ta svet...iz bolnice domov...dovoli ji, da se prilagodi, kot se bos ti njej. Naj jo se kdo pocrklja, ti pa se spocij.

(odgovor članu drevozivljenja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne spi
18.3.2009 21:34:30   
AnciM
Daj ji čas. Saj se bosta navadili ena na drugo. Bo spoznala, da si v bližini tudi, kadar je nimaš v naročju. Se je 9 mesecev navajala na to, da te nonstop čuti.

Kar se pa spanja tiče. Moj je podnevi spal do 3 meseca samo v vozičku zunaj. Notri ni šans. Niti 10 minut.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne spi
18.3.2009 22:29:28   
maktub
bodi mirna.. nič ni narobe se bo vse uredilo zdaj je pač malo težko ampak bo.... kr pogumno... pa tudi če ni skuhano neskrbi... poskrbi ti za tvojo punčko pa je...:))

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne spi
18.3.2009 22:36:03   
angel_rebelde
Joj, pa saj ima le 5 dni.
9 mesecev je bila v tvojem trebuščku, in sedaj potrebuje malo časa, da se navadi na to. Saj bo. 

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne spi
18.3.2009 22:40:03   
ronja
Ronja je bila ista - ona ni spala čez dan nič prve 4 mesece, samo v rokah. So tudi taki otroci, jaz baje tudi nisem nič spala, samo da nisem težila, da bi morala bit skoz na rokah, ampak zaspala pa nisem, sem gledala v svoji posteljici, kaj se dogaja okoli. Če so me pustili not, pa prišli čez pol ure, sem bila še vedno budna. Še danes bolj malo spim. Jaz sem se tolažila s tem, da bo to moji tamali prav prišlo, ko bo mela svoje otrokeuser posted image .

Jaz svoje male cartam, kadar to rabijo, pa če se vsi na glavo postavijouser posted image . no, saj mi skoraj nihče ne nasprotujeuser posted image . Če jo boš mela zdaj na rokah, se ti zato ne bo razvadila, baje jih v prve pol leta ne moremo razvadit. Zdaj pač rabi mamico. Predstavljaj si, 9 mesecev je ves čas, 24 ur na dan poslušala tvoj srček, vohala tebe, čutila tvojo toploto... Zdaj pa naj bi bila čisto ok nekje stran, da te niti vidi ne dobro... ma,, ne vem, no, mali so še...

Moj nasvet je, da si pri naslednji nosečnosti napokaš zmrzovalnik in potem samo odmrzuješ (to sem naredila jaz, potem je pa tadruga prvih par dni samo spala,bi lahko kuhala po mili volji, če ne bi bilo prveuser posted image ). Ali pa naroči pico, bolj boš zmatrana, če boš hotela vse naenkrat. Saj potem se pa zverziraš, da komot kuhaš z otrokom v eni roki, garantiramuser posted image .
Drug nasvet je pa, da ni treba, da so roke vedno tvoje - naj se čim prej navadi še na očija, malo po malo, ti bo precej olajšalo vse skup, če jo bo lahko tudi on potolažil.
Tretji nasvet je, da si nabavi/sešij sling. Moji dve uživata not in je lažje kot non stop na rokah nosit. Zdaj sploh ne vem, kaj bi brez, ker moram včasih skuhat, animirat taveliko in nosit tamalo hkrati... Kar bi bilo brez slinga čisto neizvedljivo. Tako je pa mir in smo vse srečneuser posted image .

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Cepljenja
Miška2006

Poleg rednih cepljenj, bi otroka cepila še za....

Vodene koze (norice) (13%)

Pneumokok (5%)

Rota virus (33%)

Tuberkuloza (11%)

Ne bi dodatno cepil (27%)

Sploh ne bi cepila otroka niti za redna cepljenja (10%)


Število vseh glasov: 283

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!