|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   načini sproščanja
26.6.2008 12:03:57   
BarbaraE
Na kakšen način se sprostite oz. kako si ohladite živčke, še preden se to razvije v kakšen polom. Meni se zdi, da sem vsak dan bolj živčna in si grem počasi že na živce. user posted image  

Torej resno, kako se sproščate.

Thx
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 12:10:46   
Anonimen
sprehod. Takrat v miru premislim stvari in se mi zdi, da mi najbolj pomaga.

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 12:14:18   
mojsoncek
Umaknem se stran od vseh... grem na sprehod, kuham/pecem, berem ali pa grem viset na internet. Pa v knjiznici sem rezervirala knjigo Meditacija za vsakogar... pa da vidimo, ce se kaj uporabnega najde user posted image

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 12:22:03   
*tajda*
Meni pri sproščanju pomaga dobra knjigauser posted image

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 12:37:53   
April
jem, jem, jem.....

(odgovor članu *tajda*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 12:42:21   
Veverička
tek, sprehod, internet,.... in seveda sexuser posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 13:19:25   
sunny24
Najprej pomislim na to, da če se bom živcirala, bom ratala stara, grda in gubasata in sem že bolj sproščena, ker se že smejem. Drugače pa si natočim banjo, prižgem svečke in sem v miru kake pol ure, al pa masaža, včasih pa tudi jok pomaga in je pol boljše!

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 13:53:16   
BarbaraE
IZVIRNO SPOROČILO: April

jem, jem, jem.....


April - user posted image user posted image  madonca, če bi se tega tvojega načina držala, potem bi se že razlezla. Btw. kako ste?? Te moram malo kontaktirat.

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 15:52:42   
Anonimen
grem v šoping

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 16:33:54   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Na kakšen način se sprostite oz. kako si ohladite živčke, še preden se to razvije v kakšen polom. Meni se zdi, da sem vsak dan bolj živčna in si grem počasi že na živce. user posted image  

Torej resno, kako se sproščate.

Thx


Takrat sem najraje sama, čeprav veliko ljudi tega ne razume imam njraje mir, pa če samo ležim doma in v strop gledam user posted image , ali pa grem na čvek s kako posebno osebico, ki mi polepša dan user posted image (čist odvisno kako živčna sem user posted image ), če se hočem kregat, je bolje, da me vsi pustijo, da se ohladim user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 16:34:37   
Zamima
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

grem v šoping


in pa to user posted image , če je kaj denarja na razpolago user posted image


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 17:15:46   
Anonimen
Najraje se dobro naspim.

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 18:41:29   
April
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

IZVIRNO SPOROČILO: April

jem, jem, jem.....


April - user posted image user posted image  madonca, če bi se tega tvojega načina držala, potem bi se že razlezla. Btw. kako ste?? Te moram malo kontaktirat.


ja saj sem na poti tjauser posted image ....
mi smo pa norčavi, tamali ima že pike, tavečji jih bo pa tud kmall dobil.
men je pa vroče za ****.
se kaj slišvauser posted image

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: načini sproščanja
26.6.2008 20:31:49   
Pikec
Nisem živčna.
Sprostit se pa ne znam, še na jogizirajoči aerobiki sem med meditacijo, ko naj bi si predstavljali najljubši kraj predstavljala - pisarnouser posted image user posted image ...

No včasih grem tečt tko da dam ven iz sistema al pa na kolo, včasih pa na kak bližnji kucel zlezem... ampak v generalu nisem živčna - al pa sam opazim ne user posted image user posted image user posted image  (ker živim sama nimam komu najedat)

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: načini sproščanja
27.6.2008 7:46:38   
dory
nutella s taveliko žlico in doooolg sprehod v naravi....

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: načini sproščanja
27.6.2008 7:48:02   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

grem v šoping


se podpišem....

....sem provala že svašta, ampak to definitivno najbolj pomaga user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: načini sproščanja
27.6.2008 8:16:20   
BarbaraE
Hvala za nasvete, se bom kar vseh držala in še mojo podzavest vključila v to, da bo za zihr. user posted image  

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: načini sproščanja
27.6.2008 12:15:50   
puncica
grem laufat.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: načini sproščanja
27.6.2008 12:17:48   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR

...še na jogizirajoči aerobiki sem med meditacijo, ko naj bi si predstavljali najljubši kraj predstavljala - pisarnouser posted image user posted image ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pikec ti si faca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: načini sproščanja
27.6.2008 17:40:03   
ursi
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

grem v šoping



Jaz sem pa živčna, ko moram it v šoping. Sovražim nakupovanje - sploh cunj!user posted image  
Kakšna pijačka ali pa mamo pokličem po telefonu in je dan lepši. Če sem pa do konca razkurjena je pa najbolš tuš in spat. user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: načini sproščanja
27.6.2008 20:04:43   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ursi

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

grem v šoping



Jaz sem pa živčna, ko moram it v šoping. Sovražim nakupovanje - sploh cunj!user posted image  


evo sva že dve, jaz sem danes skor živčnga fasala, ker ne najdem krila takega kot si želim, vse je nekam v kolene zapičeno al pa tako kratko da se ti cela rit ven vidi, jaz bi pa rada nekaj vmes nad koleni in ne prekratko, itak nikol ne najdem to kar si zamislim, vse je nekam čudno, pa materiali taki da te sam srat prtisne user posted image

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?