|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   modrček za dojenje
13.4.2006 12:59:48   
Anonimen
Zanima me ali si ga bo vsaka kupila? Jaz sem mislila, da ko bom doma (v porodniški) bom itak brez modrčka zaradi dojenja ali pa lahko navadnega slečem. Ali so ti modrčki uporabni?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: modrček za dojenje
13.4.2006 13:02:27   
Anonimen
odvisn kok maš velike prsi. pomisl tut na to da se prsi polne mleka kr dost povečajo in teža jih še bolj potegne proti tlem in je kr fajn nosit modrc da nimaš vseh razvlečenih. pol ponavadi mleko izteka in brez modrca je nerodn bit ker ne morš nikamor dat blazinic ki bi vpijale mleko. če maš manjše pol maš lahko pomoje tut kak navadn mal bl elastičn modrc pa bo vse ok, če maš pa tko k js recimo k sem pri prvi mela 95E user posted image  si pa enostavno ne predstavlam bit brez modrca. dokler sem dojila je bil na meni ves čas, samo ko sem šla pod tuš sem ga dala dol. tut spala sem z njim, drgač je bla cela pojstla mokra!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: modrček za dojenje
13.4.2006 13:03:42   
DORI
Jaz sem ga vsakič nosila. Je zelo uporaben. Kljub temu, da boš doma, je dobro, da ga nosiš, ker ti da vsaj malo opore(boš videla, kako bodo težke, ko bo dosti mleka) in tudi lahko daš notri blazinice-vsaj meni so prišle prav, ker so non-stop "puščale". Čim je mali zajokal (tudi, če sem slišala drugega otroka jokat), mi je začelo teč mleko. Ni pa dobro, da ga prej kupuješ, ker ne boš vedela vnaprej številke. Jaz sem ga kupila na poti domov-iz porodnišnice.

Srečnouser posted image

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: modrček za dojenje
13.4.2006 13:11:49   
Naja31
Jaz si sploh ne predstavljam, da bi bila brez teh modrcev, pa sem razmišljala tako kot ti.
Modrc moraš imeti zaradi opore in tudi zaradi blazinic. Vsaj meni je mleko skoz teklo in brez njih nisem smela nikamor. Ponoči sem zamenjala tudi po 6 blazinic.
Navadni modrci so pa za dojenje full nepraktični. Tako pa samo odpneš in malček že sesa. Je veliko bolj neostavno kot vsakič tisto naramnico dol vlečt. Če boš pa kje zunaj dojila, pa sploh. Saj ne boš celo porodniško not zaprta user posted image

< Sporočilo je popravil Naja31 -- 13.4.2006 13:13:11 >

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: modrček za dojenje
13.4.2006 13:13:30   
Anonimen
Najlepša hvala za nasvete!

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: modrček za dojenje
13.4.2006 13:14:47   
bombonček
Sem istega mnenja kot moje predhodnice!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: modrček za dojenje
13.4.2006 13:36:03   
Alisa
Jaz sem kupila enega zaradi opore, ker imam že zdaj kar precej večje in  težke, tko da po mojem je fajn da ga maš.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




vtikanje
23tina

ali pustite staršem ali tašči oz. tastu,da se vtikajo v vzgojo vaših otrok?

da,ker potrebujem nasvete (5%)

ne,ponorim! (11%)

se ne vtikajo (14%)

pustim do neke meje (45%)

ne pustim,vzgoja je izključno stvat staršev (25%)


Število vseh glasov: 506

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!