comformil (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


monika30 -> comformil (1.7.2006 14:03:09)

Med vašimi odgovori o uporabi adaptiranega mleka sem videla, da mešate 1/2 aptamila in 1/2 comformila.
Kako to? A samo comformil ni dovolj hranljiv?
Doma imam 2 tedna starega navihančka, ki ga sicer čez dan dojim, zvečer pa je lačen kot volk, zato smo mu do sedaj dodajali aptamil1. Zadnje dva dni pa opažam, da se pogosto napenja in težko kaka (prejšnje dni je kakal po vsakem dojenju). Zjutraj se je celo pokakal, vendar je bilo njegovo blato zeleno.
A to pomeni, da ima krče?[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anonimen -> RE: comformil (1.7.2006 14:17:28)

Aptamail jih predvsem zapira, zato potem zraven začnemo dajati Comformil. Zakaj ne samo Comformil? Jaz lahko govorim zase, mešala sem ga z Aptamilom zato, ker mi je prijateljica rekla, da Comformil je bil pa za njeno hčerko preveč "agresiven" v smislu, da je imela pa "prehitro" prebavo in je zato ona začela mešati. Tako sem tudi jaz.




Anonimen -> RE: comformil (1.7.2006 17:26:04)

Jaz sem Comformil dajala od začetka pa do takrat ko sem ga menjala z navadnim mlekom. Nikoli nisem mešala ker potem ni več to kar naj bi bil. Prebavo je imela redno, 3 krat na dan, kar je bilo po mnenju pediatrov vredu. Je nedonošenka in  je imela pri enem letu 11. 5 kg kar naj bi tudi bilo vredu. Če otroku odgovarja sam Comformil ga je nesmiselno mešat.

LP




Mana -> RE: comformil (1.7.2006 17:26:40)

Se opravičujem, ne maram bit anonimna . Pomota!




Anonimen -> RE: comformil (1.7.2006 17:29:48)

Comformil ain Aptamil se lahko mešata, je ena enkrat klicala predstavnika proizvajalca in so tako rekli.




NRMM -> RE: comformil (1.7.2006 17:29:51)

Jaz sem svoji mali tudi najprej dajala aptamil ampak jo je po njem močno napenjalo in zapiralo, tako da sva prešli na comformil in ji ga dajem še sedaj pri 6 mesecih in ga imam še namen dajat, dokler ne bova začeli z navadnim mlekom.




Stran: [1]