|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postelja STOKKE ?
21.6.2006 8:47:00   
Geja
Hojla,

dajte mi prosim povedat kako se reče tisti postelji, ki tudi raste z otrokom tako kot stol Trip-Trap, mislim da je tudi od Stokke. user posted image    Ali nima exkluzive za to posteljo tudi Baby Center. Po koliko pa so.. na njihovi spletni strani jih namreč nisem našla...

čau,čau
Geja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postelja STOKKE ?
21.6.2006 8:52:48   
rija
Stokke Sleepi, ca 160 -170 jurjev, dobiš jih pa samo v BC....je pa res fajn...mi smo prezadovoljni...

(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Postelja STOKKE ?
21.6.2006 18:41:36   
Anonimen
Ideja je zelo inovativna, zato je cena takšna- glede na to, da jo imamo tudi mi, pa moram reči, da je njena izdelava glede na kvaliteto zelo cheap in je ne bi kupila še enkrat. Zdaj se mi mnogo 'navadnih' posteljic v BC zdi veliko lepšihuser posted image user posted image

(odgovor članu Geja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Postelja STOKKE ?
21.6.2006 18:44:40   
Anonimen
Mislila sem napisati: njena izdelava/kvaliteta je glede na ceno zelo cheap.LP

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Postelja STOKKE ?
21.6.2006 18:55:43   
rija
Anonimna, potem si očitno imela smolo in mogoče dobila drugi klas, naša je daleč od cheap....pa če bo kak del tudi hin, nam ga bodo v roku naslednjih 7 let tudi brezplačno zamenjali...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Postelja STOKKE ?
21.6.2006 20:38:08   
Anonimen
Govorim o tem, da je zelo zelo poceni narejena glede na maloprodajno ceno.Sicer pa smo jo tudi mi kupili v BC.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Postelja STOKKE ?
21.6.2006 20:41:49   
rija
Bi verjela.....samo pomisli na tone stvari, ki so narejene na Kitajskem in jih drago plačaš....ta posteljica pa je vsaj narejena v Sloveniji, kjer je kvaliteta izdelave na nivoju....sicer bi marsikatera znana firma ne najemala proizvodnje pri nas: boss, escada, .....

Ja in ko kupuješ stvari, nikoli ne misli, s kakšnimi stroški so narejene, sicer boli glava, misli na to, koliko je stvar vredna tebi....

< Sporočilo je popravil rija -- 21.6.2006 20:42:45 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Postelja STOKKE ?
24.6.2006 11:54:32   
miška1
jast sem si to posteljico tudi zelo želela ampak je imela malo preveliko ceno za moj žep, tako da mi jo potem naredil mož. posteljica je čista kopija le razlkia je v kvaliteti ker naša je čista masiva. imela sem tudi srečo da so prijatelji zaposleni v firmi kjer delajo jogije za to posteljico, tako da sem dobil jogije in prevleke zanje zastonj. stala nas je pa cca 20000 sit. sedaj smo prerasli košek in mora ati naredti še vmesni del da jo povečamo.
ko jo je mož izdeloval je  potreboval veliko časa za vse tiste kote in krivine ki naj bi se potem ujemale in takrat je ugotovil zakaj je takšna cena

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?