|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   morje
23.6.2005 9:48:13   
aisha
živjo!

komaj čakam, da gremo na morje, da si malo odpočijem in še kaj zase naredim. ampak ne vem ali naj gremo v hotel ali v apartma. na morje gremo v začetku avgusta in takrat bo gal star osem mesecev. malo se še dojiva, drugače pa je že veliko druge hrane. ne da se mi ves čas kuhat in sama pospravljat, zato mi apartma ne diši, ampak hotelska hrana je pa slana, začinjena, tako da ne vem kaj naj, kaj pa ve menite?

zanima me še, kje je pa vam bilo najbolj všeč na morju, da je bil vredu hotel, hrana, plaža za male otroke, da ni prevelke gužve, pa da ni preveč drago. aja gremo verjetno v istro al pa še malo dlje.

hvala in čimveč sonca, toplote, ljubezni!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   morje
23.6.2005 9:51:37   
malika
V hotelih imaš ponavadi ruske bifeje, tako da lahko brez problema izbiraš tudi "dietno" prehrano. Pozanimaj se prej, če je to možno.

Sicer pa smo bili mi v hotelu, ko je bil mali star 4 mesece; takrat mi je bilo to OK, zdaj pa ne bi šla ravno v hotel. Raje v kakšen apartma zelo blizu plaže, pa brez stopnic in s teraso.
Na morju itak nisi zato, da pospravljaš, to se dela zadnji dan, ko pakiraš :)-

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   morje
23.6.2005 10:54:22   
Pi-kica 1
Mi gremo v hotel in mislim, da bomo tisti teden tudi s kupljeno hrano preživeli, čeprav Samo že skoraj vse zdaj je. Mene pa zanim, če imaš lahko v hotelu svojo prenosno posteljico, ali moraš obvezno njihovo vzet?

LP

Pi-kica

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   morje
23.6.2005 11:54:00   
malika
Pikica posteljico lahko imaš komot svojo!

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   morje
23.6.2005 12:28:10   
Martina27
Mi pa se odpravljamo to nedeljo in sicer v hotel.Smo pa tudi mi oklevali ali hotel ali apartma in na koncu smo se odločili za hotel.

Moj Tai še sicer papa sam mlekeca (Conformil 2)in smo mu kupili to vodo, ki je že prekuhana od Milupe.Je pa res najboljše,da če se boste odločili za hotel, kar glej,da imajo vse obroke samopostrežne.


No pa še to,da mi peljemo zraven svojo poteljico tole potovalno in v hotelu ni bilo nobenega problema,naj na agenciji vprašajo če je to možno.

Lepo se imejte.








(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   morje
23.6.2005 17:29:58   
PICANCEK
Mi tudi gremo v hotel, otrok star 9 mesecev, jedel bo z nama in kupljene kaše od Alete, Hipp..
Posteljico imamo s sabo.

(odgovor članu aisha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime za punčko?
temtem



Zoja (36%)

Rina (1%)

Luna (10%)

Tara (19%)

Lara (29%)

Dunja (4%)


Število vseh glasov: 356

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!