|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   moker kašelj - inhalator
22.2.2012 10:13:00   
suzanica
Oj. Imam 4 mesece starega dojenčka, ki ima moker kašelj. Za tiste, ki imate inhalator ali pomaga pri mokrem kašlju? Kateri inhalatorji so dobri? Hvala za izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: moker kašelj - inhalator
22.2.2012 10:16:26   
Ajra RR
suzanica, upam, da se kmalu pozdravite user posted image
Vprašaj za nasvet pediatrinjo Tino Božičnik, ti bo z veseljem pomagala. Tukaj jo najdeš: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/tina-bozicnik_42

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: moker kašelj - inhalator
22.2.2012 11:14:39   
Katy78
Mi imamo ultrazvočnega (Medikoel Me120) in je fajn tako pri suhem kašlju, ki ga z vlaženjem dihal blaži, pri mokrem kašlju pa vlaži sluz in pomaga pri izkašljevanju. Ampak pri tako majhnem dojenčku ga še nisem imela. Lahko tudi ustvariš paro v kopalnici in greš z otrokom noter za nekaj časa, tudi pomaga.

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.2.2012 15:23:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: moker kašelj - inhalator
22.2.2012 18:21:21   
suzanica
Smo kupili Me 120. Zanima me ali notri nalijete mrzlo ali toplo vodo? Če nalijem mrzlo kot piše v navodilih potem se mi zdi da je para premrzla. Kaj ve naredite?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: moker kašelj - inhalator
22.2.2012 19:01:02   
NinaK.
Suzanica, najbolje, da tekočino ogreješ na sobno temperaturo (sama dam za kratek čas na radiator). Če je tekočina prehladna, lahko še dodatno zdraži dihala. Tako so nam svetovali na pulmološki.

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.2.2012 19:58:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu NinaK.)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: moker kašelj - inhalator
22.2.2012 20:23:13   
suzanica
Hvala. Punce zlate ste :).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: moker kašelj - inhalator
23.2.2012 10:28:54   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

suzanica - jz nalijem v inhalator destilirano vodo s sobno temperaturo ter v posodico fiziolosko prav tako s sobne temperature: itak se segreje.


Tudi jaz delam tako.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




IME ZA FANTKA
gugla

Katero ime za fantka bi izbrali?

Filip (34%)

Maks (15%)

Oskar (20%)

Matic (25%)

Tristjan (6%)


Število vseh glasov: 339

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!