|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 9:47:29   
pika74
Ojla,

kar nekaj časa me že ni bilo na tem forumu, po dolgem času pa sem se spet malo priklopila user posted image .

In ravno med srfanjem po teh straneh me je spet razjezil telefonski klic grrrrrrrrrrrrr... in odločila sem se, da vas prosim za nasvet.

Takole je:
Spomladi 2010 sem menjala telefonsko številko in na mobitelu so mi dodelili novo. FAjn. Obvestim vse znance, žlahto o tem, da imam sedaj novo in da moja stara ni več veljavna. Vse super... Potem zamenjam še službo in grem delat v tujino... tud fajn... pa nesem s sabo seveda še mobitel s to novo številko. Za vikende hodim v domovino. Fajn...

In potem me vsake toliko časa pokliče kak tip... neznanec... in se predstavim z imenom in pravim prosim.... pa tip pravi, da kliče zaradi oglasa.... user posted image ... ok. In potem ugotoviva, da gre za pomoto. In čez par dni spet kliče kak tip, pa spet pomota... in to se dogaja po parkrat na teden, včasih še bolj pogosto.

In pride račun za mobitel... uffffuser posted image  trimač. Itak, sprejela sem klic izven EU območja in vsakič plačala za roaming.

OK sklenem, da se na klice številk, ki jih ne poznam, ne bom več javljala.

Potem je bil kak mesec mir, pa spet.... sedaj okoli praznikov je bilo pa noro. NORO. In potem enkrat enega takih "tipčkov" kar malo zaslišim in ga prosim, če mi pove, za kakšen oglas se gre. Kje je to objavljeno. In nekak po ovinkih mi pove, da gre za masažo... Hmmm... in da je to bilo objavljeno cca. 2-3 mesece nazaj v Salomonu. user posted image user posted image user posted image user posted image . Ko prideva zadevi do dna, se mi tip opraviči in priseže, da bo zbrisal mojo številko. Mislm.... haloo!!!

Any advice?!?

Nočem menjat telefonske, na jetra mi pa grejo tile klici. Ampak očitno je bila tale maserka res dobra, ker tipi kličejo kot nori. Enkrat je en celo rekel, u to bo pa pomota, ker je drugačen glas. HALO!!!!??!?!

What to do?

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 9:53:41   
Tejči
Očitno si jih dobro zmasiralauser posted image user posted image user posted image Malo heca..

Mene je tud enkrat en tip klical, ki se kao ukvarja z erotično masažo, pa da bi se midva malo pomenila...itd..je klical mislim da trikrat, pa sem ga nadrla ko psa in je nehal...

Za tvoj primer pa..hmm..če se ne konča, pa še enkrat menjaj telefonsko, saj ni tako težko..mir pa je neprecenljivuser posted image

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 9:59:12   
Fargesia
pika, enak problem sem imela...pred cca 9 leti...me je klicu en star tip iz italije...sva ugotovila da gre za napačno cifro...je hotu met barbaro (dekle na poziv) in pol je mene začel spraševat, če sem jaz za stvar. itak sem znorela, ampak klici se niso končali. sem klicala takrat na mobitel in so mi rekli,da si moram zapisat kdaj me kliče, kaj govori, kok časa traja klic (takrat me je začel klicarti večkrat na dan, ampak rekel ni nič). sem si shranila cifro v telefon pod PSIHOPAT in vsakič ko je klical, sem nesla telefon atiju, da se je on javil. in pol parih klicih se je zadeva končala.

sem pa včeraj s prijatlejico govorila in se ji enako dogaja...pa so ji na mobitelu rekli, da si mora zabeležit 5 takih klicov in jim poslat, pa da oni potem tej cifri zablokirajo, da t ene more več klicat.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 10:01:06   
pika74
Ja  ma prou res user posted image .

Ampak problem je, da če bi mene samo en klical, bi hitro rešila. Tako me pa vedno novi tipi. In vedno zaradi oglasa. EN cajt sem že mislila, da mi je kdo kaj podtaknil. Ampak ko je zadnjič rekel en, da imam drugačen glas... mi je postalo jasno, da je očitno ena res dobro masirala...

In če menjam telefonsko, spet nimam zagotovila, da ne bo spet kakšna čudna cifra.... ki je bila npr. prej last kakega bordela ipd.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 10:18:53   
Anonimen
Jah, nič, a ne, daj jim svoj trr, naj ti nakažejo 50€ avansa za stroške. Verjetno te ne bodo več nadlegovali, če storitev ni opravljena user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 10:24:24   
pika74
Ankica. dobra ideja.
Pravkar sem spraševala na salomonu... in raziskujejo... čeprav baje na zasebnih stikih moje številke v zadnjih 2 mesecih ni bilo objavljene. Mi bodo sporočili, če je bila prej objavljena... me prav zanima.

