|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nahrbtniki VAUDE, DEUTER
12.12.2005 18:54:34   
smeja2
Zanima me kje se da pri nas kupiti nahrbtnike za nošenje otrok firme VAUDE ali pa DEUTER?
Katere priporočate?
Kako ste zadovoljni z njimi tisti ki jih imate?
lp smeja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nahrbtniki VAUDE, DEUTER
12.12.2005 19:02:00   
tinica
mi imamo deuter kidcomfort III in smo z njim zelo zadovoljni. Jaz sem ga kupila preko enega privat za katerega sem izvedela tukaj na RR, dobila sem ga full ugodno novega, lepo zapakiranega. Drugače pa jih prodajajo mislim, da v Elanovi trgovini v LJ,

_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nahrbtniki VAUDE, DEUTER
12.12.2005 19:33:19   
Jančika_
Dobiš jih tudi v K2-alpinist v Trnovem za Ljubljanico (Krakovski nasip? nisem prepričana). Mi imamo Jack Wolfskin - Watchtower Pro, primerljiva kvaliteta, prodaja Pohodnik v BTCju, hala A.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nahrbtniki VAUDE, DEUTER
12.12.2005 20:09:40   
N _ B
mi imamo VAUDE JOLLY COMFORT IV (rdeče barve) in smo bili zadovoljni. Žal nam je samo, da smo ga kupili malce prepozno. Malčica je kmalu začela sama racati naokrog. Načeloma ni naprodaj, vendar, če te zanima mi lahko pišeš na ZS.

Ogledaš si ga lahko na strani:  www.vaude.de/hps/client/vaude/public/hxfront/index.hbs

Lep pozdrav.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nahrbtniki VAUDE, DEUTER
15.12.2005 8:28:17   
zp
na spletni strani, kjer prodajajo gornisko opremo: http://www.kibuba.com/katalog/index.php?cPath=47_54&osCsid=35432708bfc8231010f6bff0a82e133d

plp

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?