|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mateyka...
17.11.2012 18:20:28   
LuLu
Se spomniš, da si mi na temi o laufanju predlagala en program, s katerim je lahko delati spletne strani? Pa, da ne iščem na kateri strani je to zapisano... a je to bil Weebly mogoče? Poznaš še kak program (razen MS Publisherja), ki je izi?
Hvala za odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mateyka...
17.11.2012 19:43:35   
m_o_i
lulu, a s ze sla v Lasko!?

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mateyka...
17.11.2012 19:47:41   
LuLu
Laško?
Aja... ne, nisem. Sem dobila neke informacije in ni glih za mene. Je kratkoročno... to ja, ampak ni končna rešitev za mene. user posted image


< Sporočilo je popravil LuLu -- 17.11.2012 19:49:20 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mateyka...
17.11.2012 19:51:38   
LuLu
m_o_i, finta je ta, da se dá to tudi zastonj vse dobiti, ampak nimajo te prakse. Zanimivo, a ne?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mateyka...
17.11.2012 19:52:14   
mateyka
ja weebly - ful je simple, ker vse vlečeš (drag&dro_p ko oblikuješ) in lahko tud slike in fajle gor daješ, tekste. pa teme za osnovni dizajn maš res lepe za moje pojme. mislim, men se zdi u iber izi od vseh kar jih poznam pa dost raznolikih stvari lahko delaš na tej spletni user posted image
pa še domene ne rabiš kupovat če nočeš, plac maš lahk pri njih (hosting) - dost prijazno vse skupi imho..
http://www.weebly.com

aja, tle ne rabiš nobenga programa v katerem postavljaš stran, maš vse gor že naštiman in delaš kar tam.


za kaj pa rabiš MS Publisher?

< Sporočilo je popravil mateyka -- 17.11.2012 19:54:02 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mateyka...
17.11.2012 19:54:58   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Aha, najlepša hvala. Nisem poznavalec, pa mogoče moje vprašanje ni na mestu user posted image ... hiperpovezave tudi lahko delaš?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mateyka...
17.11.2012 20:02:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

aja, tle ne rabiš nobenga programa v katerem postavljaš stran, maš vse gor že naštiman in delaš kar tam.


za kaj pa rabiš MS Publisher?

Ne rabim glih Publisherja. Nekaj bi morala narediti, pa sem mislila čez vikend, ampak na tem rač. nimam Publisherja. Se ga da potegnit iz neta, ampak potem mi zašteka pri inštaliranju. Pa sem se spomnila na tvoj predlog...
Glih zato ja... da to ni program. Sicer je lahko, če se ga da normalno inštalirati, ampak cd-jev pečt in nekaj krekat... ni cajta.
Kaj pa WIX, Front Page (je to MS Office?), Joomla? Poznaš? Spada to v isto "kategorijo"?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mateyka...
17.11.2012 20:03:24   
mateyka
podobni kot publisher:
http://www.serif.com/desktop-publishing-software/
ali
http://www.scribus.net/canvas/Scribus

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mateyka...
17.11.2012 20:04:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

Aha, najlepša hvala. Nisem poznavalec, pa mogoče moje vprašanje ni na mestu user posted image ... hiperpovezave tudi lahko delaš?


seveda, in še en kup drugih stvari ki jih nisem zdele naštela user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mateyka...
17.11.2012 20:06:59   
mateyka
odvisno kej kaj je ta "nekaj" - publisher je za publikacije (kot že ime pove). front page in joomla pa za nekaj drugega (spletne strani). pri obeh slednjih moraš malo poznat zadeve, pri weeblyju pa ti ni treba. to se mi zdi prednost.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mateyka...
17.11.2012 20:09:58   
LuLu
Super, hvala ti. Grem malo prečekirat kako delujejo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Katere igrače?


Zanima me ali bi raje kupovali lesene igrače kot plastične, če bi bile njihove cene nižje? Npr. kuhinje, posteljice za dojenčke,razne dodatke za kuhinjo,....

Da (96%)

Ne (4%)


Število vseh glasov: 122

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!