|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   milijon zvončkov
20.4.2009 21:55:58   
2005gl
je pač tako ko si človek zaželi nekaj novega pri hiši .Kupila sem
si te rožce ,zdaj me pa zanima ali mi bodo spuščale barvo po barvni fasadi???
nevem če bi razkirala ,ker so to viseče in moj že zdaj tečnari da
če se slučajno kaj pozna bouser posted image user posted image vse!!!!
ima katera kak predlog ????


lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: milijon zvončkov
20.4.2009 22:08:52   
zband
uživajte v mavrici.barve rož gredo dolj z curkom vode,če so slučajno prišlena fasado.

tudi jaz sem tečnaril pa me je minilo.ženske steza okrasitev fantje pa da kaj popravimo,no saj tudi ve,meni nenehno svetuje

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: milijon zvončkov
20.4.2009 22:17:14   
Anonimen
Bom izkoristila tole temo za moje vprašanje ... meni so teli milijonski zvončki ful všeč, samo imam en balkon obrnjen na sever in enega na zahod ... tak da bi bile rože na obeh na močnem popoldanskem soncu ... pa me sedaj zanima, če so te rožice sploh primerne za na tak balkon.

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: milijon zvončkov
20.4.2009 22:23:36   
zband
mi jih imamo celi dan na soncu,od 10h pa do cca 20h pa delajo ok

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: milijon zvončkov
20.4.2009 22:35:24   
2005gl
jaz dopoldansko sonce imam,popoldansko pa ne,
sem pa že o njih veliko prebrala pa jih na soncu tudi imajo samo potem je pa zalivanje pogostejše
se pravi da zjutraj in zvečer,meni so zelo všeč če mi bodo le vsaj polovico tega uspele kakšne slike
gledam povsod

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: milijon zvončkov
20.4.2009 22:38:37   
2005gl
če jih imate pa mi prosim povej je res da rabijo veliko vode?

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: milijon zvončkov
20.4.2009 22:39:42   
zband
počakaj vsaj uro ko se sonce umakne z rožic,ker drugače narediš škodo

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: milijon zvončkov
20.4.2009 22:46:38   
zband
zjutraj bom zaslišal 85 letno babico,ki skrbi za rožicena na in okoli naše hiše,pa ti točno povem kako se jim streže.pošlem zas.sporočilo,da ne boste iskali na forumu

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: milijon zvončkov
21.4.2009 11:55:00   
noranate
Rabijo dosti vode, ne smejo pa bit skoz "mokre", ker jih rada napadeta plesen in koreninska gniloba. Zaliješ pač, ko se zemlja "posuši". Verjetno pa bo treba 2 krat dnevno, če nimaš korit z vodno rezervouser posted image . Milijon zvončki so krasne rožice, verjetno pa jih bo treba škropit za uši, ker jih rade napadejo (bele drobcene)user posted image . Srečno.user posted image

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: milijon zvončkov
21.4.2009 20:04:31   
Gina
Jaz sem pa ravno obratno brala, da morajo biti na soncu (tako da severna stran po moje ni najbolj idealna), pa da jih ne smeš preveč zalit, ker ne marajo stoječe mokrote. Bo bumerang povedala, ker mislim da je že enkrat o tem pisala.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: milijon zvončkov
22.4.2009 8:36:47   
zaljubljena23
Gina,  tudi če niso na soncu bodo delale, je pa res, da ne bodo tako bujno cvetele.

Bi pa v vseh trditvah podprla noranate


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: milijon zvončkov
18.6.2009 8:53:56   
suzy85
Bom kar tu vprašala.
Letos imam prvič na balkonu milijon zvončke, pa so mi jih zadnjič napadle uši. Sem pošpricala s škropilom proti ušem, zdej pa opažam, da so rožice v enem koritu zelo slabe. Jim lahko kaj dodam? Kakšno gnojilo mogoče?
Hvala!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: milijon zvončkov
18.6.2009 11:10:01   
marjac
mene pa te uši zanimajo k se jih ne morem rešt !!! Nekje sem slišala, da se zraven posadi baziliko pa da jim to pol smrdi sam nisem sigurna če je res bazilika če katera ve kaj več o tem??

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: milijon zvončkov
18.6.2009 21:21:08   
bumerang
Milijon zvončki na začetku ne prenašajo mokrote, predvsem v kombinaciji z nizkimi temperaturami (in to so že pod 10 stopinj), kasneje pa, ko se razrastejo, potrebujejo kar veliko vode in veliko gnojila, da so lepi. Vsak teden je potrebno dodajati železove kelate, sicer zbolijo za klorozo, in najmanj dvakrat na mesec škropit s fungicidom sicer so nekje sredi poletja že ogoleli in cvetijo samo na konicah.

Barve ne spuščajo.

Obožujejo vroče sonce, na severni legi ne bodo lepi in zdravi.

Uši pa odganja samo insekticid. Vse te informacije o rastlinah, ki naj bi odganjale insekte, so napačne. Posebej tista o lavandi, ki naj bi odganjala komarje. Hahah, moji so "gnezdili" ravno v lavandi.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu marjac)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: milijon zvončkov
19.6.2009 10:19:07   
suzy85
bumerang hvala!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: milijon zvončkov
19.6.2009 18:09:30   
noranate
Čim hitreje v kalio po škropivo, sama sem že lansko leto začela v zemljo dajat ene palčke, ki vsebujejo gnojilo in pa zaščito pred ušmi, ščitkarji.... Sicer je to dosti draga varianta, ampak meni se je obneslouser posted image . Aha, sem se spomnila, reče se jim celaflor, kljub temu, da vsebujejo hranila, dodajam tako železo kot cvetal. srečno!user posted image

(odgovor članu 2005gl)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: milijon zvončkov
29.6.2009 17:04:54   
marjac
tudi jaz sem škropila proti ušem sedaj pa so se mi začele kr sušiti nevem al preveč zalivam al premalo nevem več kaj user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: milijon zvončkov
30.6.2009 19:33:40   
kjava
Moje tud uši napadajo user posted image . pa tok so bli lepi. Upam, da bo pips kaj nucal...

(odgovor članu marjac)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: milijon zvončkov
30.6.2009 19:38:22   
Šarki
jest mam pa en sprej Neudorf al nekej tacga, sem full zadovoljna, pa še čebelicam ne škodiuser posted image sam mam pa zdej pepelasto plesen, pa morm spet nekaj kupit, nekej se dobi iz njivske preslice, tudi naravno.

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?