podloga za poteljico (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


pearl -> podloga za poteljico (11.7.2006 10:45:26)

Pozdravljene,
nabavila sem nepremočljivo podlogo, ki se mi zdi tako plastična. Zdaj pa ne vem ali jo naj uporabim čez cel jogi, ali samo na delu, kjer je možna "poplava"?
Koliko posteljninic priporočate?
B.




viv_ -> RE: podloga za poteljico (11.7.2006 10:55:44)

Mi imamo to podlogo, kupljeno v DM-u. Imamo jo na "poplavnem" področju. Jaz sem imela 3 komplete posteljnine. Preživiš tudi z dvema.




sazi -> RE: podloga za poteljico (11.7.2006 11:20:21)

jaz sem v Mullerju kupila tako iz 100% naravnih materialov - zgleda kot zelo gosta malo debelejša bombažna rjuha. Imajo različne velikosti in preverjeno ne prepušča vlage, diha pa.




Mateja82 -> RE: podloga za poteljico (11.7.2006 12:09:42)

imam obe tisto plastično in tisto iz naravnih materialov. Se je pa zgodilo da je dvakrat precej  bruhala oz. polivala smo imel  podlogo tud mal višje, zdaj ko tega ni več pa jo podložimo samo na območju, kjer so možne poplave. zaenkrat so  dobro služile svojemu namenu.




Mateja82 -> RE: podloga za poteljico (11.7.2006 12:12:07)

aja pa imamo dva komleta posteljnine, je čez poletje  itak sploh ne rabimo, ker je prevroče  in pa  tri rjuhe.




NRMM -> RE: podloga za poteljico (11.7.2006 16:07:37)

Mi smo vzeli podlogo, taksno kot jo imajo pri racmanu in jo imamo čez celi jogi.

Imam pa 3 komplete in 3 rjuhe. Zdaj posteljnin ne uporabljam, ker je itak prevroče.




mojsoncek -> RE: podloga za poteljico (11.7.2006 23:43:42)

Tudi mi smo kupili racmanove in so super (sicer nas malcek se ni nic puscal, da bi jih dejansko lahko ocenila). Niso prav nic plasticne ampak bombazne in se jih lahko pere na 90 stopinj. Pa dobijo se v zelo razlicnih velikostih, od takih za cez celo posteljo, do taksnih, ki jih lahko das samo na kriticno mesto.

Posteljnine imamo pa tri komplete in je vrh glave.

lp




TVN -> RE: podloga za poteljico (13.7.2006 14:57:58)

Tudi mi imamo Racmanovo podlogo in je super. Enkrat smo jo tudi testirali na nepremočljivost in se j zelo dobro obnesla. Priporočam!

Posteljnina - 2 kompleta, jogi rjuhe - 3 kos. Povsem dovolj.




sarazan -> RE: podloga za poteljico (13.7.2006 22:52:15)

Mi smo tudi kupili Racmanovo podlogo, ampak je še nismo stestirali.

Imamo 3 komplete posteljnine, ampak zdaj v vročini drugega, kot jogi rjuho in tanko bombažno odejico, ne uporabljamo.




Stran: [1]