|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   malo me je že začelo biti strah
4.9.2006 16:36:05   
mirjanajelenko
malo me je že začelo biti strah okoli mojega dpd  nevem zakaj ampak do zdaj se nisem sikirala glede datuma zdaj ko je pa september že prestopil prag pa vem da  je oktober tud že na vratih zanima me ali je  kateri  od vas ultrazvok lagal
moram vam povedati da meni   gre za mesec dni datum narazen po zadnji minst. ki sem jo imela06,01  mi pride dpd na 13.10, po ultrazvoku pa 11,11
g pravi da je vse mogoče pa da naj kar pustima datum 11,11 kaj ve menite o tem
moje počutje je pa zadnji teden nikakeršno, full se hitro zmatram, do zdaj pa nisem imela s tem problemov..

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: malo me je že začelo biti strah
4.9.2006 17:12:04   
Anonimen
Meni nonstop govorijo, da je otrok bolj majhen, no na zadnjem UZ se je konkretno potegnila, tako, da zdaj ni več tako zelo majhna user posted image , eh svašta,...ampak ob pogledu na moj trebuh mislim, da bom še prej rodila in ne kasneje user posted image . Utrudim se jaz tudi ful hitro, sploh daleč peš ne grem več, ker se ne mislim mantrat user posted image ,...ko jem me vse tišči v želodcu,....ah ah to so pa radosti zadnjega tromesečja, oz. zadnjih 2 mesecev user posted image .
Ne skrbi, bo že, ko bo čas bo user posted image  potrkala na vrata in prišla ven user posted image .
Jaz komaj čakam, da rodim sicer, ampak saj bo,...samo strah nas ne sme bit preveč.

(odgovor članu mirjanajelenko)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: malo me je že začelo biti strah
4.9.2006 17:27:43   
gaya




Če si imela zadnjo M 06.01., potem si jo imela natanko takrat kot jaz. In meni so datum določili 13.10.2006. Po UZ mi pa kaže da je naše dete malo starejše, tko da moj G pravi, da bi lahko prehitel za kake 14 dni user posted image , tko da mi res ni jasno, kako so tebe zamaknili. Mislim pa, da če te G spremlja in ni nobenih težav, pol bo v redu. Bodi pa pripravljena na vse.






_____________________________



30.09.2006 je v moje naročje prisvetila najsvetlejša zvezdica, obraz moje hčerke Gaje.



(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: malo me je že začelo biti strah
4.9.2006 19:52:57   
lucika
jaz ti zelim, da bi rodila cimprej, in seveda zdravega, donosenega dojencka. jaz imam pdp 24.10; nasa biba je pa konec 31. tednas tehtala 2290 gramov. zaradi tega nismo nic spreminjali pdp, tak da isto ne vem, al to pomeni, da bom rodila prej; ali to pomeni da bo malo tezji dojencek...no, do konca pocakat bo treba v vsakem primeru.

ni mi pa po nobeni teoriji jasno, kako lahko gospod g.. sploh se delajo. se mi zdi, da so z njim zadovoljne samo pacientke, ki jim je rahlo vseeno. jaz namrec nisem mogla prebavljati cajtng, cigumija in nog na mizi. sem bila takrat se malo mlajsa, ampak en osnovni odnos do pacientk pa bi le lahko imel. pol pa se takele kikse berem, pa mi gre na kozlanje, ko se spomnim na njega. grrrrr.

(odgovor članu gaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: malo me je že začelo biti strah
4.9.2006 21:18:18   
Capyka
Meni so pa ravno obratno napovedali? user posted image user posted image user posted image

Moja zadnja m 03.02.06, pa sva se s sestro skregali k pri norcihuser posted image , ker mi je napisala v materinsko PDP 10.10. in ne 10.11 kot bi moralo bit. Potem pa je bila k sreči ena druga sestra, pa sem njej potožila, pa mi je takoj popravila.... user posted image  
tko da itak, kiksi se dogajajo.... user posted image

_____________________________

20.10.2006 je prišla naša princeska Sara!
22.03.2010 pa še druga princeska Tamara!
--------------------------------------------
Jaz bi pa spaaaalaaaaa......

