|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malo pomoci
12.10.2004 20:50:33   
LEJLA
Ali katera ve za link kjer bi pogledala kako je ocenjena varnost avtosedeza. Zanimata me recimo znamki Britax in pa Eddie Bouer. :kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   malo pomoci
12.10.2004 21:04:10   
kimi
Kaj pa če na google iskalniku al pa najdi.si napišeš ti 2 znamki. Ali ti ne odpre strani? To se bolj ribicaPR spozna na take stvari

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   malo pomoci
12.10.2004 21:11:49   
BARBARA R.
http://WWW.motorevija.si
AMZS Test otroških varnostnih sedežev 2003

:muca:

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   malo pomoci
12.10.2004 21:14:07   
Anonimen
Teste drugače izvaja ADAC, ampak ne vem, če imajo tele...

(odgovor članu LEJLA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   malo pomoci
12.10.2004 22:01:34   
LEJLA
no kaj sem pa zdej ugotovila, da je Britax v neki povezavi z Romerjem :bravo:
http://www.britax-roemer.de/
a mislite da je to eno in isto :zmeden:

pa zadnjic sem sprasevala, ce obstajajo taki sedezi, da gleda otrok vzratno...ja obstajajo in to kar nekaj npr.
Kiddy reboard http://www.kiddy.de/eng/index_eng.html
Britax Wizard
Eddie Bauer 3in 1
pa se jih je...verjetno jih ima tudi romer...ampak nisem gledala, ker se jih tu ne da dobit

na prilozenem linku pa potem na tiste pikice kjer so meseci in leta pokazite z misko in se bo slikica spremenila

barbara tvojega pa ne morem odpret

hvala vsem...bomo se malo iskali:zmeden2:

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   malo pomoci
12.10.2004 23:15:32   
petras
Ja, Britax je v povezavi z Roemerjem, mi mamo njihov voziček (Teutonia Joe), avtosedeže pa dela roemer, Britax nima svojih. Na ADAC-ovih testih je absolutni zmagovalec Roemer king TS plus (in na vseh ostalih, kolikor je meni znano). Mi smo ga prejšnji teden kupili (205 evrov), mulc je zadovoljen, ati pa tudi. Zakaj pa hočeš imeti obnjenega vzvratno? Dokler so še majhi gre, potem pa ne vem, kam naj bi držali noge. Mi smo imeli prej lupinico Roemer baby safe plus, do 18 kg, pa jo je mulc prerasel (10,5 kg). Verjetno je to mišljeno za dolge in suhe frocke. V bundici ni šans, da bi ga zbasala noter, oziroma bi zelo trpel. Zdaj gleda naprej in vidi svet okrog sebe, pa ni nič več žalosten v avtu.

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   malo pomoci
14.10.2004 2:46:35   
LEJLA
Zivjo petras

ja nas malcek je ze pri 4,5 mesecih prerasel Peg Peregovo lupinico in se mi zdi pri tej starosti absolutno prezgodaj, da bi se vozil v semri voznje.
Zgoraj omenjene sedezke pa lahko seveda po enem letu obrnes v smeri voznje. Meni se zdi kar pametno:zmeden:

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Koriščenje LD po porodniški
endrina

Kako ste izkoristile pripadajoči letni dopust po končani porodniški odsotnosti?

izkoristila sem ga takoj po porodniški,da sem ostala dlje z otrokom (53%)

hotela sem izkoristiti celega pa mi delodajalec ni dovolil (7%)

izkoristila sem en del,ostalega sem si prihranila za drugič (20%)

sploh nisem mogla izkoristiti dopusta (21%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!