|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   madeži bučnega olja
8.9.2011 13:14:26   
Hope2
Če katero zanima kako na najbolj enostaven in najbolj-bio/eko način spraviti tole trdovratno zadevo ven iz oblek, kuhinjskih cunj....

Sonce je rešitev.

Mi je prišlo na uho, da daš majco s flekcem na sonce in po parih minutah flek izgine. Sprva sploh nisem verjela in nisem probala, ampak naš mulc vsak dan umaže eno majco, tak da mi je te dni prekipelo in sem vse zmetala na sonce (tudi zasušene madeže)user posted image .
Rezultat: ni niti pičice zelenih flekovuser posted image

A še kdo tako prakticira, oz je komu bilo to tolk tuje in smešno kot prej meni?


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 8.9.2011 13:22:06 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: madeži bučnega olja
8.9.2011 15:24:17   
Janyna
Kako to misliš, suho majco daš na sonce, pa madež izgine? Ker to pa rahlo dvomim. Drugače pa mi tudi bijemo bitko s temi madež in in takrat ko je na vrsti bučno olje, ponavadi otrokom kar slinčke potalam.  user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: madeži bučnega olja
8.9.2011 15:44:04   
Hope2
ja. Otroka slečem in dam majco ven na močno sonce. pA KUHINJSKO CUNJO TUDI. Resno zelenega madeža ni več. Saj jaz tudi nisem mogla verjeti, zdaj pa sem že 3 majce (pisane), 4 krpe (bele) in 2x podlogo za krožnike (ikea) zmetala ven na sonce in na nobeni ni nobenga madeža. user posted image . Ne vem ap če gre iz vseh materialov. Jutri moram dat zaveso na sonce, ker jo je mali danes z roko prijeluser posted image

Jaz se še zdaj čudim, ampak zaenkrat nam res deluje. Probaj




< Sporočilo je popravil Hope2 -- 8.9.2011 15:47:06 >

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: madeži bučnega olja
8.9.2011 15:44:23   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Če katero zanima kako na najbolj enostaven in najbolj-bio/eko način spraviti tole trdovratno zadevo ven iz oblek, kuhinjskih cunj....

Sonce je rešitev.

Mi je prišlo na uho, da daš majco s flekcem na sonce in po parih minutah flek izgine. Sprva sploh nisem verjela in nisem probala, ampak naš mulc vsak dan umaže eno majco, tak da mi je te dni prekipelo in sem vse zmetala na sonce (tudi zasušene madeže)user posted image .
Rezultat: ni niti pičice zelenih flekovuser posted image

A še kdo tako prakticira, oz je komu bilo to tolk tuje in smešno kot prej meni?


Prvič slišim kaj takšnega, bom pa definitivno poskusila.user posted image user posted image
Samo postopek še enkrat razloži, pol pa definitivno poskusim.user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: madeži bučnega olja
8.9.2011 15:52:25   
Hope2
Jaz sem prej uporabljala rumeni meglio, ampak tudi ni vedno pomagal, še najmanj na pisanih cunjah, ki se ne kuhaj. Zdaj pa smo se preselili, pa tu ni meglia (j ep avelikooo sonca) in sem se tožila eni mamic, kak ne morem teh madežev ven spravt in mi je to predlagala. Ona to počne že dlje časa.
Suh ali moker madež samo na sonce in čez kake pol ure -1 ure pojdi prečekirat.Ne vem pa kolk ali če je pomembno kako močno sonce mora bituser posted image


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 8.9.2011 15:59:36 >

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: madeži bučnega olja
8.9.2011 17:08:36   
malaMravljica
In preverjeno sonce na isti nacin odpravi tudi fleke od paradiznika, paprike in baje korencka. Jaz operem, pol posusim, susim itak zunaj, ampak ko je suho je madez se tam, potem pustim na soncu in v parih urah madez izgine. Mi je zadnjic mali popackal z ragujem eno novo in lepo majcko in sem jo tako resila user posted image  Meni je to povedala kolegica in nisem verjela dokler nisem sama zacela prakticirat.
Pa hvala za info o olju, tega pa nisem vedela.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: madeži bučnega olja
8.9.2011 19:28:27   
Kiwa
O, zdej mi je pa jasno, kam je izginil ajvar iz belih hlač user posted image . Hlače sem oprala, ko sem jih obesila (na sonce), so bile še vedno oranžne in rečem mojemu, da ajvar ni šel dol, on ves žalosten pogleda hlače in oranžne barve več nikjer. Noro! user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: madeži bučnega olja
8.9.2011 20:45:58   
Sa.Ka
Stara fora..seveda deluje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?