|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   morje
25.4.2007 17:43:30   
Anonimen
Bližajo se počitnice in rojstvo mojega sončka!Namreč rok imam julija pa me zanima s kolko starimi otročički ste šle na morje?Mislite,da je prekmalu če grem z 2meseca starim otročičkom na morje?user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: morje
25.4.2007 17:51:37   
Freycha
jaz imam tudi julija rok (to verjetno veš, ker si verjetno ena od naših), pa smo se že odločili, da gremo na morje septembra (če bo seveda z malo vse ok). Do sedaj mi en ni rekel, da ne bi smela oz. da ne bi bilo dobro iti s tako malo štručko......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: morje
25.4.2007 18:00:08   
sayuri
Prvič smo šli za tri dni, ko je bil star 6 tednov. NA dopust za 14 dni smo pa šli, ko je bil star 2,5 meseca. Brez problem, bilo je super, september je bil krasen - topel, nič gužve....vse enkratno.user posted image  Bili smo v kampu, kjer imamo prikolico.

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: morje
25.4.2007 18:48:46   
rumba
Še ena julijka. Mi gremo na morje avgusta za 14 dni. S tako malim čmrlom je še najlažje, saj praktično samo spijo, se dojijo, malo pogledajo naokoli in spet spijo... Sicer pa večini otročkom morski zrak ful paše. Le pogumno!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: morje
25.4.2007 19:11:10   
Anonimen
Jaz tudi mislim, da boš šla lahko brez problema. Razen, če bo mali user posted image imel kakšne zdravstvene težave, kar pa ti želim, da bi bilo vse ok.

Jaz imam rok junija, pa tud nameravava it septembra, vendar ne za dolgo časa.

(odgovor članu rumba)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: morje
25.4.2007 19:17:25   
lunca2
Tudi jaz mislim, da nima user posted image kaj škodovati morski zrak. Saj je zdravilen ne pa škodljiv.user posted image

Tudi jaz imam junija rok in če bo vse ok bomo šli za kak dan v septembru mal na morje pogledat.




_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: morje
25.4.2007 19:31:54   
Jančika_
Rodila sem lani na začetku julija, na morje smo šli prve dni septembra. Bolj kot to, kako bo zadevo prenesel otrok (super, mimogrede), me je skrbelo, da sem bila v kopalkah debela in razvlečenauser posted image

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: morje
25.4.2007 19:54:45   
baja*
Še ena julijka, ki bo septembra definitivno nekje ob morju...user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: morje
25.4.2007 21:35:51   
lelaval
1. sem rodila maja in šla avgusta na morje
3. sem rodila junija in šla na morje s staro malo manj ko 1,5 meseca. Bili smo v prikolici, v največji vročini, a nobenih težav - je odlično prenašala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: morje
26.4.2007 7:18:24   
skuštrana
Ja, sevada lahko greš na morje. Super se boste imeli, boš videla user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: morje
26.4.2007 8:33:45   
melaverde
Jaz živim na morju, pa izgledajo otroci čisto normalni...se hecam user posted image .

Sama bi se bolj obremenjevala, za kraje  na otokih ali pa če ne bi bilo zdravnika oz bolnišnice v bližini. Drugače pa vsi rečejo, da je najlažje z dojenčkom na dopust, še posebej če dojiš.
Jaz sem tudi junijka in septembra bomo zagotovo zamenjali malo zrak...

Lepo se imejte !!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: morje
26.4.2007 9:37:56   
iwa
Tud mi bomo šli zadnji teden avgusta na morje če bo z user posted image vse OK. Rok mam maja in kolk vem greš lahko kaj kmalu na morje, to je kvečkemu priporočljivo. Komaj čakam! Tud vi si mirno privoščite ta užitek!user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: morje
26.4.2007 10:07:13   
Caarmen
Kdaj pa ste šle na morje tiste ki ste rodile v prvi polovici avgusta?

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: morje
26.4.2007 10:13:12   
nemrak
user posted image user posted image ,
jaz sem rodila 15.8, pa tisto leto nismo šli na morje. tamala se tao ni zavedala. Smo pa šli pozimi v toplice in je tam uživala.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: morje
26.4.2007 10:45:11   
Zamima
lepo se imejte na morju , samo pazite na sončka, zaščitite svoje user posted image  maksimalno! Senčka in to je to. user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: morje
26.4.2007 10:54:07   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Caarmen

Kdaj pa ste šle na morje tiste ki ste rodile v prvi polovici avgusta?

Hehe, spet jaz, v tem primeru pred tremi leti; takrat sva šla z možem na morje v začetku junija, potem z novorojenčkom pa ne.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: morje
26.4.2007 11:11:59   
*maja
Mi bomo šli na morje za 10 dni konec avgusta in bo user posted image  takrat star dober mesec in pol. Verjemi je veliko lažje z majhnim user posted image  kot potem z malo večjimi otročki.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: morje
28.4.2007 13:59:01   
mama06
Moja starša sta šla z menoj na morje za cel september, ko sem imela 5 mesecev in mama še danes pravi, da je bil to najlepši dopust.

Jaz mislim, da če je z otrokom vse v redu, da ni ovir. Čimmanj kompliciranja in čim več uživanja vam želim user posted image user posted image user posted image .

Ker pa bom sama rodila konec oktobra, greva letos prvič na morje konec maja, sicer v tople kraje, ampak drugo leto pa mislim, da če bo vse OK, bomo že trije uživali na morjuuser posted image .

LP



(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: morje
28.4.2007 18:06:37   
kaya2007
A ime katera izkušnje kako je, če greš s tako majhnim dojenčkom na morje v tujino? Nič konkretnega nimam v mislih, ampak hrvaška me letos nekako ne vleče...

(odgovor članu mama06)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: morje
28.4.2007 18:31:05   
Anonimen
Z Mičico smo šli takoj, ko je imela 3 kg.

Ker je bilo še zelo vroče (okrog 35 stopinj v drugi polovici avgusta), se je dojila non-stop.
Meni je pa plavanje in morje super pasalo. Priporočam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?