Baje je tako, da na zasebnih stikih lahko objavljajo le s priložitvijo osebnega dokumenta... pismu, igram detektiva... user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 10:28:36   
Anonimen
Kerenso vpreži, ona bo zvohala v roku ene ure vse pomembne informacije

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 10:40:46   
pika74
Hehe... saj res... dobro si se spomnila user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 10:46:50   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Kerenso vpreži, ona bo zvohala v roku ene ure vse pomembne informacije


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 10:49:34   
Fargesia
btw, svojo cifro v googla odtipkaj in boš vidla, kaj ti ven vrže.

< Sporočilo je popravil Fargesia -- 4.1.2011 10:51:00 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 10:53:03   
sončnica24
Pika74, lahko pa da so se pri vnašanju tel. št. zmotli ker mojega očeta sta tudi za vikend dva klicala če opravlja servis smuči in smo včeraj malo na netu brskali in našli enega gospoda, in je razlika samo v tem da sta dve številki obrnjeni, vse ostalo je isto

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 10:56:45   
Peli
Čist možn da je prišlo do pomote pri pisanju oglasa.
Kakšno leto nazaj je nekdo hotu od mene slike avta, mi ni blo nič jasn, zanimivo pa je blo da se je prodajal prav ta avto k ga ma moj mož, najprej sm misnla da se nekdo heca, nazadnje pa sm na internetu našla oglas in ga prijavila kot oglas z neprimerno vsebino in so ga odstranl.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
4.1.2011 12:46:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
4.1.2011 14:19:43   
HuAnita
a Salamoncu preverjajo številke, lahko da je kdo, ko nisi opazila, klical s tvoje številke, ker potem pokličejo nazaj in preverijo istovetsnot, pa se je pač 'hecko' oglasil na tvojo številko... morda?
Ker to so meni enkrat kolegi iz študenta 'dali' za RD. Sem 2 m potem kenslala pohotneže in pohotnice...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
9.2.2011 18:22:48   
pika74
No evo, pa smo pogruntal. No, vsaj upam, da je to to.

Tile klici so se se kar vrstili...pa neki sms-i...predstavljajte sii, da dobite sms z vsebino: Ste 43 letna dama vem da iscete mlajsega fanta prav da ste ga nasli posiljam sms.

Majkemi...me je skor kap. Najprej me postara, pol pa se taka vsebina aaaaaAAaAa.

Itd...

No, danes spet dobim en klic, pa me tip takoj vprasa, od kod sem. Pa jaz njemu nazaj, ti povem, ce mi poves, kje si dobil mojo cifro :P. Tup, pa je odlozil telefon.

In potem mi ni dalo miru, pa sem sla pogooglat to cifro, iz katere je klical in dobila njegovo ime in naslov. Ga poklicala nazaj in rekla, ali sem dobila Urosa? Ups...pa pravi. Ja. Ves presran...hehe. In sem mu razlozila, kaksen problem imam in da naj mi prosim pomaga inpove, kje je dobil to mojo ciifro.

...pa sva se zmenila in na koncu ugotovila, da je ciifra v salomonu, vendar z 040 in ne 041, kolikor je zacetek moje stevilke. In tam v salomonu pise takole:


43-letna, vitka gospa 166/58/3 išče mlajšega nežnega fanta za diskretno srečanje.

Pa telefon spodaj.


In...zdaj si mislim, pismu, a so vsi ti deci res tok slepi, da vedno falijo tisto 041 na zacetku, in potem mene dobijo, al kaj? Bemtis, deci, dejte spegle gor al pa k okulistu! Grrrrr....

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
9.2.2011 18:31:40   
Klemy82
user posted image user posted image ja, sej veš, taspodnja glava nima oči.

_____________________________

Jst.

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
9.2.2011 18:38:48   
pika74
Ma orng so slepi ti deci user posted image

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
9.2.2011 18:45:04   
ledenka
user posted image  sem se zdajle nasmejala! Sej vem, da ni smešno, sorry.

Kaj pa če pokličeš uno tetko in ji poveš, da ful strank kliče tebe, pa da če hoče met več prometa, naj menja svojo cifro user posted image  ampak neki se je za zamislit... kolk je šele takih, ki se ne zmotijo, očitno ma ogromno prometa... user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: masaža - grrrrrrrrrrrr
9.2.2011 19:20:33   
pika74
Ma sem tud jaz ze razmisljala, da bi uno teto poklicala ;)). Sam una ima skoz oglase...al masazo, al je 43-letna...skoz.

Jst sm v bistvu kr hepi, da sem pogruntala, kje je problem in da mi ni kdo podtaknil ampak je sam moska slepota ;)

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
9.2.2011 19:52:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?