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: malo me je že začelo biti strah
4.9.2006 22:38:22   
majas
Lahko pa  da ti je menstruacija zamujala en mesec pa še takrat nisi bila noseča in si zanosila en mesec kasneje...  pa se zdaj tako zamakne. ker da bi se UZ zmotil za en mesec to pa je že res... najbolje da se še enkrat potožiš G. Pa naj te ne bo strah, vem pa da je ti je hudo ker neveškaj ni kako in si vsak dan bolj napeta...pomiri se...kdaj bo bo samo da bo zdravo user posted image

in verjami tudi jaz imam take težave kot ti..kot pravi matejka81-tegobe zadnja 2 meseca...user posted image


_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Capyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: malo me je že začelo biti strah
5.9.2006 7:52:53   
lucika
vse je ok, samo ena malenkost je tu zraven....njen ginekolog nima 100 pik. mislim da je to pomemben podatek, ne mirjana?

saj ves, pdp +15 dni gor ali dol. pa si pol tam nekje...enkrat bo; tak ko pri vseh. bolj ko cakas, da bo prej, bolj sigurno bo kasnej. meni se zdi, da bi znala rodit ze septembra, sploh ko zdajsnje septemberke berem...pa se mi po murpfyju verjetno obeta november:)

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: malo me je že začelo biti strah
5.9.2006 8:31:56   
goda13
meni so tudi izračunali po svoje. Zadnja m 8.10.05 pa so mi prišteli 28 dni (ker nimam redne) in je prišel datum 11.08.2006. Potem mi je rekla g da je otrok starejši 3 tedne. Sama sem izračunala datum tam okrog 16.7.06. Na koncu se je mali rodl 17.8.2006user posted image

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: malo me je že začelo biti strah
5.9.2006 8:59:26   
Anonimen
Jaz imam pa eno noro vprašanje: Kako poteka to tehtanje user posted image  v trebuhu? Meni je ni niti enkrat še stehtal oz izmeril cele,razen na čisto prvem pregledu, ko je merila 2,3 cm user posted image , ko ga zdaj vprašam po velikosti user posted image  pa mi pove le približno, koliko bi bila za ta pa ta teden user posted image .

(odgovor članu goda13)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: malo me je že začelo biti strah
5.9.2006 9:02:06   
lucika
matejka 81, meni takole:

kar se tice teze...moj g ima uz, pa ocitno se tak program, da mu mere potem v podatke spreminja. za vsako mi naredi en brzinski uz, pa dobim slikco; gor pa so vsi podatki, tudi teza... pri vsakem pa potem tudi avtomatsko izracuna pdp, seveda +-, ampak gleda na eno mero (ne vem, al glavico al trebuscek), imam pdp naracunan 6.10; moj uradni pa je 24.10....no, bomo videli, kaj to pomeni:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: malo me je že začelo biti strah
5.9.2006 19:08:45   
mirjanajelenko
hvala za odgovor zanima me pa ker je moj g. tak psiho, kaj bi bilo če bi šla kar na ginekologijo v celje porodišnico ter prosila  za ultrazvok, ker tud meni tako kot matejka pravi ni naredil še enega pregleda uz mi naredi ampak zvem pa nič ne od njega teža......

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: malo me je že začelo biti strah
5.9.2006 19:38:07   
tinaaja
Pojdi nekam privat samoplacnisko. Ko placas,se ti zelo posvetijo in ti bodo odgovorili na tvoja vprasanja. Zato, da bos mirna, je strosek zanemarljiv.. Pa menjaj G cim prej..

