Podiranje kupčka (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


tinca34 -> Podiranje kupčka (24.6.2006 21:26:30)

Punce, zanima me do kdaj ste pri svojih malčkih podirale kupček? Midva imava težave z veliko polivanja (tudi bruhanja), včasih ga tudi matrajo krčki, zato me zanima če morava zaradi tega kaj dlje to počet al ne. Do katere starosti bi se sploh naj podiral [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]?

Hvala za odgovore.....

t. 




Anonimen -> RE: Podiranje kupčka (24.6.2006 21:28:25)

Naš je bruhal do enega leta, pa tudi kupčke sva kar dolgo časa podirala, no, vsaj meni se je zdelo dolgo. zdaj na pamet bi rekla, da najmanj pol leta.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (24.6.2006 21:53:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Barči78 -> RE: Podiranje kupčka (24.6.2006 22:02:39)

Jaz jo še zdaj malo po hrbtu potrepljam kadar pije po steklenički, da lažje podere kupčka. Pa smo stari 13 mesecev.




BlankaT -> RE: Podiranje kupčka (24.6.2006 22:31:23)

Tudi midve sva imeli problem s polivanjem. Tako, da ji od 12. tedna ne podiram več kupčka ampak jo pustim, da kakšno uro počiva in jo šele nato dvignem. Kar pa se tiče krčev, pa jih mi na srečo nismo imeli. Sem uporabljala lovorjevo mazilo in do 4. meseca full pazila kaj sem jedla.





dory -> RE: Podiranje kupčka (25.6.2006 12:32:37)

Glede na to,da je mel moj mali hude krce in kljub podrtem kupcu niso bli nic blazji, sem hitro nehala s podiranjem...zakaj? zato,ker sem ga mogla ponoc ven iz postle vzet, pa da je kej pojedel, potem sem hodila pol ure gor in dol in cakala,kdaj se bo podrl kupcek, medtem se je tamal fajn zbudil in znerviral in krical ko zmesan in seveda temu posledicno ni hotel vec zaspat...in po dveh mesecih matranja in groznih neprespanih noci,sem naredila konec..ko je prisel cas hranjenja,sem mu dala lepo flaso v posteljo, je pojedel in vmes nazaj zaspal...ampak to so bli najboljsi dnevi,kjer sem vsaj mal energije nazaj dobla...




Anonimen -> RE: Podiranje kupčka (25.6.2006 12:36:32)

Mi ji ga nismo nikoli podirali. Zakaj ne, ne vem.

Polivala je nekje do 3. meseca, če se še prav spomnim.




Anonimen -> RE: Podiranje kupčka (25.6.2006 14:12:31)

Mi ga nismo nikoli podirali (skoraj nikoli). Pa tudi kolik ni imel in tudi polival ni. Pravijo, da naj bi se kupček podiral, dokler ne začne sedeti bebica.




lenika -> RE: Podiranje kupčka (25.6.2006 16:12:44)

Mi ga poskušamo podreti vedno, pa nam le redko kdaj uspe.




rozica11 -> RE: Podiranje kupčka (26.6.2006 10:50:31)

Jest prav tako mislim da dokler ne začne samostojno sedet je dobro kupčka podirat, ker se nabere precej zraka. Naša mala je stara 2 meseca in ko med hranjenjem postane nemirna takoj vemo da jo matra kupček- jo damo čez ramo in v parih sekundah podre kupčka nato pa v miru je naprej. Če pa jo ne matra pa podremo kupčka le na koncu hranjenja ker sicer ko jo damo v posteljico jo kmalu začne matrat in jo je treba vzet iz posteljice in rešiti problemček. Se mi pa zdi da če ne bi sproti podiral kupčkov bi še bolj polivala kot sicer.




Gothika -> RE: Podiranje kupčka (26.6.2006 13:55:28)

sem probala hippov mlekec, potem aptamil 1 pa je vedno pollival. sedaj je star 2 meseca in nekje od 3 tedna uporabljava aptamil AR, ki je posebej narejen za otroke pri polivanju in bruhanju (torej ko podiramo kupčka) pa je nehal polivati in bruhati..sem pa prrobala tu pa tam dati aptamil 1 pa se je spet zgodilo isto polivanje. nima pa niti krčev, kupčka pa naredi tako med kot tudi po obroku, pa to veeeelikega (kot njegov ati) [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stran: [1]