|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mustela
14.11.2007 22:54:42   
simona76
Pozdravljene!
Opazila sem, da ste mnoge hvalile kozmetiko od Mustele. Ker ima hčera suho kožo (stara 6 m), sem se odločila, da kupim to kremo, za suho kožo. V lekarni mi lahko to naročijo, ker nimajo na zalogi, a baje da obstaja kar 6 različnih vrst krem za suho kožo od tega proizvajalca. Mi lahko katera svetuje, katero nabavit? Ali obstaja kakšen katalog njihovih izdelkov tudi na internetu? Nikjer nisem našla nobene pametne informacije.
Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mustela
14.11.2007 22:56:20   
lelaval
Prvič slišim za to kozmetiko.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mustela
15.11.2007 6:02:30   
žarnica
mi imamo od Mustele kremo za temence,peno za temence in kremico za suho kožo COLD CREME,sem hčerkico samo enkrat namazala,pa je imela čist gladko kožico. priporočam

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mustela
15.11.2007 7:48:16   
poliloni
Mi smo to kozmetiko uporabljali, ko je imel gospodič znake atopičnega dermatitisa - suho kožo. Takrat so nam jo priporočili in so jo celo v naši mali lekarni  naročili. je malo dražja, imajo pa res vse.
Seveda imajo v lekarni tudi kataloge, nam ga je takrat le pokazala, ker so šele naročali stvari.
Smo pa uporabljali kremo za mraz, za po telesu in olje za umivati. Še vedno pa uporabljamo nekaj podobnega vazelinu za bolj izpostavljena mesta mrazu in je super. Priporočam!

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mustela
15.11.2007 7:56:26   
Felicity
Katalog od proizvodov v slovenščini sem jaz dobila v lekarni, drugače imaš int. stran, samo ni v slo. http://www.mustela.com/index.htm

Mi imamo tudi nekaj teh proizvodov doma (cold cream, šampon in za kopanje, pa za temenca smo tudi imeli in kremo plen.izpuščaju).
Je malo dražja kozmetika, ampak zelo kvalitetna. Pri nas se je zelo dobro obnesla. user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mustela
15.11.2007 8:02:47   
moci
tudi mi imamo cold kremo. 

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mustela
15.11.2007 8:48:34   
frufru
Imamo hidratantno kremo, ker ima suho kožico po obrazu(eno tubico imamo 9 mesecev), šampon 2 v 1 in hidratantno kremo s kremo za mraz v stiku. Ta se še najbolj obnese, ker se ne mara mazat, s tem pa samo malo po koži pobožaš in je. Sicer je malo dražja ampak se res malo porabi.

(odgovor članu moci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mustela
15.11.2007 10:22:09   
simona76
Hvala za informacije!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mustela
15.11.2007 10:22:11   
Pinkyca
Jaz sem dobila katalog v slovenščini v lekarni. Kupila sem nato šampon proti temencem v peni in je res super zadeva! Sploh ni treba česat in kaj jest vem kaj še počet samo peno damo gor ga malo zmasiramo in speremo. Ful diši in kar tako lepo oblogo mu naredi na lasišču. Zdaj grem pa kupit še kakšno kremo za telo.

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mustela
15.11.2007 10:24:25   
Pinkyca
Na katalogu piše tel. uradnega dobaitelja 01 568 07 56 pa pokliči za katalog! Mediforma d.o.o. piše so pa v Trzinu, Motnica 5

(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mustela
15.11.2007 10:25:25   
lemavrica
Mi imamo kremo za temenca pa se fino obnese. Nisem pa vedla da obstaja tud šampon. Če ne bo ta nadloga kmalu zginla bom še šampon probala.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Pinkyca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mustela
15.11.2007 10:30:17   
neja24062007
simona76 imaš ZS

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mustela
15.11.2007 10:30:45   
blue sky
Mi za našega user posted image  uporabljamo od Mustele in ima mali zelo lepo kožo:
olje za kopanje, mlečno kopel za otroke, peno za kopanje, šampon, šampon in gel za kopanje 2 v 1, hidratantno mleko, Cold kremico (za sprehode, saj je za suho kožo), Hydra stick s cold kremco (ful v redu, saj samo naneseš brez mazanja, še posebej fajn za uporabiti, ko si zunaj na sprehodu).


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mustela
15.11.2007 21:30:37   
kety99
Tudi mi imamo kar nekaj kozmetike od Mustele in smo fuuul zadovoljni z njo!

