|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   mal drugačna duda...
20.8.2010 21:26:03   
nynna
Zanima me če je mogoče že katera videla take dude tudi pri nas. Imajo luknjo za prstek za tiste otroke ki ga cuzajo s tem pa ga baje lahko navadiš potem tudi na normalno dudo. Doma imam že eno dvoletnico ki je ne morem odvaditi prsta zdaj je pa začela cuzati tudi naša najmlajša.

http://www.diapers.com/Product/ProductDetail.aspx?productid=5954&site=CI&cm_mmc=cse-_-shopzilla-_-health%20&%20safety 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: mal drugačna duda...
20.8.2010 21:47:43   
*bubi*
Tommee Tippee ima eno čudno dudo, grem prav pogledat, če jo najdem kje na internetu.
Se mi zdi, da ima tako vdolbino, pa nisem imela pojma, čemu bi služila.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: mal drugačna duda...
20.8.2010 21:51:24   
*bubi*
TUKAJ

Po moje ni to to kar iščeš. Žal. Ampak še vedno ne vem, zakaj je ta duda taka user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: mal drugačna duda...
20.8.2010 21:51:50   
Najki
sem videla tak model na nekaterih otrockih, sam so bile iz kavcuka in velike cez pol obrazka. mislim da je ful velik cucelj pol. zdej pa ne vem ce je tko misljeno al so starsi dali 6 mesecniku dudo za dvoletnika... poglej v DM, muellerju, BCju, nekje sem jih videla tudi na policah, samo se res ne spomnim kje.

ne vem, ce je tvoja imela dudo prej ali ne, samo priporocajo, naj jih rajsi navadimo na dudo, ce vlecejo prst, ker se dude potem lazje odvadijo kakor prstka.

< Sporočilo je popravil Najki -- 20.8.2010 21:54:13 >

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: mal drugačna duda...
20.8.2010 22:05:17   
nynna
Sej jest ne bi rada da vleče prstek samo zaenkrat sem neuspešna pri odvajanju. Res bi jo rada navadila na dudo pa kar ne gre. Prosim poskusi se spomniti kje si jo videla. Muller nima.

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: mal drugačna duda...
20.8.2010 22:27:42   
rogljicek
jaz je nisem vidla nikjer, ne Muller, ne Dm. Mislim, da je to ameriski produkt. A po netu je ne mores narocit?

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: mal drugačna duda...
20.8.2010 22:52:35   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: nynna

Sej jest ne bi rada da vleče prstek samo zaenkrat sem neuspešna pri odvajanju. Res bi jo rada navadila na dudo pa kar ne gre. Prosim poskusi se spomniti kje si jo videla. Muller nima.


sori res ne vem, ker smo aventove kupovali, ostalih nisem niti sledila, nas pa ze dolgo nima vec dude, samo na otrockih po Ljubljani sem jih pa ze veckrat opazila. tako da jih nekje morajo imeti. poskusi dat v RR search za clanke o dudah, mogoce se je ze kaj govorilo o teh. al pa jih imajo kaksne bolj ekskluzivne trgovine z otrosko robo po LJ. kaksen Busi al pa mothercare

sem probala najti slikico za ti linkat, pa je nisem nasla.


< Sporočilo je popravil Najki -- 20.8.2010 22:53:32 >

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: mal drugačna duda...
20.8.2010 23:13:58   
Najki
lohk ti povem, da ima take kot na tvojem linku Evenflo in da imajo njihove izdelke v Toys'R'Us, samo ni nujno da ta model. Ce si kje blizu Avstrije, mogoce skoci tja, samo glede na ceno se ti ne splaca bencina kurit. Rajsi po netu naroci.

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: mal drugačna duda...
21.8.2010 2:03:49   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Najki

sem videla tak model na nekaterih otrockih, sam so bile iz kavcuka in velike cez pol obrazka. mislim da je ful velik cucelj pol. zdej pa ne vem ce je tko misljeno al so starsi dali 6 mesecniku dudo za dvoletnika... poglej v DM, muellerju, BCju, nekje sem jih videla tudi na policah, samo se res ne spomnim kje.

ne vem, ce je tvoja imela dudo prej ali ne, samo priporocajo, naj jih rajsi navadimo na dudo, ce vlecejo prst, ker se dude potem lazje odvadijo kakor prstka.


a misliš  tole http://www.chicco.si/ProductDetails/226/pgoid/3874d710-252f-4279-9b93-e6ef2dead2ba/lang/Croatian/Sesanje---Physio-igralna-duda--kavcuk.wshtml

naš jo je imel (pa še ene par drugih) pa je/jih ni znal imeti v ustih user posted image user posted image , tako da je HB brez, prst pa ne gre glih not.

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: mal drugačna duda...
21.8.2010 7:56:37   
nynna
Te od chiccota sem že gledala pa ni prava. Na evenflo jo pa tud nisem našla.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: mal drugačna duda...
21.8.2010 8:51:12   
nadka30
za odvajanje od prsta kupil v DM lak MAVALA STOP, je full grenkega okusa in mi smo našo dvoletnico brez problema pred dvema letama odvadili.V enem tednu ni več cuzala in veliko uspeha vam želimuser posted image

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: mal drugačna duda...
21.8.2010 10:04:42   
Najki
IZVIRNO SPOROČILO: barika

a misliš  tole http://www.chicco.si/ProductDetails/226/pgoid/3874d710-252f-4279-9b93-e6ef2dead2ba/lang/Croatian/Sesanje---Physio-igralna-duda--kavcuk.wshtml

naš jo je imel (pa še ene par drugih) pa je/jih ni znal imeti v ustih user posted image user posted image , tako da je HB brez, prst pa ne gre glih not.



ne ni bila taksna, samo podobna, v bistvu brez obrocka za drzat pa veliko luknjo je imela v cuclju.

nadka super ideja, sam nasemu je bilo grenko ful vsec, ko je bil majhen user posted image .

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: mal drugačna duda...
21.8.2010 11:56:25   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Najki

IZVIRNO SPOROČILO: barika

a misliš  tole http://www.chicco.si/ProductDetails/226/pgoid/3874d710-252f-4279-9b93-e6ef2dead2ba/lang/Croatian/Sesanje---Physio-igralna-duda--kavcuk.wshtml

naš jo je imel (pa še ene par drugih) pa je/jih ni znal imeti v ustih user posted image user posted image , tako da je HB brez, prst pa ne gre glih not.



ne ni bila taksna, samo podobna, v bistvu brez obrocka za drzat pa veliko luknjo je imela v cuclju.

nadka super ideja, sam nasemu je bilo grenko ful vsec, ko je bil majhen user posted image .



aaa tista je pa od tomme tippee

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=193487 , samo dobri 2 leti nazaj so bile malenkost drugačne.


< Sporočilo je popravil barika -- 21.8.2010 11:58:42 >

(odgovor članu Najki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: mal drugačna duda...
21.8.2010 21:52:56   
ribica.
Baby center je imel pred par leti take dude, da so imele na eni strani lukljo v cucelj. Od NUBY-ja. Jaz sem jih mojemu fantu kupovala, ker ni hotel nobene druge dude, kot pa samo te, ki so imele okrogel cucelj (v obliki žarnice). Ne vem pa, ali jih sedaj še imajo.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: mal drugačna duda...
21.8.2010 23:06:52   
rogljicek
jaz sem jo ravno danes vidla v ameriski trgovini, tukaj v Nemciji. Stane pa 3,45$. Naroci jo po netu pa je.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?