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: malo me je že začelo biti strah
6.9.2006 13:49:13   
mirjanajelenko
res bom šla samoplačniško kajti 5 let sem čakala na ta trenutek da sem zanosila veliko zdravljenja ..... malo pred umetno oploditvijo sem pa zanosila naravne poti..  mislim da me je zato  bolj strah

hvala vsem ki me podpirate

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: malo me je že začelo biti strah
6.9.2006 16:02:12   
Strawberrie Cherrie
mirjanajelenko: kaj ti ni še nobenega UZja delal? Ziher? Ker praviš, da ti po Uzju pride PDP na 11.11 - potem ti je MORAL delat ultrazvok - verjetno ti je tut mal zmeru bebiko itd...in na tisti slikici, ki jo dobiš je tut kolk tvoja beba tehta!!Mislim da piše EFW - nimam kake slikice pr seb...mal pobrski po materinski knjižici, to pa mam zravn - in ti lahko natančn povem - str.12 maš Ultrazvok, datum, tedni nosečnosti itd...in če maš to izpolnjeno - so ti ZIHER DELALI ultrazvok...pač moje mnenje...
Skorajda ne verjamem, glede na to, da maš rok čez 3mesece, da bi te tko prosto pustili...pa če je še tak bljaki G - res je pa, da jest sem pri G ful sitna - kaj je to? a to je rokica? a to je uhica? kolk ma pa to? kje ma pa to? tko da pod 15min pr men ne dela UZja user posted image user posted image

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: malo me je že začelo biti strah
7.9.2006 14:50:53   
mirjanajelenko
london_paris

hvala za odgovor zanima me pa ker je moj g. tak psiho, kaj bi bilo če bi šla kar na ginekologijo v celje porodišnico ter prosila za ultrazvok, ker tud meni tako kot matejka pravi ni naredil še enega pregleda uz mi naredi ampak zvem pa nič ne od njega teža......
IZVIRNO SPOROČILO: mirjanajelenko

vse nekaj pišejo merjenje trebuha, črte, velikost glavice.......  plod je spredaj zadaj,, meni pa nič ne pove




_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: malo me je že začelo biti strah
7.9.2006 14:55:03   
Strawberrie Cherrie
Poglej v materinsko knjižico - maš vse (to ti MORA izpolniti G) - HC - obseg glavice; AC - obseg trebuha, Fl - femur; vse hrbtenica, okončine, želodec, srček...v glavnem vse...malo pobrski in poglej - ker če tega nimaš izpolnjenega, kr kliči G in se orng ZBUNI!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: malo me je že začelo biti strah
7.9.2006 15:19:07   
mirjanajelenko
žal ampak te strani nimam izpolnjene samo datum je spodaj napisan 11,11

ok  pa vseeno hvala


_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: malo me je že začelo biti strah
7.9.2006 15:21:26   
Strawberrie Cherrie
mirjanajelenko: datum odspodi je datum zadnje M!!! Datum ZM....ok, lepo prosim NAJDI DRUGEGA G!!!!! A kakšno slikco od UZja maš?

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: malo me je že začelo biti strah
7.9.2006 15:22:12   
Strawberrie Cherrie
Aja, pa na drugi strani maš datum PDP po Zm in datum PDP po UZ...

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: malo me je že začelo biti strah
7.9.2006 15:26:49   
mirjanajelenko
hvala
ampak zadnja minstruacija je bila 6.1 , datum poroda pa na drugem listu 11.11

sem že naročena na druzga g

hvala

_____________________________

prvi sonček 25.11.2006 Hčerkica
[img]http://tickers.baby-gaga.com/p/dev319pr___.png[/img]

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: malo me je že začelo biti strah
7.9.2006 15:29:29   
Strawberrie Cherrie
Upam, da boš končno zvedela vse te podatke ki ti mankajo!!! Pa hitro sporoči težo bebike user posted image user posted image

(odgovor članu mirjanajelenko)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: malo me je že začelo biti strah
7.9.2006 20:47:37   
lucika
ej, upam, da ne gres k kakemu v sl. bistrico. saj ne vem ce lahko priimke pisem...no, jaz sem sla prvo v bistrico, pa je ista kriminalka, sam da nima nog na mizi. zdaj sem pri tretjemu na ptuju, in sem zelo zelo zadovoljna. zdaj sploh vem, kako bi naj pregled in odnos do pacientov zgledal.

srecno.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




glasbene počitniške delavnice
harmonika

Koliko vam je pomembna strokovnost pri glasbenih delavnicah

zelo pomembna (72%)

mi je vseeno (10%)

ni tako pomembno, važno da otrok ni na cesti (18%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!