|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   magnetna tabla.Kdaj??
19.2.2007 18:33:12   
yaris
Pozdravljene. Mene pa zanima kdaj so začeli vaši otroci risati na risalne table (Tomy).
Saj piše, da so primerne od tretjega leta dalje, ampak to se meni zdi malo pozno.
Pa zanima me tudi, če jo spraviš original zapakirano, ali zdrži vsaj dobro leto?? Če se tista barva ne posuši??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
19.2.2007 18:35:26   
Anonimen
Pri nas je stara 26 mesecev in je tabla aktualna od poletja naprej. To se pravi od 18. meseca naprej.
Koliko pa je tvoj star?

(odgovor članu yaris)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
19.2.2007 18:39:04   
brigitaa
lahko tudi prej začne dete uporabljat, samo spremljat ga je potrebno pri ustvarjanjuuser posted image , da ne začne mali z degustacijo in podobnimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
19.2.2007 19:52:26   
yaris
Ja naš tamali bo imel 21. februarja devet mesecev. Pa glede na to kaj je na izbiro v nagradni igri od Pampersa se mi zdi to najbolj pametno za njega. Ker avtkov ima ogromno.
Samo malo me je strah, da se tista barva v tabli posuši če dolgo stoji.user posted image

(odgovor članu brigitaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
19.2.2007 19:55:49   
Anonimen
Samo malo me je strah, da se tista barva v tabli posuši če dolgo stoji.

Po moje te nima nič za skrbeti. Saj jih v trgovinah tud takoj ne prodajo.

(odgovor članu yaris)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
19.2.2007 20:06:14   
Maxica
Mi smo mu jo kupili pri letu in pol in jo ima sedaj že eno leto, pa je taka kot nova. Jo pa ful uporablja. Fina se mi zdi, ker ima tako otrok malo občutka, do kje je prostor za risanje in malo omejitve. Pa še stanovanje tako ni potem vse počečkano.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
19.2.2007 22:08:49   
til
A ima  katera kakšen link, ker ne vem kakšno tablo misleteuser posted image .

Hvala

_____________________________

NE JE NAJPOGOSTEJŠA BESEDA MOJEGA SINA :-(

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
19.2.2007 22:12:03   
cmokec
http://www.ing-plus.si/?template=table

tu imajo najboljše table po zmernih cenah. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu til)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
20.2.2007 9:26:12   
mily
MI smo jo nabavili ful hitro. Sicer je bla taprva kr ena čudna firma in se je ful hiter uničla. Zdej imamo 2 taki( eno sva midva kupla, eno je dobila za darilo) in so super
http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=1390095128

< Sporočilo je popravil mily -- 20.2.2007 9:27:18 >


_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
20.2.2007 13:19:02   
k1
naša ma to tablo in je veliko uporablja - najugodnejša je v pikapolonici - v SIT je to 4.990,00.

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: magnetna tabla.Kdaj??
21.2.2007 12:21:11   
honey
Naš jo je dobil že pri 13 mes in je bila res zlata vredna - ne sicer po kvaliteti, ker sem mu jo kupila v šopingu v Bosni za par 100 SIT, ampak tako, po uporabnosti. Sicer jo je zdaj že razbil, ne da se več pobrisat, ampak čečka lahko pa še vedno po njej. Moram se enkrat spravit in mu kupit malo kvalitetnejšo. Tako da mislim, da jih lahko otroci dobijo kar kmalu. Seveda pa je potem na starših, da so previdni, da otroci ne pojejo kakšnega sestavnega dela, tako kot pri vseh stvareh.

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?