|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nakazan cistični higrom
9.6.2008 10:04:04   
Anonimen
Punce...prosim za pomoč.

Bila sem na UZ, sem v 11 3/7 in mi je zdravnica rekla, da imam po vsej verjetnosti nakazan cistični higromuser posted image . Kaj to sploh je in kaj to pomeni? Bila je zelo čudna, zmučkana, neopredeljena. Ko sem jo vprašala kaj to pomeni, mi je rekla, da pridem na kontrolo čez en teden, takrat se bo videlo ali bo ok ali bo potrebno prekiniti nosečnost. Bila sem zelo šokirana.user posted image

V petek imam sedaj kontrolo in NS.

Ali ima katera takšne izkušnje? Brala sem nekaj na netu in zaseldila, da je to prehodna anomalija druge stopnje.

Pozdravček in hvala vsem nasvetom....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nakazan cistični higrom
9.6.2008 12:39:44   
Anonimen
Jaz bi še šla po drugo mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nakazan cistični higrom
22.6.2008 18:54:32   
Nimfa
Nisem vedela ali naj ti sploh zaupam svojo izkušnjo, pa sem se vendarle odločila, da ti odgovorim. To sredo sem imela abrazijo, saj je moja gin dan prej na uz ugotovila, da najinemu plodu več ne bije srček (pred 14 dnevi je še bil). Na vratnem predelu je imel higrom (vodno bulo) velikosti 3 mm, gin mi je povedala, da je to lahko (ni pa nujno!!!) znak, da se nosečnost ne razvija najbolje.  Pri meni je že bilo tako, srčno pa upam, da boš imela več sreče. Gin me je še opozorila, da če bi plod preživel do NS, bi bila ocena tveganja verjetno visoka in bi nosečnost morali  prekiniti takrat.
Držim pesti!!!
Nimfa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plavanje
josephine27

Koliko je bil vaš otrok star ko se je naučil plavati brez pripomočkov?

manj kot 3 leta (18%)

3 do 5 let (38%)

5 do 7 let (36%)

več kot 7 let (9%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!