avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


brianna -> avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (9.7.2006 11:44:10)

Pozdrav

Kupujemo avtosedež od 9-18 kg, pa se ne moremo odločiti ali maxi cosi tobi ali Ramatti od Comforta.

Prosila bi koga, ki ima morda Ramattija če mi pove, kako je zadovoljen z njim, je v redu, glede pripenjanja, varnosti in ležanja otročka v njem ko zaspi.

Kakor koli prosim za pomoč, pri pravilni odločitvi in predvsem upam, na kake koristne nasvete tistih, ki omenjene sedeže že imate in uporabljate

Hvala




*alja* -> RE: avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (9.7.2006 11:48:22)

Mi imamo maxi cosi in ga nebi zamenjala za Ramatti od Comforta. ( ima ga sorodnica in ni preveč zadovolna z njim - ni tako prostoren je malo ožji in težje otrok v njem spi )! To je pa samo moje mnenje mogoče je keri drugi bolj všeč!




lin -> RE: avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (9.7.2006 14:23:43)

MAXI COSI




natasar -> RE: avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (9.7.2006 15:13:31)

Ne poznam tistega Ramatti, smo pa zelo zadovljni z Maxi Cosi.Počakaj na kakšno akcijo.




fricka -> RE: avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (9.7.2006 16:21:24)

Po moje je anjahazel zamenjala sedeže. Mi imamo namreč Ramattija, moj brat pa Maxi Cosi. Naš je definitivno širši in izredno komot. Da se lepo nagnit, otrok lepo spi in sploh nimam pripomb. Ko sem ga kupovala, so mi ga pripeljali v LJ in dali možnost, da ga v treh dneh vrnem v kolikor ne bo v redu. Cena je pa sploh več kot solidna.




fricka -> RE: avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (9.7.2006 16:22:38)

Ne oprosti, narobe sem prebrala. Mi imamo Ramatti Venuti.




Minkaa -> RE: avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (9.7.2006 18:58:19)

če pogledaš teste sigurno maxi cosi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]




brianna -> RE: avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (9.7.2006 23:06:48)

Ramatti Venus ni mogoče kupiti v trgovini ampak samo preko spleta v firmi comfort. Saj je stalno reklama tu na RR.

Kar se pa testov tiče, pa tega ni v moto reviji, ampak je firma ramatti sama naročila test za svoj sedež in je dobil pravtako zelo dobro oceno.

Vseeno pa bi rada nasvete za in proti iz prve roke, torej od uporabnic enega ali drugega sedeža

hvala




MH0 -> RE: avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (10.7.2006 14:49:46)

IZVIRNO SPOROČILO: Minkaa

če pogledaš teste sigurno maxi cosi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image]


Ampak, ko sem jaz pogledal teste -> Römer King TS Plus




brianna -> RE: avtosedež-maxi cosi ali ramatti? (13.7.2006 14:48:44)

hvala za odgovore




Stran: [1]