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 21:35:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kety99)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: mustela
20.11.2007 16:33:57   
tina1976
mene pa zanima, pri kateri starosti otrok ste začele uporabljati to kozmetiko. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: mustela
20.11.2007 17:15:30   
pikipu
Jaz sem za ta malega začela uporabljati kremo pri atopičnem dermatitisu, pa trdo milo, pa šampon za temence, pa tekoče milo in mleko za po kopanju, posebej za suho in občutljivo kožo. Mislim, da je bil ta mali star nekje 3 mesece. Nam jo je priporočila naša pediatrinja. Z vsemi proizvodi sem bila precej razočarana. Koža ni bila nič manj suha, po šamponu za temence pa je mali dobil takšne izpuščaje, ki so bili na pogled še bolj grozni kot temence same. Milo in mleko sem poskusila tudi sama in je bila koža nič kaj prijetna na otip. Osebno te kozmetike ne priporočam. Očitno nam ta linija ne ustreza. Sedaj že več kot deset mesecev - mali je star 15,5 meseca - uporabljam kozmetiko Eucerin, ki nam jo je za ta malega priporočila alergologinja. In je super.

(odgovor članu tina1976)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: mustela
20.11.2007 20:36:33   
simona76
Pa se ponovno oglasim jaz. Sem nabavila kremo za suho kožo in po parih dneh so učinki vidni. Ne morem verjet. Kjer je imela flekce suhe kože (posebej se je videlo po kopanju) ima zdaj čisto lepo kožo oz. zelo rahlo vidno, da je bila tam suha user posted image . Nam odgovarja.

(odgovor članu pikipu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
20.11.2007 20:40:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu simona76)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: mustela
3.2.2009 9:21:57   
*Junona*
Tudi sama sem izbrala oz. bom izbrala Mustelo. Kakšne pa so kaj cene, nikjer ne najdem cenika. Vsaj približno.

Hvala.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: mustela
3.2.2009 10:47:53   
tonks
Pena- šampon za temenca okrog 10-11 evrov.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: mustela
3.2.2009 22:36:30   
polona5
Suhi dojenčkovi koži je namenjena od Mustela krema imenovana STELATOPIJA - ta naj bi otroški koži obnovila njen lipidni sloj - je prav za atopično kožo. Uporablja se jo lahko za obraz in telo. Lp

(odgovor članu simona76)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: mustela
3.2.2009 23:20:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

Mi imamo kremo za temenca pa se fino obnese. Nisem pa vedla da obstaja tud šampon. Če ne bo ta nadloga kmalu zginla bom še šampon probala.

Krema je namenjena bolj trdovratnim temencem, pena je pa bolj kot preventiva mišljena ... mi smo imeli bolj trdovratne in sem ji vsak drug dan (5x) zvečer s kremo glavico namazala, pokrila s kapico, pustila čez noč in ji zjutraj s peno umila glavo ... no in smo se jih končno znebili, ker prej z nobenim oljem ni šlo stran. Smo pa tudi mi blazno zadovoljni s to kozmetiko ... imamo še cold kremo za ven, tekoče milo za kopanje in pa vlažilne ropčke za rito sem kupila če gremo kam na obisk ... doma sta pa itak voda in vatka zakon. Tamala ima lepo kožo po tem in fuuuul diši user posted image . Je pa res malo dražja kozmetika to ... samo naprimer za tekoče milo, ki ga uporabim 2x na teden pri opanju po 2 kapljici sem dala 12€, samo je pa tako velika embalaža, da bo do konec poletja sigurno držal. Cold krema je bila okoli 8€, robčki pa okoli 11€.

(odgovor članu lemavrica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: mustela
4.2.2009 9:41:24   
*Junona*
Punce, hvala za odgovore.user posted image

Otika, spet ti.user posted image user posted image user posted image Pomagaš, če le lahko. Pridna punca.user posted image user posted image user posted image
Imava pa midve čisto podobne okuse.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: mustela
4.2.2009 12:56:22   
Anonimen
Spet jaz, ni kaj user posted image ... pomagam če le lahko, pa zdaj po novem, če tamičkena panča user posted image .

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




anke
4pikice

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Lana (24%)

Ana (28%)

Ela (16%)

Ema (16%)

Lina (15%)


Število vseh glasov: 435

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!