|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otroške kratke hlače
22.6.2006 14:56:01   
Anonimen
Kje se jih dobi? Ampak tiste res kratke, za tele vroče dneve.

Rabim za fantka za 4 ali 6 let. Imajo samo kolesarke, tiste so pa predolge.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 14:58:32   
mia-2
Tud jest sm jih iskala povsod pa imajo vsi samo kapri hlače in še te so mu kot dolge.Sem pa ene fajne dobila v Mothercare.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 15:24:17   
tulip
V Benettonu imajo ful lepe..

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 15:25:20   
Šoni
Jaz sem res kratke in luštne kupila v BC na Rudniku, so pa znake Kanz in mislim, da jih imajo še.

Lp, Šoni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 15:27:29   
Šoni
Takole, še slikica..

user posted image

(odgovor članu Šoni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 15:33:06   
Anonimen
Šoni, a pa niso to za manjše? Vsaj izgledajo tako.

A v Benettonu? Tam so imeli samo ene do kolen, ko sem bila nazadnje tam. Ali pa malo nad koleni. A zdaj imajo tudi krajše?

(odgovor članu Šoni)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 15:34:49   
CUKRČEK
JAz sem jih včeraj kupila na tržnici v Ljubljani....800 sit. PA so take fuul luštne, tanke, čist kratke. 

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 15:40:38   
Anonimen
Ja, po moje, cukr, da bi bilo to to. Hvala, zdaj moram samo še do Ljubljane priti.

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 17:23:35   
Šoni
Ja res je Splišni, so manjše.. To je pa tko, če ti mali v naročju sedi, ko mailaš, pol pa ne prebereš vsega. Oprosti, sem šele potem, ko sem že odposlala videla, da iščeš za 4-6 let. Kaj pa v Takko-ju si že gledala?? Mogoče pa tam kaj dobiš..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 20:16:10   
mala
jest sm jih za našga dobila v Clarku, mislim pa, da jih majo tud za starejše, stanejo pa okrog 1000sit

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otroške kratke hlače
22.6.2006 20:20:58   
Primoza
Tudi pri Škofji Loki je v naselju Godešiču trgovina Katom, kjer je kar velika izbira kratkih hlač.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otroške kratke hlače
23.6.2006 6:36:56   
srki
Cukrček, hvala za nasvet. Da bi šla pa v Benetona kupit pa za ene hlače dat ful dnarja-ne hvala, tako ali tako jih ne bo nosil več kot 2 sezoni....

Sicer pa, kje pa kaj za fantke kupujete? Kadar jaz kaj za našega iščem, prav znorim, ker vse samo za punčke vidim, še trgovke same pravijo, da za fantke pa res nimajo bogate ponudbe, za punčke pa dobiš svašta.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otroške kratke hlače
23.6.2006 11:18:22   
Lejči
Splišni, tele kanzove kratke hlačke (BC) sem videla, da jih imajo tudi za 5 letne otročke.  sicer sem jih res gledala za punčke, ampak verjetno imajo iste št. še za fantke. pa 40 % popusta imajo do 30.6. če se ti da it pogledat, mogoče pa kaj najdeš user posted image .

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Otroške kratke hlače
23.6.2006 12:48:55   
Anonimen
Hvala, punce in fant.user posted image

(odgovor članu Lejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Otroške kratke hlače
23.6.2006 13:17:01   
Anonimen
Jaz sem pa zadnjič v eni štacuni v Nm, ki se menda zapira ali kaj, kupila kratke hlače za malega za celi 88 tolarjev. pa to ne moreš verjet. Ampak, pazite, so bile 60% znižane user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Otroške kratke hlače
24.6.2006 12:40:29   
PETRA-26
splišni, kuga pa Pikapolonica v Kranju? pred parimi dnevi sem dobila njihov letak domov in imajo znižane čist kratke hlačke iz 1100 sit na 590 sit, pa vse mogoče številke do 6-7 let. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Otroške kratke hlače
25.6.2006 13:00:42   
dory
Jst sem jih kupvala glih zadnc v skinniju za globusom...so s.Oliver in so res prou fajne...morm se po kasne it :)

(odgovor članu PETRA-26)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Otroške kratke hlače
26.6.2006 8:01:53   
viv_
Nam so pa še vse ta lanske prav user posted image , ker je rit brez plenice pol manjša user posted image

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Otroške kratke hlače
26.6.2006 8:40:54   
Anonimen
Jeee, Petra, Pikapolonica!

Sem našla na netu njihov najnovejši letak in prav take bi rada.

user posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Otroške kratke hlače
26.6.2006 14:19:53   
Anonimen
spliš če nisi preveč zbirčna pejt pogledat v mano oz metro v globus k jih majo rez za fičnke. če jih majo še. js sem zanč tisi nabavla 2 majčki brez rokavov in trojne hlače za mal več k jurja!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Otroške kratke hlače
26.6.2006 15:54:58   
al1*
Te hlače so pa res dobre (še posebej cena)! Upam, da jih še imajo, ker tudi moj mulc potrebuje še kakšne kratke hlače.




_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Otroške kratke hlače
27.6.2006 7:04:50   
Anonimen
Nikjer nimajo nič več. V Pikapolonici nič, v Mani sem pa tudi pred dnevi bila, pa tudi nimajo nič od tega, kar rabim.
Je pa v "kanarčku" ena Čenča zdaj, kjer prodajajo Oblakove zadeve. Tam sem že ene kolesarke kupila, samo so mi jih mogli krajšat, ker se mi zdijo predolge. Ni pa barv ne vem kakšne izbire.
Bom šla še v Tržič pogledat, tam je včasih bil neki Papilon in tam jih tudi sami šivajo. Upam, da je še. Bom prej poklicala.

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?