mleko in riževi kosmiči (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


metaa -> mleko in riževi kosmiči (5.7.2006 21:01:27)

Zanima me, kakšen cucelj ste uporabile, če ste po 4. mesecu v flaško zamešale malo rižolina,, da je bil otrok bolj sit? Po "navadnem" ne gre nič ven (preverjeno), če ji s škarjicami malo odrežem-naredim večjo luknjico, se pa bojim, da se bo kar zadavila, še posebej, ker se pretežno dojiva.
A obstaja cuc za gosto hrano?




kofetek2010 -> RE: mleko in riževi kosmiči (5.7.2006 21:37:12)

Nuby in Avent imata pretočnega




Andra -> RE: mleko in riževi kosmiči (5.7.2006 21:43:02)

Jaz sem na nubyevem cuclju malo povečala luknjico z vročo iglo in je teklo. Namesto rižolina sem raje vmešavala riževe kosmiče od Hippa, ki so se mi zdeli veliko boljši in lepo so se razmešali v mleku. Mala jih je imela zelo rada in je ful lepo spančkala, ker je bila sita. 




sarazan -> RE: mleko in riževi kosmiči (5.7.2006 21:55:43)

Jaz sem kupila bio riževe kosmiče od Milupe, ki nimajo dodanega okusa, so brez konzervansov, barvil in glutena.
Mleko si izčrpam, dodam kosmiče (da je bolj gosto) in jih po žlički dam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] že od začetka (kakšen teden pred 4. mesecem). Otrok super sprejema žlico in se cuclja sploh ne bo navadil.
Tudi pijemo samo po žlici ali iz magičnega lončka.




Mateja82 -> RE: mleko in riževi kosmiči (5.7.2006 22:00:57)

 aventovo tisto ki ima spremenljiv pretok, za samo mleko ni tako vredu, ker preveč teče, sem pa včeraj dala prvič riževe kosmiče  od milupe  vmes , pa je skoz ta cucelj ravno prav teklo.




abi -> RE: mleko in riževi kosmiči (5.7.2006 22:35:12)

Sploh ni problema, midve imava Milupove riževe kosmiče in Nuk- ov cucelj in sicer velikost luknjice velika.
Obstaja S,M L ( small, medium, large ).
Dam 210ml vode/mleka in 4 polne čajne žličke riža in glih prav teče.

lp




Marogica -> RE: mleko in riževi kosmiči (5.7.2006 22:46:13)

Jaz sem pa kar dudo odrezala, pa ni bilo problemov in mali se tudi ni zadušil od premočnega "zuga". Saj nisem naredila luknje, temveč malo večjo luknjico. Se vsaj ni matral, revček.




BLAŽIKA -> RE: mleko in riževi kosmiči (5.7.2006 23:17:35)

Nuk ima cuclje z križcem ki pa se odpira ko otrok sesa tako da mu ne zaleti oz ne teče če ne vleče-sesa.




Stran: [1]