|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ne kaka
23.12.2007 19:35:03   
pupa357
Ali katera ve, kaj narediti? Imam 3 mesece starega fantka in od petka popoldne ni kakal, torej že 2 dni. Drugač ima pleničko mokro kot običajno in doji se isto in je živahen. Samo dojim in nič ne dodajam. Ali je res, da ni panike tudi če ne kaka 7 dni? Meni se to zdi kar dolgo obdobje.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ne kaka
23.12.2007 19:37:44   
eva1
Ja naša dva sta tudi okoli 3 meseca začela kakati na teden, tamala včasih tudi na 10 dni! Dokler jih ne zvija in ima meheh trebušček je vse ok! pri dojenih otrocih je to kr pogosto da kakajo na nekaj dni in takrat res obilno! šele kasneje ko sem začela z gosto hrano sta začela kakati vsak dan, večkrat na dan!

(odgovor članu pupa357)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ne kaka
23.12.2007 19:39:00   
katra55
Ja za dojenega otroka je normalno da ne kaka 7 dni, tako da kar brez panike. Sam ko se bo pa pokakal se bo pa fejst.

(odgovor članu pupa357)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ne kaka
23.12.2007 19:50:07   
Anonimen
Ni panike.Moja ta starejša je hodila na 12 dni,ta mlajša mi pa kaka na okoli 7 dni.
Potipaj pod popkom in če je mehko ni panikeuser posted image

(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ne kaka
23.12.2007 23:49:26   
bsasab
Kaj pa ce se to dogaja 3 tedne stari pupiki, meni tudi ni kakala ze dva dni, pa me malo skrbi..., tudi jaz dojim, vcasih moram tudi kaj dodat, ponavadi enkrat na dan...

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ne kaka
24.12.2007 11:00:31   
kmarija
bsasab - nč skrbet. Naša je že od rojstva kakala na 3 dni, po 1 mesecu na 7 - 10 (to je rekord). Zdej smo pa mal čez 2 meseca pa osmi dan ko še ni kakala user posted image  
Sem ji pa včeraj prvič dodala zvečer pa bomo videli user posted image
Kokr pravjo, če je trebušček mehak ni panike. Če pa bo kriza pa lahko daš svečkouser posted image

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ne kaka
24.12.2007 11:18:06   
Anonimen
Naša user posted image  je kakala, dokler je bila izključno dojena, na tri ali 4 dni.
"Normalno" pri dojenih otrodih je celo do dva tedna. Nič skrbet. user posted image

(odgovor članu kmarija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ne kaka
24.12.2007 17:00:48   
bsasab
A lahko dodamo kaksen cajcek (janez ali kamilica), katera spodbujata prebavo, ali raje pocakamo da samo od sebe "pritece"user posted image user posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ne kaka
24.12.2007 19:33:27   
1A
ZDRAVILO KI SIGURNO POMAGA-KAMILIČNI ČAJČEK Z DODATKOM SLADKORJA,SAMA DAJ PO OBČUTKU SLADKOR!!!POTEM SE PA PRIPRAVI NA TEMELJITO PREVIJANJE!!!LP PA POVEJ KAKO JE BLO!!!

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ne kaka
24.12.2007 20:46:18   
sandra113
Ali je res, da ni panike
IZVIRNO SPOROČILO: pupa357

Ali je res, da ni panike tudi če ne kaka 7 dni? Meni se to zdi kar dolgo obdobje.



Res je. Mi smo se polno dojili pri 3 mesecih in kakali le na 4 dni.

_____________________________

14.6.2007

(odgovor članu pupa357)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ne kaka
24.12.2007 21:56:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 1A

ZDRAVILO KI SIGURNO POMAGA-KAMILIČNI ČAJČEK Z DODATKOM SLADKORJA,SAMA DAJ PO OBČUTKU SLADKOR!!!POTEM SE PA PRIPRAVI NA TEMELJITO PREVIJANJE!!!LP PA POVEJ KAKO JE BLO!!!


Pri nam to ni pomagalo, ampak to, da smo mu noge pokrčevali, da se je sprdel, potem pa je drugi dan že kakal.. Probaj s čajem...

(odgovor članu 1A)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ne kaka
24.12.2007 22:00:10   
bsasab
A ja se to..., prdi pa te dni nenormalno dosti, pa se smrdeci so, no ko se previjava, jih zavoham, ce takrat katerega spustiuser posted image

A ke to okej, ce dojencek tolko prdi, kaka pa neuser posted image


_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ne kaka
24.12.2007 22:26:06   
sandra80
tudi midva imava to težavo moj je star bil 10 mesecov je že vse skoraj. vse sem že probala od sladkih kamilic, posušenih sliv, fig, sladke vode, navadni jogurt na tešče jedel je kislo zelje po navodilu pediatrinje pa še vedno nič popije na dan okrog 3dl čaja ter 4 dl mleka alpskega. zdaj pa vas  prosim za nasvet kaj naj še naredim ali mu naj dam svečko v ritko in kakšna mora biti.

(odgovor članu bsasab)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ne kaka
25.12.2007 12:01:55   
bsasab
No pa smo se pokakali..., od popka do hrbtauser posted image user posted image user posted image ..... cisto naravnouser posted image

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

(odgovor članu sandra80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




kaj menite
cupacups

je danasnja politika kriva za recesijo

da,vse v njihov zep sele nato delavci (93%)

ne, so posteni (7%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!